korek na wymianę

Oferty wymiany.
Wiadomość
Autor
venator24
Posty: 379
Rejestracja: 19 marca 2012, 12:07
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

korek na wymianę

#1 Post autor: venator24 »

Witam,
Mam niepiwny korek i chciałbym go wymienić na niebutelkowany piwny z Polski w podobnym wieku.
1645962466541.jpg

wersa
Posty: 350
Rejestracja: 26 października 2011, 08:28
Lokalizacja: Stanisławice
Kontaktowanie:

Re: korek na wymianę

#2 Post autor: wersa »

To powinno być w dziale "Giełda"
http://www.janko.cba.pl Zapraszam do wymiany. Mam 23 000 dziewic.

Awatar użytkownika
PawełN
Posty: 370
Rejestracja: 06 maja 2006, 20:48
Lokalizacja: Koszalin

Re: korek na wymianę

#3 Post autor: PawełN »

To nie ten dział.

No i przyznaję że zagraniczny kapsel w zamian za polski, niebutelkowany i równie stary to raczej nieciekawa oferta :/
Znak towarzyszy zastrzelonych

venator24
Posty: 379
Rejestracja: 19 marca 2012, 12:07
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: korek na wymianę

#4 Post autor: venator24 »

wersa pisze: 27 lutego 2022, 13:13 To powinno być w dziale "Giełda"
OK w dziale giełda. A w jakim dziale to zamieściłem ? Bo u mnie wyświetla się "Dział Giełda"
Ostatnio zmieniony 28 lutego 2022, 08:57 przez venator24, łącznie zmieniany 1 raz.

venator24
Posty: 379
Rejestracja: 19 marca 2012, 12:07
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: korek na wymianę

#5 Post autor: venator24 »

PawełN pisze: 27 lutego 2022, 13:27 To nie ten dział.

No i przyznaję że zagraniczny kapsel w zamian za polski, niebutelkowany i równie stary to raczej nieciekawa oferta :/
Nie zbieram na sygnatury więc dla mnie interesujący jest ten kapsel, którego nie mam w kolekcji a inni kolekcjonerzy mają go w większej ilości więc nie jest atrakcyjny w wymianach.

Awatar użytkownika
PawełN
Posty: 370
Rejestracja: 06 maja 2006, 20:48
Lokalizacja: Koszalin

Re: korek na wymianę

#6 Post autor: PawełN »

Wcześniej był w dziale "kapsle", do obecnego działu został przeniesiony już przed administrację.

Generalnie to raczej standardem jest wymiana kapsli polskich za polskie i zagranicznych na zagraniczne. Więcej kolekcjonerów zbiera tylko kapsle polskie więc te mają o wiele większe wzięcie.
Gdybyś zaproponował kapsel polski z tego okresu za kilka zagranicznych, to najpewniej już miałbyś kilka ofert (pewnie i nawet ode mnie). Ale w drugą stronę to niezbyt.
Znak towarzyszy zastrzelonych

Awatar użytkownika
goblin
Posty: 683
Rejestracja: 18 lipca 2012, 21:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: korek na wymianę

#7 Post autor: goblin »

PawełN pisze: 28 lutego 2022, 12:58 Wcześniej był w dziale "kapsle", do obecnego działu został przeniesiony już przed administrację.

Generalnie to raczej standardem jest wymiana kapsli polskich za polskie i zagranicznych na zagraniczne. Więcej kolekcjonerów zbiera tylko kapsle polskie więc te mają o wiele większe wzięcie.
Gdybyś zaproponował kapsel polski z tego okresu za kilka zagranicznych, to najpewniej już miałbyś kilka ofert (pewnie i nawet ode mnie). Ale w drugą stronę to niezbyt.
To jest Twoja opinia, każdy ma swoją . Nie rozumiem po co się wypowiadasz, jeśli nie jesteś zainteresowany. Niektórzy mogą być bardzo zainteresowany taką wymianą
szukam słowackich serii TIK sprzed 2005 r

venator24
Posty: 379
Rejestracja: 19 marca 2012, 12:07
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: korek na wymianę

#8 Post autor: venator24 »

PawełN pisze: 28 lutego 2022, 12:58 Wcześniej był w dziale "kapsle", do obecnego działu został przeniesiony już przed administrację.

Generalnie to raczej standardem jest wymiana kapsli polskich za polskie i zagranicznych na zagraniczne. Więcej kolekcjonerów zbiera tylko kapsle polskie więc te mają o wiele większe wzięcie.
Gdybyś zaproponował kapsel polski z tego okresu za kilka zagranicznych, to najpewniej już miałbyś kilka ofert (pewnie i nawet ode mnie). Ale w drugą stronę to niezbyt.
A to sorki :mrgreen:
Umieściłem go w innym dziale tylko przez nieuwagę, nie było to zamierzone :D
Stało się, nie wszystkim to się widać podoba taka moja propozycja ale przecież za kilka dni temat spadnie na dół listy i pies z kulawa nogą tu nie zajrzy z wyjątkiem mnie.
Pozdrawiam wszystkich.

ODPOWIEDZ