Apel do Kapslarzy!!!

O nas - zbieraczach. Spotkania.
Wiadomość
Autor
danio_145
Moderator
Posty: 3082
Rejestracja: 07 lutego 2005, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sacz 33-300
Kontaktowanie:

Apel do Kapslarzy!!!

#1 Post autor: danio_145 »

Witam wszystkich. Jak napisał Paweł jest nas coraz więcej, przez co utrzymanie forum kosztuje coraz więcej.Dlatego uważam, że my Forumowicze powinniśmy się jakoś odwdzięczyć Pawłowi za to co dla nas zrobił. A zrobił bardzo wiele, przecież gdyby nie to forum nigdy nie poznałbym tylu wspaniałych kolekcjonerów, nie miałbym bladego pojęcia o giełdach itd,itp. Proponuje więc aby Paweł zamiścił tu odnośnik do konta, na które każdy mógłby dobrowolnie wpłacać jakąś sume pieniążków. Dzięki temu zapobiegniemy kolejnym zamknięciom działów tego forum. Jest nas teraz okolo 70 osób i jakby każdy wpłacił przysłowiową złotówkę starczyłoby na utrzymacie forum na okres 2-3 miesięcy. Myślę że to dobry pomysł i czekam na odpowiedzi.Podrawiam.

Awatar użytkownika
mr-perez
Posty: 817
Rejestracja: 16 października 2005, 18:54
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Kontaktowanie:

#2 Post autor: mr-perez »

Jak najbardziej popieram , sam mialem to zaproponowac . Zaczynam prawie kazdy dzien od tego forum i chetnie sie Pawelkowi dorzuce :) .

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2008
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#3 Post autor: Krzysiek »

Ja też zdecydowanie popieram, zresztą forum ,to moja strona startowa, więc zazwyczaj przeglądanie stron zaczynam od sprawdzenia czy nic nowego tu nie przybywa. Jest tylko taki kłopot, gdyż nie wszyscy użytkownicy tego forum działają na nim. Myśle, że są tacy, którzy się zarejestrowali, potem ze 2 razy weszli i więcej się nie pojawili.
Ale pomysł jest dobry! :)
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

Awatar użytkownika
Mr Cinx
Posty: 1736
Rejestracja: 30 września 2005, 16:02
Lokalizacja: Łódź

#4 Post autor: Mr Cinx »

PomysłOK,
Tak wpłącić przypuścmy po 2zł i będzie ok. :P
"Live as you will die today,
Dream as you will live forever"


cinx1990cinx@gmail.com - MÓJ EMAIL

danio_145
Moderator
Posty: 3082
Rejestracja: 07 lutego 2005, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sacz 33-300
Kontaktowanie:

#5 Post autor: danio_145 »

Widać,że pomysł się przyjął. Trzeba tylko czekać na odzew Pawła.
O Kura Masa!
Viva'la Obwoluta!
Pijemen po einen Bieren!
Miodos sie nie topios!

diki
Posty: 125
Rejestracja: 10 sierpnia 2005, 19:50
Lokalizacja: Łódź

#6 Post autor: diki »

Ja popieram i na pewno coś wpłaće a każdy nie musi jak nie chce dobrowolne to będzie a le ja i tak na pewno wpłace

Awatar użytkownika
barthez
Posty: 303
Rejestracja: 18 sierpnia 2005, 13:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

#7 Post autor: barthez »

Zdecydowanie popieram, w końcu kolekcjonerzy pomagają sobie nawzajem.
kapsle piwne i niepiwne, bez sygnatur i odwrotek

glevers
Posty: 90
Rejestracja: 19 września 2005, 15:08
Lokalizacja: Jeziorany

#8 Post autor: glevers »

a co na to Paweł ?
Warmia i mazury the best !

Paweł
Administrator
Posty: 2162
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

#9 Post autor: Paweł »

APEL DO FORUMOWICZÓW

Opłata która co miesiac przekazuje włascicielowi serwera to w ogromnej wiekszości cena za ruch w sieci który wywołuje przegladanie przez nas forum.

Przykład:
Wyświetlenie jednej strony z jakims tematem wymaga przesłania na wasz komputer ok. 50 kB danych (sciagane z serwera). Zakładamy ze forum przeglada regularnie około 50 osób.
Jesli ktos napisze 1 posta to te 50 osob zechce go przeczytac, wiec 50 kB x 50 wyswietlen = 2,5 MB przesłanych danych na wyswietlenie 1 posta!!!
Nowych postów mamy tu kilkadziesiat dziennie i cały czas liczba ta wzrasta.

