2022.06.10-11 VI Spotkanie Kapslarzy

O nas - zbieraczach. Spotkania.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
lowolak
Posty: 660
Rejestracja: 16 października 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

2022.06.10-11 VI Spotkanie Kapslarzy

#1 Post autor: lowolak »

Niniejszym serdecznie zapraszamy na VI edycję Spotkania Kapslarzy, zaplanowaną na dni 10/11 czerwca br. w Warszawie.
Zgodnie z Waszymi sugestiami spotkanie przybrało charakter dwudniowej giełdy i choć terminem konfrontuje z BCWC w Stambule, okazuje się że o frekwencję możemy być spokojni. Potwierdzenie obecności od: Jakub Kopernicky 🇸🇰 który dogaduje wspólną podróż z Martin Milo 🇸🇰 i Roman Buday 🇸🇰, Barnabas Medgyesi 🇭🇺, Karoly Focze 🇭🇺, Roland Ambrus 🇭🇺, Viacheslaw German 🇺🇦, Dannas Tamelis 🇱🇹, Algirdas Lutkievicius 🇱🇹, Pantelis Kouvelis 🇬🇷, Sebastian Chrzanowski 🇱🇺 oraz siła Polskich kolekcjonerów, stanowią dobrą kartę przetargową dla kolejnych zagranicznych gości. W ślad za tym prowadzimy zaawansowane rozmowy z kolekcjonerami z Hiszpanii, Czech i Rosji, jak również odpowiadamy na zapytania chętnych z innych krajów.
Mamy nadzieję że i w tym roku uda się sprostać oczekiwaniom i stworzyć jeszcze większe spotkanie. By osiągnąć cel i nakłonić kolejnych zagranicznych gości winniśmy pokazać naszą frekwencję. Kolekcjonerzy wprost piszą że chcą zobaczyć listę uczestników tak jak w zeszłym roku, gdyż zrobiła na nich duże wrażenie oraz nakłoniła do przyjazdu. To dlatego zwracamy się z serdeczną prośbą o rejestrację na platformie SK www.spotkaniekapslarzy.pl byśmy razem rośli w siłę.
Jeżeli macie jakiekolwiek uwagi, zapytania, czy sugestie, z miłą chęcią przyjmiemy każde info. Bez zmian chcemy wspólnie budować największą na świecie giełdę kolekcjonerów kapsli, a najbliższe Spotkanie ma być trampoliną na kolejny rok.
Z wyrazami szacunku
SK
Załączniki
PicsArt_10-10-04.48.43.png
sPISkowej propagandzie mówię NIE

Awatar użytkownika
woj6918
Posty: 119
Rejestracja: 27 listopada 2008, 23:00

Re: VI SPOTKANIE KAPSLARZY

#2 Post autor: woj6918 »

Witam.
Bardzo się już cieszę na spotkanie (w realu!) ze wszystkimi tymi kolekcjonerami na wspomnianej giełdzie.
Z którymi do tej pory dane mi był mieć kontakt jedynie w wirtualnej rzeczywistości.
Noszę się bowiem z zamiarem wybrania się tam autem - osobiście.
Oczywiście nie sam, ale wraz z kilkoma innymi kolekcjonerami (z uwagi na obecne wysokie koszty paliwa).
"Cała paczka z Pomorza"...
Mam jednak gorącą prośbę.
Tak jak to zrozumiałem.
Niniejsza - VI giełda ma się odbyć w Warszawie w dniach: 10-11.06.22, przy ul. Tomaszowskiej 4.
Niestety na niniejszym forum nie doczytałem (bądź też umknęło to mojej uwadze) w jakim konkretnie przedziale czasowym?
Od której konkretnie godziny ma się ona rozpocząć?
Tak, abyśmy wiedzieli na którą konkretnie godzinę należało by się tam zjawić?
Będę wdzięczny za merytoryczną odpowiedź na moje pytanie.
Z kapslarskim pozdrowieniem,
Wojtek z Rumi.

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

Re: VI SPOTKANIE KAPSLARZY

#3 Post autor: chinet »

Musisz odliczyć upływający czas na zegarze :D
Jestem trollem :mad:

Awatar użytkownika
woj6918
Posty: 119
Rejestracja: 27 listopada 2008, 23:00

Re: VI SPOTKANIE KAPSLARZY

#4 Post autor: woj6918 »

Wybacz mi, ale JA jednak jestem tzw. "STAREJ DATY..."
Czy nie prościej było by podać od razu, że (np.) w dniu: 10.06.22 giełda trwa od g. 9:00 do 15:00, a następnego dnia. t.j. 11.06.22. Od 9:00 - 17:00.
I wszytko było by PROSTE i JASNE!

