Żywiec

O nas - zbieraczach. Spotkania.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
mr-perez
Posty: 817
Rejestracja: 16 października 2005, 18:54
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Kontaktowanie:

#61 Post autor: mr-perez »

maryk pisze:perez wydaje mi się czy oblałeś się piwem? a może tak wymieniałeś, że się spociłeś?
Uflejałem się żurawiną i musiałem zrobić małą zapierkę :| .


Kowalsik pisze:Perez... Woze kolejny raz dwa kapsle dla Ciebie ...
Kowalsiku, ja też miałem dla Ciebie obiecane Dwikozy, podobno staliśmy przez chwilę obok siebie na giełdzie, ale mi umknąłeś...

barann
Posty: 924
Rejestracja: 27 marca 2006, 18:13
Lokalizacja: Włocławek

#62 Post autor: barann »

KOLEKCJONER pisze:Tak świetnie i bardzo miło... Kawałek giełdy widziałem tylko w TV...
Trza było się tak nie zapijać, to może byś całą zaliczył.

Miałem dla Ciebie Żubra, sporo ładnych, rzadkich Łomży i Tyskie Gronie, powiem, że szczerze mnie zawiodłeś swoim nieprzyjechaniem...

Wszyscy mnie z Tobą mylili :/. Kopię sobie dół.

Awatar użytkownika
Kowalsik
Posty: 1732
Rejestracja: 07 lutego 2005, 17:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

#63 Post autor: Kowalsik »

No to ladnie... na nastepnej proponuje spotkanie 9.30 (zwykle jest juz po wszystkim) na kielbasce, czy co tam dadza. Siadziemy sobie, pogadamy, poznamy sie...

Perez, zalatwiamy zatem wysylkowo :-) Masz matowa Pepsi, Poznan, PN 73 za 5 PLN? Jak nie, to dolaczam, troche podrdzewiala niestety...
Kowalsik

Awatar użytkownika
Pluto
Posty: 2353
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 22:26
Lokalizacja: Karczew

#64 Post autor: Pluto »

A ja wróciłem wczoraj w nocy z giełdy.
Będąc pierwszy raz na takiej imprezie byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jaka tam atmosfera panuje i ilu ludzi przyjeżdża :D Giełda full wypas :D
Doszło mi sporo Kanady, Rosji, Litwy, trochę Afryki i Polski :)
Z osób z forum spotkałem tylko Danio ale i tak było fajnie :)

Podsumowując łącznie tłukłem się autobusami i pociągami ok. 18 godzin żeby być na giełdzie ok. 7 godzin :) Ale i tak było warto! :D
ZIELONE KARTKI NA FB

Czy to jest nowy kapsel żubra czy nie.
Już zmieniłem zdanie.
Wymienisz się za nie.

miodek

#65 Post autor: miodek »

Same pozytywy po giełdzie w ¯ywcu :) Najgorsze Że małŻonce się spodobało :( Stwierdziła Że najlepsi byli kapslarze, "tacy serdeczni i weseli" ( barann podobał się wszystkim kobietom, nie wyłączając mojej). Teraz będzie chciała wszędzie ze mną jeździć :ble: A z Żoną muszę jechać autem, więc zero picia i zabawy - nie mogliście być mniej sympatyczni??

danio_145
Moderator
Posty: 3082
Rejestracja: 07 lutego 2005, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sacz 33-300
Kontaktowanie:

#66 Post autor: danio_145 »

Cholera trzeba było mówić tobyśmy burde zrobili :D

Giełda suuuuuuuper :) Poznałem kolejnych nowych kapslarzy: Paweł, Barann, Pluto, Krzypiet. Nabyłem masę nowych kapsli:) Jakieś fotki wrzucę później :)
Pozdrowienia dla wszystkich
O Kura Masa!
Viva'la Obwoluta!
Pijemen po einen Bieren!
Miodos sie nie topios!

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2020
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#67 Post autor: Krzysiek »

Giełda niezła, choć już żałuję, że pare osób nie poznałem. ;) No ale będą następne giełdy. Sporo nowości złapałem, ale za to z kapsli z katalogu Sikora raptem kilka mi się trafiło. Spotkałem (tradycyjnie już, z dużą zniżką :D ) Jurka, Miodka, Pawła, Dania i Marka Kowalskiego. Poznałem pare fajnych kolegów po fachu: (L)Mr.(L)Perez(L), Barann, Krzypiet, Grzesiek Gacka, później po giedzie pogadałem z Andim.
Zawiodłem się na koledze z buszem na głowie. Myślałem że to Kolekcjoner... :/
Perezie, czemu nie startowałeś w konkursie na miss dużego brzucha? Litwina byś nie pokonał, ale drugie miejsce stało otworem. ;)

mr-perez pisze:Trochę daliśmy czadu z Pawłem (naszym adminem), co widać na fotach wrzuconych przez Chineta.
Paweł na każdym foto wygląda jakby dawał czadu ,ale to może tylko złudzenie, bo też tak mam jak przeglądam fotki z naszego aparatu.