APELUJE WIEC DO WSZYSTKICH

Powstrzymajcie sie od głupich postów typu:
"ale fajny kapsel"
"co chciałbys w zamian"
"a co na to Paweł"
":D"

Jesli ktos nie moze sie oprzec aby napisać cos nic nieznaczącego to niech powysyła sobie Prywatne Wiadomości.

Gdyby nie głupie posty co poniektórych osób to płaciłbym za forum duzo mniej i nie byłoby potrzeby organizowania zrzutek. Póki co radze sobie i jeśli zajdzie potrzeba to zaproponuje zrzutke :)

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#10 Post autor: Gacka »

Jestem ogromnie wdzieczny Pwalowi za to co robi dla Nas.Tutaj moge sie dowiedziec wielu rzeczy,wysluchac komentarzy,itd.Czekam wiec jesli trzeba bedzie mu pomoc,z mila checia pomoge.Czytajac jego ostatni post,zrobmy&postarajmy sie wiec wszyscy o to,o co nas poprosil!
Wks Slask! Kocham kapsle!

danio_145
Moderator
Posty: 3082
Rejestracja: 07 lutego 2005, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sacz 33-300
Kontaktowanie:

#11 Post autor: danio_145 »

Bardzo prosiłbym o odblokowanie PUB'u. Gdyż było to miejsce gdzie mogliśmy oderwać się na chwilę od kapsli. :P :P
O Kura Masa!
Viva'la Obwoluta!
Pijemen po einen Bieren!
Miodos sie nie topios!

Awatar użytkownika
Andi
Posty: 125
Rejestracja: 07 września 2005, 09:34
Lokalizacja: Hagen-Niemcy
Kontaktowanie:

#12 Post autor: Andi »

danio_145 pisze:Bardzo prosiłbym o odblokowanie PUB'u. Gdyż było to miejsce gdzie mogliśmy oderwać się na chwilę od kapsli. :P :P
To najlepiej przenies sie na Inne Forum
Kolekcja Kapsli Piwnych

Paweł
Administrator
Posty: 2162
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

#13 Post autor: Paweł »

Andi pisze:
danio_145 pisze:Bardzo prosiłbym o odblokowanie PUB'u. Gdyż było to miejsce gdzie mogliśmy oderwać się na chwilę od kapsli. :P :P
To najlepiej przenies sie na Inne Forum
Odpowiedz Andiego jest zgodna z tym co ja myślę na ten temat. To jest forum o kapslach, jesli ktos chce sobie pogadac a duperelach to niech idzie na jakis czat albo znajdzie forum o tematyce która go interesuje.

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#14 Post autor: Gacka »

Moze Koledze chodzi o to,zeby z kapslarzami,pogadac na inne tematy.Jak chce pogadac o bele czym,to pewnie robi to na podworku,lub gdzie indziej.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
mr-perez
Posty: 817
Rejestracja: 16 października 2005, 18:54
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Kontaktowanie:

#15 Post autor: mr-perez »

Az boje sie pisac. Mysle , ze Danio 145 ma szczere checi . Popieram wypowiedz G.Gacki. Fajnie jest pogadac z kapslarzami na rozne tematy , a na podworku wielu ich nie ma. Andi nie gaś chlopaka :nono: PS . Danio pzdr

diki
Posty: 125
Rejestracja: 10 sierpnia 2005, 19:50
Lokalizacja: Łódź

#16 Post autor: diki »

Zaprzaszam na moje forum www.ohóla.fora.pl tam możecie wygadać się ile chcecie

JJaq
Posty: 628
Rejestracja: 23 kwietnia 2005, 22:44

#17 Post autor: JJaq »

tak saMO JA WWW.GORG.FORA.PL

danio_145
Moderator
Posty: 3082
Rejestracja: 07 lutego 2005, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sacz 33-300
Kontaktowanie:

#18 Post autor: danio_145 »

Gacka pisze:Moze Koledze chodzi o to,zeby z kapslarzami,pogadac na inne tematy.Jak chce pogadac o bele czym,to pewnie robi to na podworku,lub gdzie indziej.
Dokładnie oto mi chodziło. Pub to było miejsce gdzie razem z kolegami, których wiekszości nawet nie znamy pogadać na tematy niekoniecznie związane z birofilią. Jeśli uważasz, że zżera ci to za dużo pieniędzy możemy zrobić jednak zrzutke(przynajmniej osoby korzysstajace z Pub'u)
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