Nasz człowiek kandyduje do Sejmu

Tu można rozmawiać o wszystkim :)
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kibi
Posty: 1355
Rejestracja: 09 kwietnia 2005, 19:23
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Nasz człowiek kandyduje do Sejmu

#1 Post autor: Kibi »

Jestem daleki od uprawiania na forum propagandy przedwyborczej ale znalazłem ciekawostkę.
Kandydujący do sejmu z list Platformy Obywatelskiej w okręgu skupiającym powiaty podwarszawskie Igor Sulich, jako swoje hobby deklaruje zbieranie kapsli.
Moje Grolsche już 168 sztuk !!
Moja Coca Cola - 2513 sztuk!

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3632
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#2 Post autor: wismat »

Zdążyłeś przed ciszą przedwyborczą :wink:
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

Gacka
Posty: 1074
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#3 Post autor: Gacka »

On nie jest "nasz". On zbiera kapsle.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Eow
Posty: 393
Rejestracja: 07 listopada 2007, 15:19
Lokalizacja: Karczew
Kontaktowanie:

#4 Post autor: Eow »

Gacka:
Kibiemu chodziło o to, że my - jako kapslarze - możemy się z nim identyfikować i poprzez wspólne hobby docenić jego kandydaturę do sejmu.
Pozdrowienia dla ILoveHeaters vel Mr.Allena : )

Bdm

#5 Post autor: Bdm »

Tylko troche partia nie ta... ajć, cisza wyborca :O :)

Awatar użytkownika
Kibi
Posty: 1355
Rejestracja: 09 kwietnia 2005, 19:23
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#6 Post autor: Kibi »

Gacka pisze:On nie jest "nasz". On zbiera kapsle.
Pisząc "nasz" nie miałem na myśli kibiców Śląska Wrocław, tylko kolekcjonerów kapsli.
Moje Grolsche już 168 sztuk !!
Moja Coca Cola - 2513 sztuk!

Gacka
Posty: 1074
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#7 Post autor: Gacka »

Hmhmhm...Piszac "nasz" powiazales go ze mna. Dlatego pozwolilem sobie napisac ze "on zbiera kapsle". Dla mnie on nie jest "nasz". Krotko,i na temat. Nie znam,i nie chce znac kogos takiego.
To moze zakonczmy temat polityki,bo nie wyjdzie Nam to na dobre.
Prosze WLASCIWA osobe,o zamkniecie tematu.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
Kibi
Posty: 1355
Rejestracja: 09 kwietnia 2005, 19:23
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#8 Post autor: Kibi »

Widzę że muszę coś wyjaśnić.
Pisząc "nasz człowiek" użyłem pewnej przenośni bo nie jestem właścicielem żadnego człowieka ani osobiście, ani wraz z innymi użytkownikami tego forum.
Zatem użyłem tego wyrażenia w znaczeniu "jeden z nas", albowiem podobnie jak większość użytkowników tego forum zbiera on kapsle.
Jego poglądy polityczne nie mają w tym przypadku żadnego znaczenia, a tym bardziej poglądy polityczne kol.Gacki.
I jeszcze jedno: nie znam i nie interesuje mnie przynależność partyjna kolegów kapslarzy, z którymi z przyjemnością spędzam czas w realu i w necie.
NIGDY nie powiem, że któregoś z nich nie chcę znać, ze względu na jego sympatie polityczne, albo przynależność do jakiejś partii.

To tyle z mojej strony w tym temacie.
Moje Grolsche już 168 sztuk !!
Moja Coca Cola - 2513 sztuk!

Awatar użytkownika
wtk
Posty: 2522
Rejestracja: 14 listopada 2010, 10:31
Lokalizacja: okolice Wrocławia

#9 Post autor: wtk »

Fajnie, że zbieracze kapsli znajdują się
nawet wśród polityków! :)

Gacka
Posty: 1074
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#10 Post autor: Gacka »

Kibi,kazdy jest inny.
Tobie by nie przeszkadzala wymiana z TRANSEKSUALISTA,badz BIEDRONIEM,ktorzy maja miejsca nr. 1 na listach PALIKOTA. Nie chce ich znac,nie bede ich znac,gardze nimi.
Koledzy,DLATEGO TAK WAZNE,bylo dla mnie slowo "nasz".
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
RyBy
Posty: 733
Rejestracja: 21 lutego 2005, 18:08
Lokalizacja: Golędzinów Królewski
Kontaktowanie:

#11 Post autor: RyBy »

