Kolejny mój temat który został zaśmiecony.

Oferty wymiany.
Wiadomość
Autor
Konto usunięte

Kolejny mój temat który został zaśmiecony.

#1 Post autor: Konto usunięte »

Chciałbym uzupełnić moje Polskie braki 2013 - 2014. Listę kapsli na wymianę przedstawię dopiero pod koniec listopada ponieważ dojdzie mi około 50 dubli z Brazylii i Meksyku oraz sporo z Rosji. Gdyby ktoś z Was był chętny na wymianę to prosiłbym o informację, które kapsle z moich braków posiadacie. Kilka osób informowało mnie na FB o możliwości wymiany, ale chciałbym to wszystko zebrać w jednym miejscu. Z góry bardzo dziękuję :)
Załączniki
Polska-2.jpg
Polska-1.jpg
Ostatnio zmieniony 14 listopada 2014, 12:04 przez Konto usunięte, łącznie zmieniany 1 raz.

kluszyn
Posty: 53
Rejestracja: 08 grudnia 2013, 05:59

Re: Rattus CCI #2020 - Oferty

#2 Post autor: kluszyn »

Ja bym z chęcią przejął od ciebie 42 dziewice, mogą być z Brazylii, Meksyku czy Rosji, oczywiście w ramach naszej niedokończonej przez ciebie wymiany, ze stycznia br..

kluszyn
Posty: 53
Rejestracja: 08 grudnia 2013, 05:59

Re: Rattus CCI #2020 - Oferty

#3 Post autor: kluszyn »

Rattusie jesteś w stanie przedstawić podobny skan, czy stworzysz 4 już temat dotyczący twoich wymian ?
Załączniki
przekaz.jpg

Konto usunięte

Re: Rattus CCI #2020 - Oferty

#4 Post autor: Konto usunięte »

Przepraszam, ale nie przetrzymuję potwierdzeń przez rok. Tak wiem, skoro po roku nie mam takiego skanu to znaczy, że nie wysłałem. Przy okazji, gratuluję - zniechęciłeś mnie do korzystania z forum.

Awatar użytkownika
Squnik
Posty: 209
Rejestracja: 09 października 2013, 15:07
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Rattus CCI #2020 - Oferty

#5 Post autor: Squnik »

Rattus pisze:Przepraszam, ale nie przetrzymuję potwierdzeń przez rok. Tak wiem, skoro po roku nie mam takiego skanu to znaczy, że nie wysłałem. Przy okazji, gratuluję - zniechęciłeś mnie do korzystania z forum.
W mojej skromnej opinii jeśli kapsle się zagubiły (o ile faktycznie je wysłałeś), nie przetrzymujesz potwierdzeń nadania przesyłki (co w pryzmacie czasu wydaje się poniekąd zrozumiałe), to żeby uciąć wszelkie niedomówienia i uwolnić forum od tego sporu powinieneś po dżentelmeńsku odesłać otrzymane kapsle Kluszynowi. Wydaje mi się, że kilkanaście/kilkadziesiąt kapsli nie jest wartych zszargania dobrej reputacji i zakłócenia świętego spokoju. Ponadto pragnę zaznaczyć, iż umywanie rąk w stylu Piłata, tzn. >kapsle wysłałem, nie doszły, nie moja wina< i udawanie, że nic się nie stało oraz pranie fochami, że przypominanie Ci o tej sytuacji zniechęca Cię do korzystania z forum jest (bez urazy) lekko infantylnym zachowaniem.

Swoją drogą, zanim wyskoczyłbym z jakąkolwiek ofertą wymiany, to na Twoim miejscu rozwiązałbym tą sprawę z Kluszynem w sposób definitywnie kończący ten spór, bo ileż można... Martwię się, że wskoczę w niedługiej przyszłości na jakieś multimedium kategorii onet.de lub żyderia.pl i mi walnie na głównej: "RATTUS NADAL NIE ODDAŁ KAPSLI KLUSZYNOWI? CZY ZOSTANIE POWOŁANA SEJMOWA KOMISJA ŚLEDCZA?"

Pozdrawiam.
Kapsle:
1. krajowe: 1299.
2. zagraniczne: 1077.
3. na wymianę: ustalenie w toku.

kluszyn
Posty: 53
Rejestracja: 08 grudnia 2013, 05:59

Re: Kolejny mój temat który został zaśmiecony.

