Sprzedam kolekcję polskich kapsli

Oferty wymiany.
Wiadomość
Autor
marecki1207
Posty: 304
Rejestracja: 03 lutego 2016, 14:44
Lokalizacja: Ciechanów

Sprzedam kolekcję polskich kapsli

#1 Post autor: marecki1207 »

Witam
Do sprzedania cała kolekcja kapsli polskich katalogowych w sumie 4044 sztuk razem z niepiwnymi.Same browary 2518 sztuk.Cała poczekalnia bez 3-4 sztuk same niebutelkowane.Link do kolekcji https://www.katalogkapsli.pl/lista-brakow/marecki1207 Część w stronach 42 sztukowych (marcia)lub 35 sztukowych,a część w koszulkach samo robionych szytych.Wszystko w segregatorach 4-ringowych.Stan kapsli oceniam na dobry i bardzo dobry zdarzają się słabsze i słabe stany ale jest ich bardzo mało.Chciałbym sprzedać w całości jeżeli cena będzie satysfakcjonująca jeśli nie to mogę na sztuki ale to jest ostateczna ostateczność.Kolekcję można podejrzeć pod wymienionym linkiem lub Marek Przybyszewski (marecki1207).Nie podaję ceny odpowiedniej dla mnie gdyż czekam na oferty,żeby ktoś sam w stanie ocenił według siebie ile może zaproponować.Oferty na PW lub marecki1207@wp.pl

rockstar
Posty: 35
Rejestracja: 02 października 2018, 14:06

Re: Sprzedam kolekcję polskich kapsli

#2 Post autor: rockstar »

Sprzedam, ale ceny nie podam xD

Powodzenia ;)

marecki1207
Posty: 304
Rejestracja: 03 lutego 2016, 14:44
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Sprzedam kolekcję polskich kapsli

#3 Post autor: marecki1207 »

Jest napisane jak wół, że według swojej oceny ile ktoś może zapłacić po obejrzeniu jakie są kapsle w kolekcji może zaproponować cenę i wtedy można dyskutować o cenie ostatecznej.Czytaj ze zrozumieniem.

rockstar
Posty: 35
Rejestracja: 02 października 2018, 14:06

Re: Sprzedam kolekcję polskich kapsli

#4 Post autor: rockstar »

Człowieku ale jak mamy dyskutować o cenie ostatecznej, skoro nie wiadomo jakie są twoje oczekiwania minimalne xd

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 436
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 11:29
Lokalizacja: Bydgoszcz/Sępólno Krajeńskie

Re: Sprzedam kolekcję polskich kapsli

#5 Post autor: Bart »

marecki1207 pisze: 31 sierpnia 2020, 10:56 Witam
Do sprzedania cała kolekcja kapsli polskich katalogowych w sumie 4044 sztuk razem z niepiwnymi.Same browary 2518 sztuk.Cała poczekalnia bez 3-4 sztuk same niebutelkowane.Link do kolekcji https://www.katalogkapsli.pl/lista-brakow/marecki1207 Część w stronach 42 sztukowych (marcia)lub 35 sztukowych,a część w koszulkach samo robionych szytych.Wszystko w segregatorach 4-ringowych.Stan kapsli oceniam na dobry i bardzo dobry zdarzają się słabsze i słabe stany ale jest ich bardzo mało.Chciałbym sprzedać w całości jeżeli cena będzie satysfakcjonująca jeśli nie to mogę na sztuki ale to jest ostateczna ostateczność.Kolekcję można podejrzeć pod wymienionym linkiem lub Marek Przybyszewski (marecki1207).Nie podaję ceny odpowiedniej dla mnie gdyż czekam na oferty,żeby ktoś sam w stanie ocenił według siebie ile może zaproponować.Oferty na PW lub marecki1207@wp.pl

Kilka razy robiliśmy wymianę, zapytam bez żadnej złośliwości...nie szkoda Ci sprzedawać kolekcji ?
Jeżeli masz jakieś cele nadrzędne czy tam zdarzenie losowe gdzie potrzebna jest kasa nie było pytania.
W innym przypadku czy nie lepiej spakować i zostawić sobie ? Znam osobiście 2 osoby (pozdro guma i G. !), które zaczynają zbierać od nowa i odbudowa kolekcji będzie trudna.
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Frey71
Posty: 450
Rejestracja: 20 października 2012, 15:30
Lokalizacja: Gniezno

Re: Sprzedam kolekcję polskich kapsli

#6 Post autor: Frey71 »

Wiem jak to jest pozbyć się kolekcji... choć gdy ją sprzedawałem nie widziałem innego wyjścia.
Po kilku latach zacząłem na nowo, choć żal pozostał.
Odbudowa jej gdy się miało już sporą ilość bardzo rzadkich kapsli jest bardzo trudna....

marecki1207
Posty: 304
Rejestracja: 03 lutego 2016, 14:44
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Sprzedam kolekcję polskich kapsli

#7 Post autor: marecki1207 »

Akurat na środki pieniężne nie narzekam i taki powód odpada :) :wink: .Dzięki za rady.

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 436
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 11:29
Lokalizacja: Bydgoszcz/Sępólno Krajeńskie

Re: Sprzedam kolekcję polskich kapsli

#8 Post autor: Bart »

Z marecki1207 miła rozmowa na PW.
Zostaw kolekcję ;)

Frey71 jak znajdę chwilę czasu to coś poszukam w moich dublach. Jak się uda to pomogę w odbudowie kolekcji...złapiemy się na PW.

waza
Posty: 45
Rejestracja: 19 listopada 2017, 16:26

Re: Sprzedam kolekcję polskich kapsli

#9 Post autor: waza »

ja byłem zmuszony wyzbyć się kolekcji , miałem ponad 2 tyś kapsli Polskich , teraz zaczynam odbudowe ale od dupy strony,kupuję starsze kapselki ,wczesniej miałem raczej pospolite , ale powiem jedno wciąga to jak cholera

Awatar użytkownika
adam1108
Posty: 350
Rejestracja: 01 listopada 2014, 21:14
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Sprzedam kolekcję polskich kapsli

#10 Post autor: adam1108 »

czyli jednym słowem lepiej nie likwidować kolekcji bo nałóg wróci ;)
Pasja przerodziła się w obsesję!

Aktualna liczba polskich kapsli bez sygnatur 2502 (stan na 20.01.2024)
Zbieram tylko kapsle butelkowane.

Jestem otwarty na każdą możliwą wymianę
Moje duble: http://forum.katalogkapsli.pl/viewtopic.php?f=2&t=3998

ODPOWIEDZ