Kapslonerzy z Łodzi :)

O nas - zbieraczach. Spotkania.
Wiadomość
Autor
trombek
Posty: 31
Rejestracja: 22 maja 2015, 11:21
Lokalizacja: Gomunice/Radomsko/Łódź

Kapslonerzy z Łodzi :)

#1 Post autor: trombek »

Witam serdecznie :)
Nie wiem, czy był już taki wątek, ale chciałbym zapytać Was czy jest tu ktoś z Łodzi lub okolic?
Jeśli tak, może kiedyś udałoby się jakoś razem wszystkim Nam spotkać i porozmawiać, powymieniać się spostrzeżeniami, bądź nawet kapslami :)
Co Wy na to? Jest ktoś taki i byłby chętny?
Pozdrawiam i zapraszam do spotkania :D

Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2327
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Kapslonerzy z Łodzi :)

#2 Post autor: wiki »

Witam,
Tak jak wszędzie to i w Łodzi jest grupa kolekcjonerów. Z tego co wiem, to niewielu udziela się szerzej na tym forum. W większej ilości można nas spotkać podczas łódzkiej giełdzie w Piwotece. Poza tym to raczej luźne spotkania i wymiany pomiędzy pojedynczymi osobami. Czasami zdarza się na wspólny wyjazd na giełdy poza Łodzią. Sceptycznie jestem nastawiony do możliwości zorganizowania spotkania ale może warto spróbować.
Namiary na kolekcjonerów (również z Łodzi) najlepiej zdobyć biorąc udział w Ankiecie Kolekcjonerów Kapsli.

Pozdrawiam, Krzysztof Wiktorowski (Łódź)

trombek
Posty: 31
Rejestracja: 22 maja 2015, 11:21
Lokalizacja: Gomunice/Radomsko/Łódź

Re: Kapslonerzy z Łodzi :)

#3 Post autor: trombek »

Tak, tak, domyślam się, że nie ma tu zbyt wiele osób, ale jakieś spotkanie w takiej luźnej, małej grupce byłoby najodpowiedniejsze :)

stefanum
Posty: 33
Rejestracja: 20 kwietnia 2012, 09:07
Lokalizacja: Łódź

Re: Kapslonerzy z Łodzi :)

#4 Post autor: stefanum »

Ja jestem z Łodzi. I bardzo chętnie spotkam się przy piwku żeby poznać, pogadać, umówić się na jakiś wyjazd giełdowy:)

trombek
Posty: 31
Rejestracja: 22 maja 2015, 11:21
Lokalizacja: Gomunice/Radomsko/Łódź

Re: Kapslonerzy z Łodzi :)

#5 Post autor: trombek »

No to już jest Nas trójka :) Poczekajmy jeszcze może na kilka osób i możemy coś zorganizować :) Co prawda ja kapsle zbieram od niedawna, ale jakąś tam wiedzę mam, więc chętnie posłucham i przekaże co wiem :D

Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2327
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Kapslonerzy z Łodzi :)

#6 Post autor: wiki »

Jeżeli coś ustalicie to może znajdą się i kapslarze spoza forum z którymi mam kontakt. Piwo nie jest moim ulubionym napojem ale może też się skuszę na spotkanie "przy piwie".

trombek
Posty: 31
Rejestracja: 22 maja 2015, 11:21
Lokalizacja: Gomunice/Radomsko/Łódź

Re: Kapslonerzy z Łodzi :)

#7 Post autor: trombek »

Ja bardzo chętnie, ale dajcie mi jeszcze 2/3 tygodnie czasu, bo obecnie mam za dużo zajęć. Myślę, że w tym czasie znajdą się kolejni chętni.

Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2327
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Kapslonerzy z Łodzi :)

#8 Post autor: wiki »

Planujemy wydać kapsel kolekcjonerski. Kolekcjonerzy z Łodzi chętni do partycypacji w kosztach tego przedsięwzięcia proszeni są o kontakt: pawel.zygmunt@elmatex.pl
Załączniki
lodz.gif
lodz.gif (10.37 KiB) Przejrzano 7069 razy

ODPOWIEDZ