Wymiana z Alexandrem Salomatovem (Rosja)

Oferty wymiany.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
woj6918
Posty: 119
Rejestracja: 27 listopada 2008, 23:00

Wymiana z Alexandrem Salomatovem (Rosja)

#1 Post autor: woj6918 »

Witam.
Zwrócił się do mnie jeden z kolekcjonerów rosyjskich - Alexander Salomatov, abym na FORUM skupiającym polskich kolekcjonerów kapsli zamieścił jego ofertę wraz z egzemplarzami, które on aktualnie oferuje do wymiany.
Mnie z pośród jego kapsli aktualnie interesują jedynie 3 egzemplarze, a mając na uwadze dosyć wysokie koszty przesyłu ze względów czysto ekonomicznych taka wymian nie jest dla mnie w tej chwili opłacalna.
Osobiście dokonałem z nim do tej pory 2 wymian, które zakończyły się pozytywnie.
Domyślam się, że jego oferta będzie skierowana raczej do początkujących kolekcjonerów.
Aby ułatwić potencjalnym zainteresowanym zapoznanie się z JPG kapsli, które on
aktualnie oferuje do wymiany zamieściłem je w POKAZYWARCE na następującej stronie:
http://pokazywarka.pl/b2xviz/
Jeżeli znajdą się wśród WAS osoby zainteresowane wymianą to proszę do niego napisać pod następujący adres mailowy:
salomatov2012@yandex.ru.
Z tego co wiem "jego" angielski nie jest najlepszy (korzysta z translatora).
Proszę więc zachować jak najprostszą jego formę, lub pisać po rosyjsku.
W wypadku gdyby wynikły problemy z komunikacją mogę ew. przetłumaczyć tekst na rosyjski.
Życzę udanych wymian!
Z kapslarskim pozdrowieniem,
Wojtek.

Awatar użytkownika
woj6918
Posty: 119
Rejestracja: 27 listopada 2008, 23:00

Re: Wymiana z Alexandrem Salomatovem (Rosja)

#2 Post autor: woj6918 »

W-w kolekcjoner prosił mnie, abym zamieścił kolejny jego JPG z nowymi kapslami jakie aktualnie
może zaoferować do wymiany.
Jako, że jest to nowa seria kapsli kolekcjonerskich domyślam się, że będzie to nie lada gratka dla
osób zbierających tego typu egzemplarze.
Na pewno wzorem swoich poprzedników rychło pojawią się też one na "Alledrogo" i
zapewne słone tam za nie trzeba będzie zapłacić.
Przez Aleksandra oferowane są one w ramach wymiany!
Polecam JE zatem uwadze wszystkim osobom zainteresowanym.

ODPOWIEDZ