I Międzynarowa Giełda Birofilistyczna w Gdańsku

O nas - zbieraczach. Spotkania.
Wiadomość
Autor
wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

I Międzynarowa Giełda Birofilistyczna w Gdańsku

#1 Post autor: wzmacniacz »

Wiem że to mały zaskok że dwie gieldy w krótkim czasie w jednym miejscu! Ale tak się złożyło że znalazła się furtka do naprawdę dużej imprezy.
A więc !
Mam zaszczyt zaprosić wszystkich kolekcjonerów wszelkich piwnych gadżetów na I Międzynarodową Giełde Birofilistyczną w Gdańsku która odbędzie sie 30 kwietnia 2006 w godzinach od 12:00 do ..... , w ramach Festiwalu Piwa im Jana Heweliusza. Zapraszam w imieniu swoim i organizatorów Festiwalu oraz gdańskich kolekcjonerów kapsli!!!

Jako ze jest to pierwsza tak duza impreza w Gdańsku niema jeszcze dokładnych informacji o programie imprezy. Najświeższe informacje można uzyskać na stronie
http://www.heweliuszfestiwal.pl/
Ja ze swei skromnej strony również będę informował o ewentualnych newsach związanych z ta imprezą.

Chętnie będę odpowiadał na wszelkie pytania pod moim mailem zubero@poczta.fm

abernacka
Posty: 89
Rejestracja: 29 marca 2006, 13:30
Lokalizacja: Gdynia

#2 Post autor: abernacka »

Pojawiły się zniżki kolejowe na Przewozy Regionalne oraz na InterCity. Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem takowych proszeni są o kontakt z kol. Wzmacniaczem lub ze mną.
Raz jeszcze wszystkich zapraszam na giełdę do Gdańska. Atrakcji piwnych i kolekcjonerskich nie zabraknie!

ODPOWIEDZ