Używane czy nówki - które mają dla Was wiekszą wartość?

O nas - zbieraczach. Spotkania.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2329
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

#31 Post autor: wiki »

Właściwie to przydałoby się jeszcze urządzenie do ponownego odginania kapsli. Czyli do przerobu kapsli używanych w b.dobrym stanie na plaskate "nówki". K.

Awatar użytkownika
mr-perez
Posty: 817
Rejestracja: 16 października 2005, 18:54
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Kontaktowanie:

#32 Post autor: mr-perez »

Podobno kazdy zbiera jak chce :wink: , nic nie poradze , ze nie lubie płaskich.



PS. Moze dlatego , ze cale zycie bylem prostym zbieraczem kapsli , a nie kolekcjonerem :)

Awatar użytkownika
Mr Cinx
Posty: 1736
Rejestracja: 30 września 2005, 16:02
Lokalizacja: Łódź

#33 Post autor: Mr Cinx »

mr-perez pisze:Podobno kazdy zbiera jak chce , nic nie poradze , ze nie lubie płaskich.
Widzę jakąs ukrytą wiadomośc w tym Perezku :cool:
Grzybu pisze:Ja zdecydowanie wolę te znalezione przez siebie chociaż teraz zaczyna się pora w której cięzko o ładny kapselek na ziemi poniewaz jest mokro
Weż Andrzej do jakiegoś barku sie zapisz :) tzn żeby ci zbierali :P

Heheh ja sie cięsze z każdego kaspla jakiego nie mam, nie ważne czy nakłądany czy nie
"Live as you will die today,
Dream as you will live forever"


cinx1990cinx@gmail.com - MÓJ EMAIL

Awatar użytkownika
maxkapsle
Posty: 83
Rejestracja: 04 marca 2006, 10:59
Lokalizacja: Maków Podhalański

#34 Post autor: maxkapsle »

Dla mnie to nie ma różnicy czy mam kapsle używane czy nówki ... tak naprawde nie mam żadnej nówki :P ale to się zmieni :D Też znalazłem je w głupich miejscach, takie jak warsztat (trociny), strych, pobliska budowa gdzie mój brat znalazł sterego Leżajsk lecz mi go dał, a potem ja znalazłem Żywca Beer (pomarańczowego) .. heh tak se pomyśleć jak bym nie zaczął zbierać kapsli, one by sobie dalej tak leżały :cry: ale z pomysłowością mojego kuzyna (który już przestał zbierać kapsle) zbieram kapsle .. i zaraziłem jeszcze 2 osoby :> fajnie być teraz z wami, w tym kapslowym gronie :D
____________________

PzDr. dla wszystkich!_!_!

Pedro
Posty: 357
Rejestracja: 21 lutego 2005, 14:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

#35 Post autor: Pedro »

maxkapsle pisze:fajnie być teraz z wami, w tym kapslowym gronie :D
I fajnie jest ze jest nas coraz wiecej. :D A co do braku nowek, to chyba mozesz je zdobyc pisujac do browarow. :)

Awatar użytkownika
warsol
Posty: 52
Rejestracja: 03 czerwca 2006, 09:14

#36 Post autor: warsol »

maxkapsle pisze:... tak naprawde nie mam żadnej nówki
To jest nas juz dwoch :P
Piwo jest napojem chłodzącym zapał do pracy.

ugedey
Posty: 155
Rejestracja: 21 września 2005, 18:03
Lokalizacja: Poznan

#37 Post autor: ugedey »

co do nówek, to chcialbym dodac, że obserwując "kapslowy rynek" i wysyp niektórych nowych egzotyków wydaje mi się że te "egzotyki " są niestety niekoniecznienie egzotyczne. Chyba po prostu niektórzy mają "wejścia" w fabrykach kapsli i zasypują rynek egzotycznymi nówkami produkowanymi w Europie i eksportowanymi na cały świat. Obym się mylił...

Pedro
Posty: 357
Rejestracja: 21 lutego 2005, 14:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

#38 Post autor: Pedro »

ugedey pisze:co do nówek, to chcialbym dodac, że obserwując "kapslowy rynek" i wysyp niektórych nowych egzotyków wydaje mi się że te "egzotyki " są niestety niekoniecznienie egzotyczne. Chyba po prostu niektórzy mają "wejścia" w fabrykach kapsli i zasypują rynek egzotycznymi nówkami produkowanymi w Europie i eksportowanymi na cały świat. Obym się mylił...
Tez podejzewam, ze te kapsle nigdy nie widzialy owych egzotycznych krajow. Nie wiem do konca jak je traktowac, skoro np. kapsel z Nigerii nigdy w Nigerii nie byl. :ble:

Awatar użytkownika
Bajek
Posty: 2601
Rejestracja: 21 lipca 2006, 09:40
Lokalizacja: Wizna i Olsztyn
Kontaktowanie:

#39 Post autor: Bajek »

Mam dwa takie same Krombachery. A jaka historia się z nimi wiąże??? Otóż mój sąsiad jest szambiarzem. Sprowadził sobie nową beczkę z Niemiec. musiał ją wyczyścić, a w środku znalazł......... no właśnie. 2 Krombachery w doskonałym stanie. Oczywiście te stare są niezwykle ważne, ale gdy masz nowy kapsel to musisz się o niego troszczyć, aby się nie porysował. A 2 lata później też będzie już stary. Tak więc ważne są i stare i nowe, ale najważniejsze to te, z którymi wiąże się jakaś historia. :) :) :)

ODPOWIEDZ