#6 Post autor: kluszyn »

A nie masz gdzieś kopi skanu ? Przecież gdybyś wysłał, to zapewne byś okazał mi takowy na pw.
E tam już byłeś zniechęcony do korzystania z tego forum, później próbowałeś walczyć do końca, fakt, że bez żadnych argumentów, aliści nadzieja umiera ostatnia.
Z niecierpliwością czekam na twój powrót, w tym czasie będę piaskował swój koncerz :-), człowieku bez honoru.

Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2327
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Kolejny mój temat który został zaśmiecony.

#7 Post autor: wiki »

Ciekawa oferta wymiany za kapsle, których wymieniający jeszcze nie ma.

kluszyn
Posty: 53
Rejestracja: 08 grudnia 2013, 05:59

Re: Kolejny mój temat który został zaśmiecony.

#8 Post autor: kluszyn »

Ciekawy podpis dodałeś pod swoim profilem.
Wiesz, to że człowiek wiele razy płacił za swoje zakupy jeszcze nie oznacza, że nigdy niczego nie ukradł.
Tym bardziej, gdy tej kradzieży dokonałeś w "sklepie", co do którego byłeś przekonany, że nikt go na forum nie zna.
Rattusie to nie ja zaśmiecam twoje tematy, to ty swoim zachowaniem i udzielaniem się (tudzież milczeniem) zaśmiecasz to forum.

Awatar użytkownika
Kibi
Posty: 1351
Rejestracja: 09 kwietnia 2005, 19:23
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: Rattus CCI #2020 - Oferty

#9 Post autor: Kibi »

Rattus pisze:Przepraszam, ale nie przetrzymuję potwierdzeń przez rok.
Pewnie nikt nie przetrzymuje takich potwierdzeń przez rok.
Wystarczy do chwili, kiedy odbiorca potwierdzi otrzymanie twojej przesyłki.
W przypadku kiedy nie potwierdza- składasz reklamację i poczta to wyjaśnia.
Albo udowodni, że dostarczyła, albo zapłaci Ci odszkodowanie.

Kilka lat temu zaginęła skierowana do mnie polecona przesyłka kolekcjonerska. Odszkodowanie jakie otrzymał nadawca, było kilkakrotnie wyższe od wartości zagubionych etykiet.
Moje Grolsche już 168 sztuk !!
Moja Coca Cola - 2509 sztuk!

Awatar użytkownika
Squnik
Posty: 209
Rejestracja: 09 października 2013, 15:07
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kolejny mój temat który został zaśmiecony.

#10 Post autor: Squnik »

wiki pisze:Ciekawa oferta wymiany za kapsle, których wymieniający jeszcze nie ma.
A tak przy okazji jak ta oferta wymiany może być ciekawa, skoro Rattus wrzucił tylko listę braków, nie dając aktualki tego co oferuje na wymianę, a co najbardziej interesuje potencjalnych uczestników wymiany?
Od pewnego czasu tropię Twoje posty z uporem maniaka i popadłeś w marazm... Bez urazy ale zazwyczaj treść Twoich postów jest ostatnimi czasy uboga merytorycznie, nie wnosi praktycznie nic do tematów, poza próbą dywersyfikacji dyskusji, jak ma to miejsce w tym przypadku.

Pozdrawiam.
Kapsle:
1. krajowe: 1299.
2. zagraniczne: 1077.
3. na wymianę: ustalenie w toku.

Awatar użytkownika
almin
Posty: 505
Rejestracja: 24 listopada 2011, 17:16
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontaktowanie:

Re: Kolejny mój temat który został zaśmiecony.

#11 Post autor: almin »

Prośba do Was ludzie (i do moderatorów o podjęcie jakiś działań normalizujących)!

ja rozumiem, że macie ze sobą problem, ale na litość boską! Jest dział "czarna lista..." to jak już to tam się rozliczajcie. Mamy kolejny wątek na forum, który do niczego nie prowadzi, pomimo że co chwilę ktoś zapewnia, że to już tym razem koniec dyskusji.

Boję się, że za chwile w temacie "Kapsle - nowości" Rattus wrzuci fotkę czegoś nowego, a kluszyn się tysięczny raz zapyta o swoje nieotrzymane kapsle... :cisza:
Kolekcjoner kapsli piwnych. Sygnaturom podziękowałem

http://alminkapsle.jimdo.com/

kluszyn
Posty: 53
Rejestracja: 08 grudnia 2013, 05:59

Re: Kolejny mój temat który został zaśmiecony.

