wymiana gustawo

Oferty wymiany.
Wiadomość
Autor
gustawo
Posty: 47
Rejestracja: 05 stycznia 2010, 21:16

wymiana gustawo

#1 Post autor: gustawo »

sukcesywnie kapsle do wymiany. Do mojego zbioru pozadane niebutelkowane. bedzie tego troche bo w koncu wzialem sie za porzadki dzisiaj w ramach proby pierwszy skan, moze kogos zainteresuje

https://picasaweb.google.com/1170496972 ... /19Mai2013

poszukujesz czegos pisz

do wymiany pare.... tysiecy kapsli, stany raczej nadajace sie do zbioru, oczywiscie interesuje mnie to czego brak w moim zbiorze, (ok 1000 szt w/g katalogu Pawla.
Oprocz polskich piwnych poszukuje niemieckie, szczegolnie browarow dortmundzkich, monachijskich, berlinskich z Hamburga, Kolonii Veltins, Krombacher, Bitburger
Szczegolnie interesuja mnie browary: Carlsberg, Tuborg, Grolsch, Guinness, Faxe
Poszukuje Serii z calego swiata
Kapsle konzernow Coca-Cola i Pepsi- Cola
pozdrawiam i zycze Wam byscie znalezli u mnie czegos dla siebie
posty prosze na priv lub bezposrednio na moj adress Ci ktorzy znaja
Priorytet niebutelkowane

gustawo
Posty: 47
Rejestracja: 05 stycznia 2010, 21:16

#2 Post autor: gustawo »

troche organizacji, na razie uzywane
link
https://picasaweb.google.com/1170496972 ... 93oqe7Q9gE

w albumie wanted lista moich brakow wedlug katalogu Pawla
czerwonym kolorem moje braki ( zielone tlo oznacza ze mam taki uzywany, zolte tlo - definitywny brak)
Priorytet niebutelkowane

gustawo
Posty: 47
Rejestracja: 05 stycznia 2010, 21:16

#3 Post autor: gustawo »

dodalem polskie niebutelkowane
https://picasaweb.google.com/1170496972 ... EDEXCHANGE
polecam od czasu do czasu zagladnac, wkrotce jeszcze pare skanow, gdyby ktos cos szukal, zajrze do pudelek kartonow, smialo pytac
Priorytet niebutelkowane

gustawo
Posty: 47
Rejestracja: 05 stycznia 2010, 21:16

#4 Post autor: gustawo »

uzupelnienie: na stronie Picasa jest wiecej niz jeden moich albumow, prosze wiec dokladnie przejrzec, dzisiaj dodalem cos do EXTRAs, w miare sukcesywnie bede dodawac inne,
Priorytet niebutelkowane

gustawo
Posty: 47
Rejestracja: 05 stycznia 2010, 21:16

#5 Post autor: gustawo »

dzis poczatek nowego albumu SERIE, rozne: butelkowane i niebutelkowane jest tez niebutelkowana Legia. preferuje wymiane calych serii,(serie nie beda rozbijane) nie gardze jednak pojedynczymi kapslami, Pistoia (posiadam sam niekompletna)podobnie Foro Tapon Corona, Herfordery ktore znajda sie na skanach wymieniam tez pojedyncze kapsle niebutelkowane, szczegolnie poszukuje Smilies i nazwiska, zapraszam do ogladania i propozycji wymiany. W planie Folder niepiwne, chyba bez rozbicia na polskie i nie polskie.
Priorytet niebutelkowane

gustawo
Posty: 47
Rejestracja: 05 stycznia 2010, 21:16

#6 Post autor: gustawo »

Priorytet niebutelkowane

guma
Posty: 1066
Rejestracja: 28 maja 2012, 18:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

#7 Post autor: guma »

Super wymiana ! Dzięki ! List szybko doszedł , dobrze zapakowany. Bardzo polecam użytkownika gustawo .

gustawo
Posty: 47
Rejestracja: 05 stycznia 2010, 21:16

#8 Post autor: gustawo »

dodane nowe skany, ok 500 dodatkowych kapsli do wymiany, starsze skany uaktualnione, poszukuje niebutelkowanych, prosze popatrzec co jest do wymiany
Priorytet niebutelkowane

gustawo
Posty: 47
Rejestracja: 05 stycznia 2010, 21:16

Re: wymiana gustawo

#9 Post autor: gustawo »

dziewice poszukiwane, odpowiedni material wymienny w posiadaniu, moje braki dziewic w katalogu (niestety jeszcze nie zaktualizowane)
mozliwosc wymiany na kapsle oraz dowolna walute, mozliwosc wymiany na okolicznosciowe 2 zl (procz Zygmunta II Augusta) reszta czeka na nowego posiadacza.
mozliwosc wymiany na monety PW. Zainteresowanych prosze o wiadomosc na PRIVA
Dodatkowo poszukiwane kapsle Amstel, Heineken, Guinness, Grolsch, Carlsberg, Faxe, Tuborg, browarow dortmundzkich, monachijskich z Hamburga, Berlina i Bremmy.
Serie z calego swiata, kapsle z bylego NRD, preferowane dziewice lecz niekoniecznie. Masowki prosze nie proponowac bo mam.

!!!! dla kolekcjonera z ktorym wymienie do konca tego roku najwiecej kapsli, Polczyn 1 w dziewicy jako prezent gwiazdkowy !!!!
pozdrawiam
odpowiedz na maila w ciagu 2 tygodni (niestety praca zawodowa pochlania mnie az za bardzo)
Priorytet niebutelkowane

gustawo
Posty: 47
Rejestracja: 05 stycznia 2010, 21:16

Re: wymiana gustawo

#10 Post autor: gustawo »

CCI17032018_00000.jpg
ktos zainteresowany?
Priorytet niebutelkowane

icebock
Posty: 204
Rejestracja: 21 marca 2014, 20:51
Lokalizacja: Tichau-Oberschlessien

Re: wymiana gustawo

#11 Post autor: icebock »

Mam coś na wymianę pisz na e mail brandysmarek@poczta.onet.pl

ODPOWIEDZ