Awatar użytkownika
lowolak
Posty: 660
Rejestracja: 16 października 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: VI SPOTKANIE KAPSLARZY

#5 Post autor: lowolak »

woj6918 pisze: 26 marca 2022, 15:38 Wybacz mi, ale JA jednak jestem tzw. "STAREJ DATY..."
Czy nie prościej było by podać od razu, że (np.) w dniu: 10.06.22 giełda trwa od g. 9:00 do 15:00, a następnego dnia. t.j. 11.06.22. Od 9:00 - 17:00.
I wszytko było by PROSTE i JASNE!
Witaj.
Spotkanie zaczyna się w piątek o godz. 16:00 do ??? Zależy do której kolekcjonerzy będą chcieli się wymieniać. Nie mamy granicy.
Jeżeli zaś chodzi o sobotę ruszamy od 9:00
sPISkowej propagandzie mówię NIE

Awatar użytkownika
woj6918
Posty: 119
Rejestracja: 27 listopada 2008, 23:00

Re: VI SPOTKANIE KAPSLARZY

#6 Post autor: woj6918 »

Dziękuję serdeczne za proste i czytelne ustosunkowanie się do mojego pytania!
Osobiście już w gronie znajomych mi kapslarzy rozpuściłem wici odnośnie terminu odbycia się niniejszej imprezy.
Dopingując ich niejako w imieniu swoim oraz oczywiście jej organizatorów do zadeklarowania w niej swojego uczestnictwa.
Teraz przynajmniej mam jeszcze dodatkowy atut w postaci w-w szczegółów.
Dzięki którym tym bardziej będę mógł doprecyzować moje poprzednie informację.

Awatar użytkownika
lowolak
Posty: 660
Rejestracja: 16 października 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: VI SPOTKANIE KAPSLARZY

#7 Post autor: lowolak »

ODEZWA
Szanowni i Szanowne. Do Spotkania Kapslarzy pozostało raptem 10 tygodni. Pomimo wszelakich przeciwności trwamy nadal w organizacji i próbujemy po raz kolejny doprowadzić do wydarzenia, które na długo pozostanie w pamięci. Jak wiecie naszym wspólnym zwycięstwem z poprzedniej edycji była olbrzymia frekwencja, która szerokim echem odbiła się po całej Europie. Poszerzenie grona kolekcjonerów o zagranicznych gości stało się naszym celem przewodnim, gdyż nasze Spotkanie zyskałoby jeszcze większy wymiar.
W chwili obecnej zmuszeni jesteśmy do odpisywania potencjalnym zagranicznym gościom, iż frekwencja będzie ale zapisy zawsze są na ostatnią chwilę, co też ich blokuje w podjęciu ostatecznej decyzji (w ich przypadku nie da się zorganizować wyjazdu z dnia na dzień).
W związku z powyższym po raz kolejny kierujemy do Was olbrzymią prośbę o rejestrację na stronie www.spotkaniekapslarzy.pl co by pokazać niezdecydowanym, że warto być z nami 10/11 czerwca br. Nie zmarnujmy potencjału i pobijmy rekord 100 Kapslarzy.
Z góry dzięki
sPISkowej propagandzie mówię NIE

Awatar użytkownika
lowolak
Posty: 660
Rejestracja: 16 października 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: VI SPOTKANIE KAPSLARZY

#8 Post autor: lowolak »

UWAGA
W każdą kolejną sobotę do Spotkania Kapslarzy włącznie, wśród osób zarejestrowanych na stronie www.spotkaniekapslarzy.pl rozlosowany zostanie pakiet wejściowy zawierający:
- dwa kapsle okolicznościowe
- piwo DEDYKOWANE z kapslem VI SK (browar Karuzela)
- kufel Spotkania Kapslarzy
Pakiety rozdawane będą w trakcie naszego Spotkania.
BĄDŹ Z NAMI
Załączniki
1651063755331.jpg
sPISkowej propagandzie mówię NIE