#12 Post autor: kluszyn »

Almin, już w innym temacie przyznałeś, że szykanuję Twojego kumpla, więc jako osoba nieobiektywna, nie powinieneś bronić Swojego ewidentnie nieuczciwego przyjaciela. Przykładasz się tym samym do nieuczciwych praktyk, które widocznie tolerujesz a na pewno chcesz je ukryć.
Dziwne, bardzo dziwne, że to mnie uważasz za tego złego, upierdliwego.

Wiśnia
Posty: 1169
Rejestracja: 02 lipca 2010, 14:11
Lokalizacja: Stargard Szcz.

Re: Kolejny mój temat który został zaśmiecony.

#13 Post autor: Wiśnia »

Załatwcie sobie ten problem na PW.
Co wejdę w dział giełda czy kolekcjonerzy to zawsze widzę coś o Rattusie.
Rattus odeślij mu te kapsle i będzie spokój.

Awatar użytkownika
almin
Posty: 505
Rejestracja: 24 listopada 2011, 17:16
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontaktowanie:

Re: Kolejny mój temat który został zaśmiecony.

#14 Post autor: almin »

Ręce opadają. Tłumaczyłem (widać niezbyt jasno), że ja nikogo nie bronię. Zwyczajnie szlag mnie trafia jak wchodzę na forum, świeci się ikonka nt. nowych nieprzeczytanych wiadomości, nowych wątkach, po czym okazuje się, że to po raz enty niekończąca się historia waszej wymiany!
Wpisałeś go na czarną listę i czego jeszcze więcej chcesz? Ja mam Ci te kapsle zwrócić, administratorzy forum, albo po trochu wszyscy, którzy napisali, że się z Rattusem wymienili i nie było problemu?
A insynuacje, że przyczyniam się do nieuczciwych praktyk traktuję całkiem poważnie jako bezczelne oszczerstwo. Dobrze, że nie wpadłeś na pomysł, że podzieliliśmy się tym kapslami od Ciebie.
Kolekcjoner kapsli piwnych. Sygnaturom podziękowałem

http://alminkapsle.jimdo.com/

kluszyn
Posty: 53
Rejestracja: 08 grudnia 2013, 05:59

Re: Kolejny mój temat który został zaśmiecony.

#15 Post autor: kluszyn »

I wrzuć skan z nadania abym nie musiał się już wypowiadać w tym temacie, bo widzę że macie tu więcej osób nadwyraz tolerancyjnych. Widzę Wiśnia, że jesteś lekko nie w temacie, proponując rattusowi rozwiązanie problemu na pw.
Almin, powinieneś jako przyjaciel rattusa coś mu zasugerować lub kupić sobie kolejną paczkę popcornu.

Awatar użytkownika
goblin
Posty: 682
Rejestracja: 18 lipca 2012, 21:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kolejny mój temat który został zaśmiecony.

#16 Post autor: goblin »

Również jestem za tym, żeby skończyć wreszcie te wpisy, traktujące o tym samym.
Rattus nie odpowiada, nie potrafi również w rzeczowy sposób obalić Twoich /kluszyn/ argumentów, nie doczekaliśmy się nawet jakiegokolwiek przedstawienia jego wersji wydarzeń, żeby się do czegokolwiek odnieść. Został wpisany na "czarną listę", prawdopodobnie będzie miał większe lub mniejsze problemy z dokonaniem wymian. I tyle.
Temat naprawdę staje się nudny i bez smaku, jak odgrzewany po raz setny ten sam obiad.
Zrobiło się żałosne widowisko.
Skończcie po prostu te wątki.
szukam słowackich serii TIK sprzed 2005 r

kluszyn
Posty: 53
Rejestracja: 08 grudnia 2013, 05:59

Re: Kolejny mój temat który został zaśmiecony.

#17 Post autor: kluszyn »

Jasne, że widowisko jest męczące i żałosne.
Dziwi mnie tylko bardzo, że można tu w sposób bezkarny zakładać nowe tematy, uciekając przed nierozwiązanymi problemami, ewidentnym oszustwem.
Już w swoim drugim poście na Waszym forum, zaznaczyłem, że nie interesują mnie moje kapsle, tylko piętnowanie oszusta.
Jeszcze bardziej mnie dziwi, że dla pewnej grupy użytkowników, większym problemem niż nieuczciwy kolekcjoner, jest konieczność odhaczania świecąch ikonek.

Konto usunięte

Re: Kolejny mój temat który został zaśmiecony.

