Serie do wymiany

Oferty wymiany.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Andi
Posty: 125
Rejestracja: 07 września 2005, 09:34
Lokalizacja: Hagen-Niemcy
Kontaktowanie:

Serie do wymiany

#1 Post autor: Andi »

Mam jeszcze 2 serie ZOO Reudnizer Brauerei -6 röznych kapsli oraz Serie herfordera 2005-32 Kapsle
Jezeli ktos ma cos do zaoferowania to prosze o kontakt.
pomimo ze sa to Serie proponuje wymiane Kapsli w stosönku 1:1 a wiec kapsel za kapsel a nie jak to przy seriach bywa seria za Serie albo 2 kapsle za 1 z serii
Kolekcja Kapsli Piwnych

Oguś27
Posty: 821
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Serie do wymiany

#2 Post autor: Oguś27 »

Andi pisze:Mam jeszcze 2 serie ZOO Reudnizer Brauerei -6 röznych kapsli oraz Serie herfordera 2005-32 Kapsle
Jezeli ktos ma cos do zaoferowania to prosze o kontakt.
pomimo ze sa to Serie proponuje wymiane Kapsli w stosönku 1:1 a wiec kapsel za kapsel a nie jak to przy seriach bywa seria za Serie albo 2 kapsle za 1 z serii
odłuz mi jedna seria zoo jak dostaniemy obaj przesyłki jeszcze raz sie tak wymienimy dobra zostaw nmi jedna seria zoo ppozdrawiam

glevers
Posty: 90
Rejestracja: 19 września 2005, 15:08
Lokalizacja: Jeziorany

#3 Post autor: glevers »

ja też chętnie wymieniłbym się za serie zoo , ale nie wiem czy ty chcesz się ze mną wymienić... Mogę zaoferować ci kapsle ze skanów, które ci przesłałem. Doszło mi jeszcze po kilka sztuk z browaru Jurand w Olsztynie. Napisz na forum czy chcesz się jeszcze wymienić.
Warmia i mazury the best !

tato

#4 Post autor: tato »

Mam pytanie czy obie serie są jeszcze aktualne do wymiany?

glevers
Posty: 90
Rejestracja: 19 września 2005, 15:08
Lokalizacja: Jeziorany

#5 Post autor: glevers »

Andi !

Ja chętnię wymienię się za te serie. Dorzuć jeszcze trochę kapselków i możemy się wymienć "w ciemno" powiedzmy 50 za 50 lub 40 za 40. Jeżeli pasuje ci ten układ i chciałbyś sie wymienić to daj znać na PW
Warmia i mazury the best !

Awatar użytkownika
Andi
Posty: 125
Rejestracja: 07 września 2005, 09:34
Lokalizacja: Hagen-Niemcy
Kontaktowanie:

#6 Post autor: Andi »

Serie te jeszcze posiadam do wymiany
Herforder 2004 i 2005 oraz ZOO
Wymiana na Slepo juz mnie nie interesuje bo ostatnio dokonalem wiele takich i na 1000 wymienionych Kapsli nie przybyl mi ani jeden do Kolekcji.
Jezeli ktos jest chetny na te Serie to juz musi podac co oferuje w Zamian
Kolekcja Kapsli Piwnych

JJaq
Posty: 628
Rejestracja: 23 kwietnia 2005, 22:44

#7 Post autor: JJaq »

Glevers ja moge się wymienić z tobą w ciemno

glevers
Posty: 90
Rejestracja: 19 września 2005, 15:08
Lokalizacja: Jeziorany

#8 Post autor: glevers »

Nie dzięki Jjaq, ostatnio jak proponowałeś mi kapsle na wymiane to nie miałem mooże 3-4, wiec sie nie oplaca, masz sama masówke
Warmia i mazury the best !

Pedro
Posty: 357
Rejestracja: 21 lutego 2005, 14:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

#9 Post autor: Pedro »

Ja to jak mniemam ci co sie wymieniaja w ciemno robia to wlasnie po to, aby sie pozbyc kapsli masowych. Mniemam wiec, ze i ty tez nie wysylasz rarytasow.

Gacka
Posty: 1074
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#10 Post autor: Gacka »

Wysylam kapsle w ciemno,poniewaz wymiana za pomoca skanu,trwa kilkadziesiat dni...Jesli jednak chodzi,o mniejsza ilosc kapsli,skaner jest tu idealny.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Pedro
Posty: 357
Rejestracja: 21 lutego 2005, 14:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

#11 Post autor: Pedro »

Ja zawsze wymieniam sie za kapsle ze skanow, i zajmuje to kilka-kilkanascie dni. Wszystko zalezy od tego ile czasu wolnego maja osoby wymieniajace sie, jaka ilosc kapsli (bywalo ze wymienialem ponad 200, choc zazwyczaj jest to pomiedzy 20 a 100), no i jak zorganizowane skany dostaje - czasem ludzie przesylaja fotki z totalnym mixem - piwa, napoje, wszystkie kraje przemieszane. Wtedy rzeczywiscie moze to zajac sporo czasu aby cos wybrac, zazwyczaj jednak sa one dosc zorganizowane. W kazdym razie na koniec wiem, ze dostane kapsle ktore mnie rzeczywiscie interesuja, a nie ze wydam 5,5 Euro na przesylke i dostane w wiekszosci takie ktore mam. :ble:

diki
Posty: 125
Rejestracja: 10 sierpnia 2005, 19:50
Lokalizacja: Łódź

#12 Post autor: diki »

Ja nie jestem zainteresowany wymianą w ciemno bo nie któży na przykład wysyłają Żubry których mam z 500 a najbardziej zaimponował mi Gaqcka bo mówił że wyśle kapsle zagraniczne ale nie wiedziałem jakie a gdy paczka dotarła byłem w niebo wzięty i to za marna podkarpackie

ODPOWIEDZ