Gacka pisze:Kibi,kazdy jest inny.
Tobie by nie przeszkadzala wymiana z TRANSEKSUALISTA,badz BIEDRONIEM,ktorzy maja miejsca nr. 1 na listach PALIKOTA. Nie chce ich znac,nie bede ich znac,gardze nimi.
Koledzy,DLATEGO TAK WAZNE,bylo dla mnie slowo "nasz".
Mnie jest obojętna rasa, przynależność partyjna, wyznanie bądź upodobania osoby, z którą się wymieniam. Ważne by były kapsle. jakie bym dostał
Kapsle są bezpłciowe i bezpartyjne. ... na szczęście. :mrgreen:
Katalog zrywek i nakładek na butelki http://www.sites.google.com/view/katalogzrywek
Mini kolekcja aluminiowych kapsli https://sites.google.com/view/kapsle-woda-mineralna

Awatar użytkownika
Kibi
Posty: 1355
Rejestracja: 09 kwietnia 2005, 19:23
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#12 Post autor: Kibi »

Gacka pisze:Kibi,kazdy jest inny.
Tobie by nie przeszkadzala wymiana z TRANSEKSUALISTA,badz BIEDRONIEM
Raczej by mi nie przeszkadzała, ale nie mam zwyczaju pytać o preferencje seksualne kontrahenta przed dokonaniem wymiany.
Swoją drogą ciekaw jestem czy i jak Ty to sprawdzasz?
Moje Grolsche już 168 sztuk !!
Moja Coca Cola - 2513 sztuk!

Awatar użytkownika
Koter
Posty: 351
Rejestracja: 17 marca 2010, 14:05
Lokalizacja: Elbląg

#13 Post autor: Koter »

Gacka pisze:Hmhmhm...Piszac "nasz" powiazales go ze mna. Dlatego pozwolilem sobie napisac ze "on zbiera kapsle". Dla mnie on nie jest "nasz".
Zbiera kapsle więc jest "nasz", widzę, że kolega Gacka lubi szufladkować ludzi..
2009 sztuk

Gacka
Posty: 1074
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#14 Post autor: Gacka »

Do Ryby - mi nic nie jest obojetne.Dlatego tym bardziej nie wymienilbym sie z biedroniem.
Kibi - mam fart. Nie wiem kto jest kim.Ale juz wiemy wszyscy,co byloby pozniej.Dobrze ze napisalem RACZEJ. Bo jest jeszcze jeden rodzaj skrzywienia.To RACZEJ,daje mi do myslenia,ze z tymi bys sie nie wymienial.
Tak Koter,szufladkuje. Przede wszystkim,cale moje zycie to ZASADY. TRZYMAM,I MILO JEST,JAK INNI TEZ TRZYMAJA.
Rozpoczynajac ten niewinny na oko temat,wiem juz kto jest kim. Komu np. nie szkodza transiory,itd...
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
wtk
Posty: 2522
Rejestracja: 14 listopada 2010, 10:31
Lokalizacja: okolice Wrocławia

#15 Post autor: wtk »

Ale z pewnym kolegą, koledze nie poszło... :P

Awatar użytkownika
rafal_rr
Posty: 242
Rejestracja: 04 kwietnia 2011, 19:55
Lokalizacja: wro

#16 Post autor: rafal_rr »

Niezły ubaw mam z tego tematu. W gruncie rzeczy to współczuję ludziom, którym wydaje się, że Niemcy chcą ich zabić, Żydzi okraść, a geje zgwałcić :lol:
Polska edukacja ma jeszcze sporo defektów.
Kibi pisze:Raczej by mi nie przeszkadzała, ale nie mam zwyczaju pytać o preferencje seksualne kontrahenta przed dokonaniem wymiany.
Swoją drogą ciekaw jestem czy i jak Ty to sprawdzasz?
Pewnie jak na poborze do wojska - majtki w dół i wypiąć się

Awatar użytkownika
Mr Cinx
Posty: 1736
Rejestracja: 30 września 2005, 16:02
Lokalizacja: Łódź

#17 Post autor: Mr Cinx »

Na stos z gejami, peduchami i innymi "chorymi" :mrgreen:
"Live as you will die today,
Dream as you will live forever"


cinx1990cinx@gmail.com - MÓJ EMAIL

Awatar użytkownika
RyBy
Posty: 733
Rejestracja: 21 lutego 2005, 18:08
Lokalizacja: Golędzinów Królewski
Kontaktowanie:

#18 Post autor: RyBy »

No cóż, w Polsce jak by nie patrzeć jest demokracja, każdy może mieć swoje zdanie.
Katalog zrywek i nakładek na butelki http://www.sites.google.com/view/katalogzrywek
Mini kolekcja aluminiowych kapsli https://sites.google.com/view/kapsle-woda-mineralna

Awatar użytkownika
mu0dy
Posty: 448
Rejestracja: 18 listopada 2008, 17:32
Lokalizacja: Wrocław | Medyka

#19 Post autor: mu0dy »

Szkoda, że tak rzadko zaglądam ostatnio na forum ...
... bo ciekawy temat się pojawił.

