Witam po dłuuuugiej przerwie! ;)

O nas - zbieraczach. Spotkania.
Wiadomość
Autor
prokomfanz
Posty: 1110
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 17:32
Lokalizacja: Wrocław

Witam po dłuuuugiej przerwie! ;)

#1 Post autor: prokomfanz »

Witam wszystkich serdecznie.
Chcę napisać kilka zdań by przypomnieć się wszystkim jak i przywitać z nowymi użytkownikami forum.
Przez prawie 1,5 roku nie odzywałem się i zapewne mało kto z Was mnie pamięta :mrgreen: Powodem tak długiej przerwy było zwykłe zaniedbanie kolekcji. Przez prawie rok kapselki leżały w kącie ale na całe szczęście kilka miesięcy temu powróciłem do dość intensywnego poszerzania i porządkowania mojej kolekcji :)

Postanowiłem również stworzyć stronkę internetową. Link to: bottlecaps.republika.pl Chciałbym jednak podkreślić, że jest to moja pierwsza strona internetowa, jak i to, że jest ona cały czas w budowie. Jak na razie wrzuciłem skany większości polskich kapsli. Zachęcam gorąco do odwiedzania tej strony, posłucham z chęcią również Waszych uwag na temat samych kapsli jak i estetyki.
Stronę będę starał się na bieżąco modyfikować, ulepszać no i oczywiście wrzucać skany zagranicznych.

Na koniec przypomnę, że zbieram tylko kapsle piwne bez sygnatur (obecnie mam już ich około 3000 :P ) Chętnie się wymienię, mam trochę powtórek (skany na stronie)
Czekam na propozycje ;]

Pozdrawiam gorąco

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#2 Post autor: zipkeczup »

Witam kolegę. Pytanie stricte koszykarskie. Na jakiej zasadzie podzielili się kibice Prokomu? Wszak z jednej drużyny stworzyły się dwie. AZS Koszalin ma dobre stosunki z Treflikami z Sopotu, ale z Gdynią nie. W avatarze masz jeszcze stary herb, ciekawy jestem zatem czy kibicujesz teraz Sopotowi, czy Gdyni i dlaczego? Pozdrowienia z koszykarskiego Koszalina.
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

prokomfanz
Posty: 1110
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 17:32
Lokalizacja: Wrocław

#3 Post autor: prokomfanz »

Oj długo by tu gadać :P Sytuacja wygląda ogólnie tak, że z prokomu trefla odeszli wszyscy zawodnicy (również z trenerem) i utworzyli nową drużynę Asseco Prokom Gdynia. Ja osobiście kibicuję Treflowi, ponieważ uważam, że to drużyna z dużym potencjałem a Asseco osiąga takie wyniki jedynie przez ogromny budżet :P Na mecze Asseco chodzę tylko na Euroligę głównie po to by zobaczyć gwiazdy z Europejskich boisk :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#4 Post autor: zipkeczup »

A jak to wygląda ilościowo? Bo wydaje mi się, że nieznaczna większość została w Sopocie, a do Gdyni na PLK to raczej pikniki chodzą.
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

prokomfanz
Posty: 1110
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 17:32
Lokalizacja: Wrocław

#5 Post autor: prokomfanz »

Sam do końca tego nie rozumiem. Stworzył się bardzo dziwny podział, jednak z moich obserwacji w Sopocie zostali jedynie zagorzali, prawdziwi kibice. Na meczach Asseco coraz częściej widuję "kibiców" Arki Gdyni (klub piłkarski) Na jednym z meczów doszło prawie do małej bijatyki wywołanej przez tych pseudokibiców... Ja w każdym razie jestem wierny Treflowi :mrgreen:

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#6 Post autor: zipkeczup »

Nie dziwota, w końcu to jest Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna, w skrócie Assceco Prokom Gdynia.
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 2183
Rejestracja: 21 kwietnia 2006, 16:56
Lokalizacja: Malbork/Warszawa
Kontaktowanie:

#7 Post autor: Tomek »

prokomfanz pisze:zapewne mało kto z Was mnie pamięta
Ja Cię pamiętam. :) Witaj po przerwie.
Zbieram niebutelkowane polskie kapsle piwne (bez działu INNE).
http://www.polskiekapslepiwne.pl
2014 – 917 kapsli
2015 – 1041 kapsli (+124)
2016 – 1168 kapsli (+127)
2017 – 1253 kapsli (+85)
2018 – 1426 kapsli (+173)
2019 – 1655 kapsli (+229)

ODPOWIEDZ