#18 Post autor: Konto usunięte »

Teraz to mnie juz zbanujecie ale musze napisac to co mysle. Zapewne zostanie to po raz enty uznane za przyznanie sie do kradziezy, ale teraz to juz wali mnie to. Po za kluszynem ktory ma do mnie pretensje ze wyslal mi cenniejsze kapsle niz ja jemu, caly czas udziela sie tu rowniez kolega venator24 trzymajac kurczowo wersji kluszyna jako prawdziwej, a jak sam przyznal - nie czyta moich postow. Dobra jebac to, koledzy sie ugadali i jeden stoi za drugim, zrozumiale. Ktokolwiek napisze cos innego niz ich prawda - atak. Dobra postawa. Gdziekolwiek nie pojawi sie moj post - atak. Nie wazne ze forum zostaje zasmiecone i wszyscy maja pretensje bo i tak wychodzi, ze to ja zasmiecam forum i robie burdel. Niech ktos napisze inaczej to go zjebią. Chuj tam. Nastepna sprawa - nie mam prawa miec swojego tematu do wymian ? Skoro kolega Dariobeer informuje mnie na PW ze ma troche moich brakow, kolega Wisnia komentuje moje zdjecia na FB co ma, a czego nie ma - chyba mam prawo posiadac temat do wymian i zapytac ktore kapsle macie. Nie interesuje Was wymiana to nie piszecie, proste. Ale nie, trzeba napisac ze kogos pojebalo bo wrzucil zdjecia brakow, ale kurwa dubli nie ma. No idiota do kwadratu ten temat zalozyl. Rozumiem ze na tym forum racja jest zawsze po stronie oskarzajacego, zlawszcza jak ma zaufanych kolegow, wisi mi to, na prawde, skoro powiedzialem, ze nie mam sie z czego tlumaczyc to znaczy ze nie mam. To nie jest jakis jebany sąd, zebym musial dowody swojej niewinnosci przedstawiac. Ja jestem wulgarny? No to sorry, chocbym napisal to najgrzeczniej na swiecie i tak zaraz pojawi sie setka wpisow ze nie mam racji, robie burdel, zasmiecam forum i pewnie ze mam wypierdalac. Moze Dario i Wisnia zdaza doczytac przed usunieciem tego posta - pozostaje nam jednak tylko FB i email. Dzieki :|

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

Re: Kolejny mój temat który został zaśmiecony.

#19 Post autor: chinet »

No, kurwa, a o co chodzi :?.
Jestem trollem :mad:

southern
Posty: 288
Rejestracja: 18 sierpnia 2014, 17:38

Re: Kolejny mój temat który został zaśmiecony.

#20 Post autor: southern »

:D :D :D , ale towarzycho :D

Awatar użytkownika
Frey71
Posty: 450
Rejestracja: 20 października 2012, 15:30
Lokalizacja: Gniezno

Re: Kolejny mój temat który został zaśmiecony.

#21 Post autor: Frey71 »

kluszyn pisze:dla pewnej grupy użytkowników, większym problemem niż nieuczciwy kolekcjoner, jest konieczność odhaczania świecąch ikonek.
mnie też wkurza odhaczanie non stop święcących ikonek :/
nikt nie bagatelizuję problemu nieuczciwych kolekcjonerów w końcu po to jest założony temat "czarna lista kolekcjonerów"
żeby przed nimi ostrzegać,każdy przeczyta i się zastanowi 100 razy czy przeprowadzić wymianę..

kluszyn
Posty: 53
Rejestracja: 08 grudnia 2013, 05:59

Re: Kolejny mój temat który został zaśmiecony.

#22 Post autor: kluszyn »

A najlepszy tekst, to ten :
"Pretensje, że wysałał mi lepsze niż ja jemu"
Ale skąd ja wiedziałem, że nie posiadasz kwitu nadania ?
Nie dość, że złodziej, to jeszcze łgarz. Szybko wymyśliłeś tą wersję :-)
Już dawno koledzy ci to sugerowali.
E...miałeś się obrazić i już nie pisać a znowu oszukujesz.
Ostatnio zmieniony 14 listopada 2014, 15:55 przez kluszyn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3623
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Kolejny mój temat który został zaśmiecony.

#23 Post autor: wismat »

No teraz to już przesada. Nie mam pojęcia co dalej zajdzie, więc lepiej zamknę temat. Trzymajmy poziom.

Temat jest także poruszony w temacie Czarna lista kolekcjonerów oraz w sąsiednim wątku toteż każdy potencjalny partner będzie mógł zapoznać się z tą sprawą i sam zdecydować czy chce się wymieniać z Rattusem.

Kolejne posty tylko popsują atmosferę na forum i nie wniosą nic nowego.
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

Zablokowany