Awatar użytkownika
lowolak
Posty: 660
Rejestracja: 16 października 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: 2022.06.10-11 VI Spotkanie Kapslarzy

#9 Post autor: lowolak »

Szanowni i Szanowne
Do Spotkania pozostało 20 dni, a frekwencja przekroczyła już 80 osób z potwierdzeniem 6 nacji. Przed nami kolejne zapisy, więc kto jeszcze się nie zameldował na stronie www.spotkaniekapslarzy.pl to właściwy czas.
Poniżej prezentujemy nasze trzy gwiazdki Spotkania. Tak jak i w zeszłym roku każdy z kapsli zasila oddzielną szufladkę tj: kapsel reklamowy SK, kapsel giełdowy oraz kapsel na piwo dedykowane do Spotkania.
Wyłączcie lenia i do zobaczenia
Załączniki
Picsart_22-05-19_11-29-42-321.jpg
sPISkowej propagandzie mówię NIE

Awatar użytkownika
lowolak
Posty: 660
Rejestracja: 16 października 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: 2022.06.10-11 VI Spotkanie Kapslarzy

#10 Post autor: lowolak »

Miło nam poinformować, że w poczet partnerów SK dołączył KAPSEL GDAŃSKI.
Już od najbliższej soboty, do rozlosowania dla naszych gości, seria 10 kapsli z przedwojennymi polskimi browarami oraz najnowszy numer zinu poświęconego naszej pasji.
Witamy na pokładzie i życzymy szczęścia w losowaniu!
www.spotkaniekapslarzy.pl
Załączniki
Picsart_22-05-21_21-08-09-114.jpg
sPISkowej propagandzie mówię NIE

Awatar użytkownika
lowolak
Posty: 660
Rejestracja: 16 października 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: 2022.06.10-11 VI Spotkanie Kapslarzy

#11 Post autor: lowolak »

Szanowni Koledzy i Piękne Koleżanki
Do Spotkania dwa tygodnie. Liczba zarejestrowanych gości dobiła do 90, a ostatni zapisany gość wnoszący 7 nację zrobił nam dużą niespodziankę. Dodam że nie jest to ostatni zagraniczny kolekcjoner, który dopisał się do naszej listy.
Dla niezdecydowanych ... skoro reprezentant z Azji może to My tym bardziej.
www.spotkaniekapslarzy.pl
Do zobaczenia.
Załączniki
Picsart_22-05-30_12-22-15-031.jpg
sPISkowej propagandzie mówię NIE

Awatar użytkownika
lowolak
Posty: 660
Rejestracja: 16 października 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: 2022.06.10-11 VI Spotkanie Kapslarzy

#12 Post autor: lowolak »

Szanowni i Szanowne
Do spotkania coraz bliżej. Na liście zgłoszeń figuruje już 106 uczestników, a wiemy że to nie koniec! Szykuje się fantastyczna biesiada, a by zapewnić naszym gościom maksymalnie komfortowe warunki, informujemy jak poniżej:
- istnieje możliwość pozostawienia kapsli z piątku na sobotę (sala zamknieta i monitorowana)
- istnieje możliwość zaparkowania pojazdu z piątku na sobotę na bezpiecznym parkingu, na terenie OSP
- w sobotę wszystkie auta będą parkowane poza terenem OSP. Na tą okoliczność będzie wyznaczona osoba kierująca pojazdy
- catering zapewniamy zarówno w piątek, jak i w sobotę
- wejście free
- kawa i herbata free
- stoliki tylko dla osób zarejestrowanych na stronie spotkania
Do zobaczenia
sPISkowej propagandzie mówię NIE

Awatar użytkownika
krzysio
Posty: 1300
Rejestracja: 14 lipca 2014, 18:55
Lokalizacja: W-wa
Kontaktowanie:

Re: 2022.06.10-11 VI Spotkanie Kapslarzy

#13 Post autor: krzysio »