A Perez niby twardy gracz, ale na fotce z Jurkiem piwo z sokiem trzyma. :mrgreen:
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

Awatar użytkownika
KOLEKCJONER
Posty: 1846
Rejestracja: 20 września 2006, 08:07
Lokalizacja: PODLASKIE
Kontaktowanie:

#68 Post autor: KOLEKCJONER »

Krzysiek pisze:
Zawiodłem się na koledze z buszem na głowie. Myślałem że to Kolekcjoner... :/
Nie mam buszu na głowie, lecz sam zawiodłem się tym ż emnie tam nie było....:/ cholercia....:/ :ble:
Aktualnie skanuję i dodaję kapsle na stronę. :)
http://www.collector-crowncaps.cba.pl
SERIA KOLEKCJONERÓW !!!
m.gradzki88@gmail.com

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

#69 Post autor: chinet »

Fakt, giełda super. :)
Najgorsze, że robiłem za drivera i nie mogłem na miejscu degustować piwa. :( Ale jak widać na wcześniejszych zdjęciach z przełęczy co nieco było. :D
Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych i nowo poznanych. Szkoda tylko, że szybko w sobotę musieliśmy się zwinąć. Niestety Barann miał jakieś sprawy do załatwienia, a że był organizatorem podróży trzeba się było dostosować. :mrgreen:

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 541
Rejestracja: 04 lutego 2005, 08:31
Lokalizacja: Józefów nad Świdrem
Kontaktowanie:

#70 Post autor: zgrredek »

Byłem trochę rozczarowany brakiem polskich nowości (np. Racibórz, Namysłów), ale i tak nie wróciłem z pustymi rękami. Przywiozłem ze 120 kapsli - 10 polskich piwnych (w tym 2 rarytasy) i 7 polskich niepiwnych. Reszta to zagranica, trochę egzotyki i 6 kapsli z korkiem z USA.
Pierwszy raz nie pojechałem autem i byłem z tego bardzo zadowolony.

miodek

#71 Post autor: miodek »

Racibórz był u mnie ale bardzo szybko się rozszedł :D

Awatar użytkownika
Kowalsik
Posty: 1732
Rejestracja: 07 lutego 2005, 17:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

#72 Post autor: Kowalsik »

miodek pisze:Racibórz był u mnie ale bardzo szybko się rozszedł

A my to sobie zapamietamy...
Kowalsik

barann
Posty: 924
Rejestracja: 27 marca 2006, 18:13
Lokalizacja: Włocławek

#73 Post autor: barann »

Krzysiek pisze:Zawiodłem się na koledze z buszem na głowie. Myślałem że to Kolekcjoner...
Który to? :D

Właśnie sorry Chinet, ale musiałem na obiad jechać. :/

Gacka
Posty: 1074
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#74 Post autor: Gacka »

Ja tez bylem bardzo zasmucony brakiem nowosci z PL. Zawsze pokupowalem,starczylo na wymiane ze swiatem,a tu taki klops...A jak juz byly,np JAKO,to po 2 zl. No niestety za taka cene, kapsle na wymiane mi nie odpowiadaja. Dzien wczesniej byl u mnie kolega z Wegier,pewnie nie jeden z Was,zaczerpnal u niego jakies kapsle. Do kolekcji doszlo mi kilkadziesiat kapsli,w sumie nawet ladnie. Trafila sie SERBIA,ROSJA,MYANMAR,etc.. Niestety jedzenie nieporownywalnie gorsze niz w Tychach,co kielbasa,to kielbasa :) . Zaskoczony bylem brakiem KAPSLARZA,no i w tym wlasnie miejscu,chcialbym zyczyc powrotu do zdrowia,naszemu serdecznemu,milemu i sympatycznemu Koledze Olkowi. Mam nadzieje ze wroci chlopak do zdrowia.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2020
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#75 Post autor: Krzysiek »

Kowalsik pisze:A my to sobie zapamietamy...
Hehe, kto był sprytny, to sobie załatwił Raciborza od Miodka. ;)

barann pisze:Który to?
Nie wiem czy znasz, straszny Barann. :D

Gacka pisze:Ja tez bylem bardzo zasmucony brakiem nowosci z PL.

