Etykiety i inne takie

Oferty wymiany.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kibi
Posty: 1351
Rejestracja: 09 kwietnia 2005, 19:23
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Etykiety i inne takie

#1 Post autor: Kibi »

Przeglądając temat związany z podsumowaniem minionego roku, zauważyłem, że jest co najmniej kilku kolekcjonerów, których oprócz kapsli interesują również etykiety.
Ja zbierałem polskie ety ładnych kilka lat i zatrzymałem się, kiedy mój zbiór liczył kilkanaście tysięcy sztuk a dublety kilka tysięcy.
Przez kilka lat nie ruszałem zbioru, trochę z sentymentu, ale w tym roku zdecydowałem się wymienić część etykiet na kapsle i jestem z tych wymian zadowolony, a sądzę, że moi kontrahenci również.
Dlatego chciałem zaproponować wszystkim forumowiczom zainteresowanym etykietami, żeby zwrócili się do mnie na PW.
Mniej zaawansowanym kolekcjonerom mogę podesłać gratis, jedynie za zwrotem kosztów wysyłki, pakiet z moich dubletów, głównie z lat 1970- 2005 .
Jeśli ktoś będzie zainteresowany wzorami z mojej kolekcji, musi się liczyć z "wydatkiem" paru kapsli, ale z pewnością się dogadamy.
Dla zainteresowanych: mam też na zbyciu trochę etykiet zagranicznych, podstawek z kraju i zagranicy oraz inne birofilistyczne gadżety.
Moje Grolsche już 168 sztuk !!
Moja Coca Cola - 2509 sztuk!

ODPOWIEDZ