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
Spotkanie, spotkanie i .... po spotkaniu. Szkoda, że tylko 2 dni. Czy było warto przyjechać? Na 200% W mojej ocenie SK to jedna z najlepiej zorganizowanych giełd / spotkań kapslarskich obecnie. Jeśli chodzi o organizację spotkania - nie udaje mi się znaleźć czegokolwiek, co byłoby zrobione słabo albo źle:
- lokalizacja z doskonałym dojazdem przy autostradzie
- parking na terenie i w okolicy spotkania dla wszystkich
- duża widna sala ze stolikami w ilości przekraczającej potrzeby. Tak - było więcej stolików, niż trzeba - nawet w sobotę był wolny stolik który ktoś mógł sobie wziąć, a 3 stoliki stały gotowe do rozłożenia jeszcze.
- wejście i stolik całkowicie za darmo. rezerwacja za 0 zł. Czy jest jakakolwiek giełda porównywalnej wielkości, gdzie stoliki są za gratis i można wejść za darmo?
- kawa i herbata za darmo
- Catering w cenach bardzo rozsądnych ( żurek + świeża kajzerka 10 pln, drugie danie - schabowy, żeberka i coś jeszcze za 18-20 zł - to na prawdę ceny niskie ) i o jakości bardzo dobrej ( smaczne!! ), piwko po 8 pln , więc w cenach na prawdę rozsądnych. Na marginesie - fakt, że jest dobre i nie drogie jedzenie spowodował, że praktycznie nie widziałem kolegów kolekcjonerów, którzy zakończyli giełdowanie przed terminem z powodu nadmiernej ilości promili we krwi...
- tacki do wymian - fajne. Etykiety - zawieszki dla wszystkich kolekcjonerów - za darmochę.
Miałem na koniec napisać o tym, że jedynym minusem była cena gadżetów oscylująca wokół 10 zł za sztukę ( 2 kapsle + długopis za 20 pln , otwieracz za 10 pln i piwo dedykowane za 17 pln ) ale to nie był minus. Organizatorzy nie mieli przecież żadnego sponsora i na to wszystko wykładali kasę z własnych kieszeni, więc według mnie to nie jest minus tylko uzasadniony koszt spotkania na takim poziomie. Oby spotkanie się organizatorom zwróciło - chętnie będę na nie przyjeżdżał. Jest już data spotkania na kolejny rok, ale to Panowie od SK ( Yoreck & Lolek ) niech sami ogłaszają. Ja będę.

Organizacja to jedno, kolekcjonerzy to drugie. Było około 10 kolekcjonerów z zagranicy. Na pewno zrobili sporo wymian, bo w części, gdzie były ich stoliki był cały czas tłok i ścisk. Nie wiem, czy mieli fajne wzory, bo to nie moja bajka ( ja zbieram tylko polskie kapsle ) Na spotkanie przyjechało również bardzo wiele osób z Polski. Po ilości nie odebranych zawieszek widziałem, że kilkanaście osób nie przyjechało - ich strata, niech żałują. Ludziom to spotkanie musi wejść w nawyk. Wtedy będzie jeszcze większe.

Dla mnie kolekcjonersko - bardzo udana giełda. Doszło mi do zbioru kilka sztuk, w tym jedna bardzo ciekawa i udało mi się zdobyć pokaźną ilość odwrotek Tymbarka, których nie miałem wcale. Teraz będę blisko kompletu 4 wzorów....
Grzegorz & Krzysio
Zbieramy kapsle polskie z sygnaturami
Tutaj jest link do naszej kolekcji i dubli.

Awatar użytkownika
lowolak
Posty: 660
Rejestracja: 16 października 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: 2022.06.10-11 VI Spotkanie Kapslarzy

#14 Post autor: lowolak »

