oferta wymiany

Oferty wymiany.
Wiadomość
Autor
woytku
Posty: 59
Rejestracja: 22 września 2018, 20:14

oferta wymiany

#1 Post autor: woytku »

Witam Szanownych Kolegów :)
mamy środek wakacji i trudno znaleźć chętnych do wymiany. Większość wysłanych ofert kończy jak przysłowiowe "pisz Pan na Berdyczów". Wielki szacunek do kolegów, którzy odpowiadają nawet jednym słowem - NIE!. Jakoś tak lepiej się człowiek czuje, doceniony i zauważony.
Ale do rzeczy.
W pierwszym linku znajdują się moje powtórki, mam ich sporo i myślę, że są warte przejrzenia i jeśli nie każdy, to wielu z Szanownych Kolegów może coś znaleźć. Pawie 2500 powtórek stwarza szansę na wyszukanie czegoś dla siebie. Oferuję kapsle z zakładek: browary, serie, niepiwne, inne i odwrotki. Oczywiście Ci, którzy mnie znają i wiedzą, że chętnie się wymieniam mają też świadomość iż jestem wymagającym partnerem, szukającym równowagi i obustronnej satysfakcji w każdej wymianie.

https://tiny.pl/9xkz9

W drugim linku umieszczam to czego poszukuję a ściślej brakujące kapsle z zakładki BROWARY, butelkowane i niebutelkowane. Jest mi bez różnicy, liczy się pozycja katalogowa. Wymienię kapsle pojedyncze i zestawy. Zawsze mile będą widziane wzory nieskatalogowane, oczywiście za każdym razem indywidualnie negocjowane. Deklaruję odpowiedź na każdego maila lub wiadomość na forum.
Moje ogłoszenie ma charakter ponadczasowy i każdy kto zajrzy tutaj oraz zdecyduje się zaproponować wymianę uzyska odpowiedź o aktualnej możliwości wymiany.

https://tiny.pl/9xkzc

Pozdrawiam wszystkich Kapslarzy i życzę dobrej zabawy.

southern
Posty: 288
Rejestracja: 18 sierpnia 2014, 17:38

Re: oferta wymiany

#2 Post autor: southern »

Witam. Może nie ma chętnych do wymiany, bo Kolega "wabi" katalogowymi wizerunkami kapsli(zamiast real foto),co zwiastuje dodatkową fatygę w razie zainteresowania. Przy okazji, mamy do czynienia ze zjawiskiem "winien i ma"( jak mawiali przedwojenni buchalterzy), np. Białystk nr 38 :wink: . Pozdrawiam.

woytku
Posty: 59
Rejestracja: 22 września 2018, 20:14

Re: oferta wymiany

#3 Post autor: woytku »

Dziękuję za zwrócenie uwagi, Białegostoku 38 nie mam ani w kolekcji, ani a wymianę. To efekt przeglądania katalogu w smartfonie, lekkie dotknięcie i ... zamieszanie w kolekcji ;)
W niepiwnych, innych i odwrotkach, celowo zaznaczyłem tylko opcję "na wymianę". W ten sposób widać co oferuję, mimo, że nie zbieram.
Pozdrawiam.
ps. od wczoraj nie narzekam już na brak chętnych :)

ODPOWIEDZ