Kapsle

Oferty wymiany.
Wiadomość
Autor
kapselek
Posty: 77
Rejestracja: 15 sierpnia 2013, 11:47

Kapsle

#1 Post autor: kapselek »

Siemka! Jakie jest wasze zdanie na temat sprzedawania np. swojej masówki kapsli bądż tez kapsli z dużą ilością powtórek :D
Dla mnie to byłby dobry wybór gdyż przydałaby mi się kasa na segragatory do kapsli/przekladki itp. Licze na komentarze
:lol: Moja kolekcja: :lol:
410 kapsli
Stan na dzień 17.09.2016

Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 2183
Rejestracja: 21 kwietnia 2006, 16:56
Lokalizacja: Malbork/Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Kapsle

#2 Post autor: Tomek »

kapselek pisze:Siemka! Jakie jest wasze zdanie na temat sprzedawania np. swojej masówki kapsli bądż tez kapsli z dużą ilością powtórek :D
Dla mnie to byłby dobry wybór gdyż przydałaby mi się kasa na segragatory do kapsli/przekladki itp. Licze na komentarze
Jak znajdziesz chętnego, który kupi masówkę, to powodzenia. :)
Zbieram niebutelkowane polskie kapsle piwne (bez działu INNE).
http://www.polskiekapslepiwne.pl
2014 – 917 kapsli
2015 – 1041 kapsli (+124)
2016 – 1168 kapsli (+127)
2017 – 1253 kapsli (+85)
2018 – 1426 kapsli (+173)
2019 – 1655 kapsli (+229)

kapselek
Posty: 77
Rejestracja: 15 sierpnia 2013, 11:47

Re: Kapsle

#3 Post autor: kapselek »

Znajde znajde :D
:lol: Moja kolekcja: :lol:
410 kapsli
Stan na dzień 17.09.2016

guma
Posty: 1066
Rejestracja: 28 maja 2012, 18:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kapsle

#4 Post autor: guma »

kapselek pisze:Znajde znajde :D

Na pewno nie na polskich serwisach aukcyjnych , chyba że za kilka złotych...

Awatar użytkownika
Andi
Posty: 125
Rejestracja: 07 września 2005, 09:34
Lokalizacja: Hagen-Niemcy
Kontaktowanie:

Re: Kapsle

#5 Post autor: Andi »

Jezeli to naprawde masowka to nie ma sprawy jak pojdzie za kilak zlotych.
Dobry kapsel ma swoja cene i nie zadko trzeba za niego zaplacic kilkaset zlotych jak sie go chce.
W Niemieckich kapslach jest to samo Masowka kosztuje po 7-10 Centow i czesto Aukcje z 20-50 Kapslami nie idzie za 1 Euro ale sa Kapsle ktore ledwo sie pojawia maja juz wartosc po 10-50 €.
A teraz trzeba sobie powiedziec co jet masowka a co rarytas.
U mnie naprzyklad wszystkie kapsle z lat 90 byly masowka a kapsle ktore ostatnio wyszly byly dla mnie Rarytasami.Ze wzgledu na to ze 4 Lata prawie sie nie zajmowalem Kapslami nie ma u mnie masowki albo raratasow.
U mnie zawsze byl nowy kapsel czyms Nadzwyczajnym i czasem zamienilem za niego bardzo dobry Unikat.
Teraz to juz nie ma znaczenia i dla mnie wszystkie Kapsle sa Rarytasami i Lezka w oku sie Kreci jak codziennie pakuje moje Raraytasy i ide z Nimi na poczte.
Jedyna sprawa dobra z tego ze trafiaja w dobre Rece i czesto bede wchodzil na Strony Kolekcjonerow zeby sobie przynajmniej popatrzec na To co bylo dla mnie calym Zyciem
Kolekcja Kapsli Piwnych

Awatar użytkownika
almin
Posty: 514
Rejestracja: 24 listopada 2011, 17:16
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontaktowanie:

Re: Kapsle

#6 Post autor: almin »

Andi pisze:Jezeli to naprawde masowka to nie ma sprawy jak pojdzie za kilak zlotych.
Dobry kapsel ma swoja cene i nie zadko trzeba za niego zaplacic kilkaset zlotych jak sie go chce.
W Niemieckich kapslach jest to samo Masowka kosztuje po 7-10 Centow i czesto Aukcje z 20-50 Kapslami nie idzie za 1 Euro ale sa Kapsle ktore ledwo sie pojawia maja juz wartosc po 10-50 €.
A teraz trzeba sobie powiedziec co jet masowka a co rarytas.
U mnie naprzyklad wszystkie kapsle z lat 90 byly masowka a kapsle ktore ostatnio wyszly byly dla mnie Rarytasami.Ze wzgledu na to ze 4 Lata prawie sie nie zajmowalem Kapslami nie ma u mnie masowki albo raratasow.
U mnie zawsze byl nowy kapsel czyms Nadzwyczajnym i czasem zamienilem za niego bardzo dobry Unikat.
Teraz to juz nie ma znaczenia i dla mnie wszystkie Kapsle sa Rarytasami i Lezka w oku sie Kreci jak codziennie pakuje moje Raraytasy i ide z Nimi na poczte.
Jedyna sprawa dobra z tego ze trafiaja w dobre Rece i czesto bede wchodzil na Strony Kolekcjonerow zeby sobie przynajmniej popatrzec na To co bylo dla mnie calym Zyciem
Kwintesencja kolekcjonerstwa zawarta w jednym wpisie. Znakomita lekcja/motto dla kolekcjonerów - wszelakiej maści. :roll:
Kolekcjoner kapsli piwnych. Sygnaturom podziękowałem

http://alminkapsle.jimdo.com/

ODPOWIEDZ