Za nami VI Spotkanie Kapslarzy. By zachęcić do kolejnej edycji, ale i przybliżyć przebieg naszej kapslowej biesiady, przedstawiam poniżej relację.
DWA DNI
Zgodnie z zapowiedziami po raz pierwszy zorganizowaliśmy spotkanie dwudniowe. Brak informacji o osobach chcących uczestniczyć w SK zarówno w piątek jak i w sobotę, trzymało nas w dość dużej niepewności. Jak się okazało, nasze obawy były zbędne, gdyż już pierwszego dnia dotarła grupa ponad 70 kolekcjonerów, w tym nasi zagraniczni goście. Wymiany i rozmowy trwały od 16:00 do 21:00, a z relacji przybyłych wynikało, że już pierwszy dzień potwierdził celowość i sens uczestnictwa.
KONKURENCJA
Kolejne obawy wynikały z trzech imprez które odbywały się równolegle do naszego Spotkania, czyli BCWC w Stambule, festiwal piwa we Wrocławiu i festiwal piwowarów domowych w Warszawie. Jeżeli do tego dołożymy, że tydzień wcześniej odbywała się giełda w Luxemburgu i w Szczecinie, a tydzień po SK planowana jest giełda w Grodzisku, strach przychodził samoistnie. Jak się okazało i te obawy były na wyrost gdyż po piątkowej frekwencji oscylującej w granicach 70 osób, w sobotę w szczytowym momencie dobiliśmy do 100 osób na sali.
DRZEWO
Niemiłą niespodzianką w piątek okazała się akcja strażaków, polegająca na wycięciu suchej sosny. Niby nie powinno nas to interesować, ale wyłączenie prądu na dwie godziny, było mówiąc wprost dość słabym faktem. W październiku zapewne byśmy mieli większy problem, ale przy świecącym słonku, jak również lampie którą zainstalowali nam strażacy, daliśmy radę.
RPA
Zgodnie z wcześniejszą deklaracją, w trakcie sobotniego spotkania nawiązaliśmy połączenie on line z jedynymi przedstawicielami Afryki na CC.I. Nasi goście na co dzień mieszkający w RPA mogli na żywo zobaczyć nasze wymiany, frekwencję oraz panującą atmosferę. Całą rozmowę poprowadzili przedstawiciele ZK Pluto oraz Krzysiek, za co bardzo dziękujemy. Nasi onlinowi goście po końcowym zaproszeniu na kolejną edycję, pozostawili promyk nadziei, twierdząc że "do zobaczenia".
KATERING
Nie nam wystawiać opinie o jakości kateringu, ale po raz kolejny wielkie dzięki dla Manufaktury Smaku, dzięki której jadło zapewnione mieliśmy zarówno w piątek jak i sobotę. Oczywiście królował znany już wszystkim bywalcom żurek, ale i żeberka, karkówka, schabowy czy zwykłe kanapki oczekiwały na uczestników niemalże cały czas.
GADŻETY
W tym roku postawiliśmy tradycyjnie na dwa kapsle (reklamowy plus giełdowy), piwo dedykowane zamykane kapslem SK z etykietą firmującą nasze Spotkanie oraz długopis i otwieracz. Ponieważ do tej pory działamy bez sponsoringu, dochód z gadżetów pokrywa koszty organizacji, które w tym roku niestety zostały zwiększone.
PARTNERZY
Śliczne dzięki dla Browar Karuzela, Manufaktura Smaku, Gdański Kapsel, Impet Team bo bez Was nasze Spotkanie byłoby ubogim i nie rosło w tempie o jakim nie śniliśmy. Śliczne dzięki również dla wszystkich kolekcjonerów i kolekcjonerek, gdyż to Wy nam jesteście partnerami i to Wasza obecność oraz opinie nakręcają do dalszego działania.
Przeolbrzymie podziękowania również dla osób, które bezinteresownie poświęciły czas by pomóc wszystko ogarnąć. Dziubak, Włodawa, Emil.
PLANY
Już teraz zapraszamy na 16/17 czerwca 2023. Mamy nadzieję że po raz kolejny podniesiemy poprzeczkę, byście mogli wracać w zadowoleniu, a i bacząc na fakt kolejnych zagranicznych zapytań celujemy w 150 osób.
Wielkie dzięki
SK
Załączniki
IMG_20220612_214843.jpg
IMG_20220612_214645.jpg
IMG_20220612_214720.jpg
IMG_20220612_214737.jpg
IMG_20220612_214905.jpg
IMG_20220612_214922.jpg
IMG_20220612_214944.jpg
IMG_20220612_215008.jpg
Ostatnio zmieniony 13 czerwca 2022, 10:59 przez lowolak, łącznie zmieniany 2 razy.
sPISkowej propagandzie mówię NIE

bigzbig70
Posty: 184
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 23:22
Lokalizacja: INOWROCŁAW

Re: 2022.06.10-11 VI Spotkanie Kapslarzy

#15 Post autor: bigzbig70 »

Co tu więcej napisać?
DZIĘKUJEMY i do zobaczenia za rok!!!

pawlosek12
Posty: 1495
Rejestracja: 19 lutego 2015, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: 2022.06.10-11 VI Spotkanie Kapslarzy

#16 Post autor: pawlosek12 »

Super spotkanie. Może uda mi się z Hiszpanii kogoś zaprosić.

ODPOWIEDZ