Powiem Ci, że ja nałapałem sporo nowosci z PL, nawet od Ciebie. :D No, ale kto widział moje skany brakujących nowości zrozumie czemu tyle nałapałem.
Wrzuce tu jutro jakieś zdjecia.
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 541
Rejestracja: 04 lutego 2005, 08:31
Lokalizacja: Józefów nad Świdrem
Kontaktowanie:

#76 Post autor: zgrredek »

Gacka pisze:A jak juz byly,np JAKO,to po 2 zl.
Ceny poszły w górę i chyba nie jest temu winna cena paliwa (że niby dojazd na giełdę wychodzi drożej). Gdyby nikt nie kupował w tej cenie to i ceny by spadły. A widać ludzie kupują i jest ich niemało. Ja jestem już w tym wieku, że opuściła mnie młodzieńcza niecierpliwość i nie kupuję nowych kapsli drożej niż 50gr. Nowy kapsel prędzej czy później trafi w moje ręce. Jak już nie będzie taki nowy, to i cena będzie niższa.

Gacka
Posty: 1074
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#77 Post autor: Gacka »

Tez staram sie niekupowac drozszych PL niz 50 gr,z ALLEGRO chyba kilka lat nie korzystalem (PL). Jednak KOZACKIE po 1 zl musialem kupic,zachod czeka na wymiane :) . Liczylem na FREQ,itd... No bo gdzie znalezc FREQ,jak nie w Zywcu :D
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2020
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#78 Post autor: Krzysiek »

Gacka pisze: Liczylem na FREQ,itd... No bo gdzie znalezc FREQ,jak nie w Zywcu
W tym miejscu zawiedli moim zdaniem organizatorzy, którzy nie dodali pakieciku kapselków do birofiliów, otrzymywanych w prezencie gwarantowanego przez zaproszenie, tak jak to uczynili przed rokiem. Nie był to chyba na tyle wielki kłopot, aby nie dało się tego zrobić.

Zreszta co do Freeqów promocyjnych. Nie widziałem ich praktycznie w sklepie jeszcze. Jedynie na Mazurach trafił mi się czerwony, jednak był to wyjątek, stojący na półce obok złotego i zielonego ,ze starymi kapslami, z kolibrami.
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

barann
Posty: 924
Rejestracja: 27 marca 2006, 18:13
Lokalizacja: Włocławek

#79 Post autor: barann »

W Tomaszowie u Pereza były. :D

Awatar użytkownika
mr-perez
Posty: 817
Rejestracja: 16 października 2005, 18:54
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Kontaktowanie:

#80 Post autor: mr-perez »

Krzysiek pisze:Zreszta co do Freeqów promocyjnych. Nie widziałem ich praktycznie w sklepie jeszcze.
barann pisze:W Tomaszowie u Pereza były.
Właśnie barannie... po Twoim wyjściu nie mogę ich odnaleźć :roll: .

PS. :mrgreen:

barann
Posty: 924
Rejestracja: 27 marca 2006, 18:13
Lokalizacja: Włocławek

#81 Post autor: barann »

Myślałem, że nie zauważysz. Jak mama zobaczyła ten post, to schowała mi kapsle na strych. :/ Siódme przykazanie mi klepała...

Awatar użytkownika
Bronek
Posty: 395
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 20:17
Lokalizacja: Poznań

#82 Post autor: Bronek »

HeY

W Poznaniu był promocyjny Freeq ale tylko czerwony jak na razie. Myślę, że lada moment pojawi się reszta.
Pozdrawiam

Bronek

www.nissanzone.pl

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

#83 Post autor: chinet »

barann pisze:Myślałem, że nie zauważysz. Jak mama zobaczyła ten post, to schowała mi kapsle na strych. Siódme przykazanie mi klepała...
Cholera, cały czas się zastanawiałem gdzie są dywaniki z pod tylnych siedzeń? :mrgreen:

Awatar użytkownika
mr-perez
Posty: 817
Rejestracja: 16 października 2005, 18:54
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Kontaktowanie:

#84 Post autor: mr-perez »

chinet pisze:Cholera, cały czas się zastanawiałem gdzie są dywaniki z pod tylnych siedzeń?
A Pawłowi podobno klapki zniknęły :mrgreen: . Tylko barannowi nic nie wcięło... dziwne bardzo :> :mrgreen: .

ODPOWIEDZ