Głubczyce nr ?

Skąd pochodzi ten wzór?
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
TOMI
Posty: 255
Rejestracja: 10 marca 2009, 15:49
Lokalizacja: RADOM

Głubczyce nr ?

#1 Post autor: TOMI »

Co sądzicie o tej sygnaturze? Nie jest srebrna tylko szara. Nie jest to wyblak, bo sam zdejmowałem sreberko. Niepełne A to nie jest ale jak na pełne A - to jest jakieś wątłe i w katalogu jest raczej srebrne. Cyfra jest typowa - srebrna. Kapsel nie jest zniszczony.

Awatar użytkownika
yoreck
Posty: 2154
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 20:43
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

#2 Post autor: yoreck »

zauważ ,że cieniowanie w katalogu jest na lewą stronę,na twoim kapslu na prawą,czyli w/g mnie jest to przesunięcie koloru kapsla 24 -czyli błędodruk?
Również poprzeczna kreseczka w literze A nie dochodzi do prawej nóżki litery A/wisi w " powietrzu"/co świadczy o tym ,ze jest to przesunięcie
www.yoreck.ugu.pl
Ciganen komen Jurken.
吉卜賽人的頭部不公開

Awatar użytkownika
TOMI
Posty: 255
Rejestracja: 10 marca 2009, 15:49
Lokalizacja: RADOM

#3 Post autor: TOMI »

Sam myślę intensywnie nad tym kapslem i bardziej mi to przypomina niedodruk sygnatury ale jak by nie było z pełnym, choć wątłym A.
A teraz następny kapsel - tu różnica jest już jednoznaczna - czarna i brązowa sygnatura. Trochę nie w temacie, ale nie chce i się tworzyć nowego wątku.
Załączniki
Olsztyn_16.jpg
(176.74 KiB) Pobrany 59 razy

kapiral
Posty: 464
Rejestracja: 30 czerwca 2008, 17:14

#4 Post autor: kapiral »

Niewielkie przesunięcie. Popatrz ząbek w lewo na pionowe kreski. Po prostu kolory nie dokładnie tak samo się nałożyły więc inne odcienie.
A swoją drogą rewelacyjna jakość zdjęć. Gdyby wszystkie wątpliwości wyjaśniać na podstawie takich materiałów byłoby zdecydowanie mniej niedomówień.

ODPOWIEDZ