Moja strona na eBAY

O nas - zbieraczach. Spotkania.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Andi
Posty: 125
Rejestracja: 07 września 2005, 09:34
Lokalizacja: Hagen-Niemcy
Kontaktowanie:

Moja strona na eBAY

#1 Post autor: Andi »

Ostatnio wiele kapsli sprzedaje na eBAY bo to mi sie lepiej oplaca niz wymiana.
Zeby sie wymienic trzeba odpowiednia ilosc Kapsli miec do zaoferowania a to dla moich partneröw staje sie coraz uciazliwsze.
Postanowilem wiekszosc kapsli sprzedawac a za uzyskane pieniazki gdzie indziej kupowac.
Moze to nie calkiem po Kolekcjonersku ale potania moje koszty bo za wymiane trzeba röwniez oplacac przesylki co tutaj w Niemczech jest dosc drogie-np paczka z 50 Kapslami do Polski listem zwyklym kosztuje 4 € a bywalo ze w czasie wymiany przybywalo mi 1-2 kapsli.
Wszystkich zainteresowanych odsylam do strony eBAY a szczegölnie do mojej strony
http://cgi3.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... kronkorken
Oczywiscie dalej bede utrzymywal kontakty i w dalszym ciagu jestem zainteresowany DOBRA wymiana
Pozdrawiam
Andi
Kolekcja Kapsli Piwnych

Awatar użytkownika
Andi
Posty: 125
Rejestracja: 07 września 2005, 09:34
Lokalizacja: Hagen-Niemcy
Kontaktowanie:

#2 Post autor: Andi »

Zapomnialem dodac zeby wejsc na moje Aukcje wystarczy kliknac na Ilosc Komentarzy-wtedy pokazuja sie wszystkie i jest inna mozliwosc-wchodzac na
Angebotene Artikel
pokaza sie wszystkie moje aktualne Aukcje.
Juz Wkrötce zamieszczam nowe
Kolekcja Kapsli Piwnych

Italiankaa

?

#3 Post autor: Italiankaa »

A moŻna kupić od Ciebie kapsle, ale nie przez ebay - niestety, ale nie znam niemieckiego. Mógłbyś wystawić je np. na allegro ;-) albo na angielskim lub polskim ebay. Mój nick na allegro to _vinnie_ (<- w ramach potwierdzenia mojej wiarygodności, na tym forum jestem nowa). Dzięki za odpowiedź.

Awatar użytkownika
Andi
Posty: 125
Rejestracja: 07 września 2005, 09:34
Lokalizacja: Hagen-Niemcy
Kontaktowanie:

Re: ?

#4 Post autor: Andi »

Italiankaa pisze:A można kupić od Ciebie kapsle, ale nie przez ebay - niestety, ale nie znam niemieckiego. Mógłbyś wystawić je np. na allegro ;-) albo na angielskim lub polskim ebay. Mój nick na allegro to _vinnie_ (<- w ramach potwierdzenia mojej wiarygodności, na tym forum jestem nowa). Dzięki za odpowiedź.
Zeby kupic kapsle na eBAY w zasadzie nie trzeba znac jezyka Niemieckiego albo Angielskiego.
Widac co chcesz kupic i dajesz cene na jaka cie stac-przy odrobinie szczescia mozesz nawet calkiem tanio kupic.
Na Allegro nie sprzedaje bo nie mam Konta i wysylka do Polski jest drozsza-np ok 40 Kapsli kosztuje 4€ i to listem zwyklym a Poleconym 2,5€ wiecej.
Kolekcja Kapsli Piwnych

Awatar użytkownika
Andi
Posty: 125
Rejestracja: 07 września 2005, 09:34
Lokalizacja: Hagen-Niemcy
Kontaktowanie:

#5 Post autor: Andi »

Dla wszystkich zainteresowanych podaje ze znow umiescilem kilka Aukcji na eBAY miedzy innymi z Seriami i Polskimi Kapslami
Kolekcja Kapsli Piwnych

Oguś27
Posty: 821
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: Ruda Śląska

#6 Post autor: Oguś27 »

A moze edycje postów?

Pedro
Posty: 357
Rejestracja: 21 lutego 2005, 14:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

#7 Post autor: Pedro »

Nie ma sensu edytowac postow z pazdziernika, bo nikt na nie nie zwroci uwagi, zwlaszcza ze dotycza nieco odmiennej kwestii.

JJaq
Posty: 628
Rejestracja: 23 kwietnia 2005, 22:44

#8 Post autor: JJaq »

popieram Pedro

ODPOWIEDZ