Grzesiek dobrze napisał i jak najbardziej się z nim zgadzam, bo niby dlaczego jest napisane, że to jest nasz człowiek?
Pisząc w ten sposób Kibi (a kto go wyznaczył do pisania w "naszym" imieniu?, kto zdefiniował pojęcie "my"?) daje do zrozumienia, że to "my" go wybraliśmy, że "my" się z nim identyfikujemy. A może powinien napisać "mój człowiek kandyduje do Sejmu" i byłoby mniej postów, i może więcej głosów, i dostałby się do koryta, i zlikwidował kaucję za butelkę, i ...

Gdyby pojawił się temat:
NASZ problem został rozwiązany.
Wynaleziono tabletki, zrobione na bazie kulki toczonej przez żuka gnojarza oraz "kempy" Sonchus arvensis na podniesienie NASZEGO ilorazu inteligencji powyżej 70 IQ.

Niby ciekawostka, ale znalazłby się nie jeden urażony takim postem. Też mogę wytłumaczyć, że użyłem tego wyrażenia w znaczeniu "jeden z nas", albowiem prawdopodobnie znajdą się tutaj osoby które mają poniżej 70 IQ.

Kibi, faux pas
Ryby, Nie nazwałbym demokracją tego, co obecnie mamy w Polsce ..

PS. demokracji mówię nie
PS2. ruchuchowi poparcia samegosiebie + B4 mówię nie
PS3. Naród wspaniały, tylko ludzie ch**e [c]Piłsudski

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3632
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#20 Post autor: wismat »

Za bardzo niektórzy doszukują się podtekstów :) Człowiek jest "nasz" ze względu na to że zbiera kapsle, a nie z powodu przynależności do jakiejkolwiek partii. Informacja została raczej napisana w formie ciekawostki, a rozwinęła się jakaś zajadła i wręcz fanatyczna dyskusja polityczna. Czy naprawdę tutaj też trzeba o tym rozmawiać?

Poza tym, gdyby nie zajadłe kontynuowanie tej dyskusji, szybko zapomnielibyśmy o tym Panu, gdyż temat powędrowałby na dół forum. A tak, sporo osób zapamięta na dłużej, że Igor Sulich jest z Platformy Obywatelskiej i zbiera kapsle :wink:

Pozdrawiam
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

miodek

#21 Post autor: miodek »

O zgrozo, zaczyna powiewać problemami Browar.biz

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

#22 Post autor: lendoo »

Więcej seksu koledzy, więcej, bo widzę, że niektórym zbyt testosteron do góry skacze. :wink: Żeby to było się o co kłócić. Jak dzieci. :)
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
Mr Cinx
Posty: 1736
Rejestracja: 30 września 2005, 16:02
Lokalizacja: Łódź

#23 Post autor: Mr Cinx »

Wrócił Grek i już o seksie nam pisze :D


Widzę, niektórym ten temat strasznie szkodzi.
Idzcie na spacer albo pograć w piłkę to się odstresujecie.

Gośc niby zbiera kapsle, należy więc do naszej grupy społecznej, i co za tym idzie można powiedzieć "nasz" i nikogo nie powinno to obrazić.

Młody i Grzegorz, nie wiem po co ale na siłę szukacie dziury w całym.


A Kibiemu proponuje porozsyłać kwiaty wszystkim urażonym tym tematem :)
"Live as you will die today,
Dream as you will live forever"


cinx1990cinx@gmail.com - MÓJ EMAIL

Eow
Posty: 393
Rejestracja: 07 listopada 2007, 15:19
Lokalizacja: Karczew
Kontaktowanie:

#24 Post autor: Eow »

Mr Cinx pisze:Wrócił Grek i już o seksie nam pisze :D
Przyganiał kocioł garnkowi... :D
Pozdrowienia dla ILoveHeaters vel Mr.Allena : )

Paweł
Administrator
Posty: 2163
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

#25 Post autor: Paweł »

miodek pisze:O zgrozo, zaczyna powiewać problemami Browar.biz
Na razie temat zmienił dział, jeśli zacznie się rozwijać w nieodpowiednim kierunku, to trzeba go będzie wyeksportować na browar.biz :D

Awatar użytkownika
Kibi
Posty: 1355
Rejestracja: 09 kwietnia 2005, 19:23
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#26 Post autor: Kibi »

mu0dy pisze: dlaczego jest napisane, że to jest nasz człowiek?
Pisząc w ten sposób Kibi (a kto go wyznaczył do pisania w "naszym" imieniu?, kto zdefiniował pojęcie "my"?) daje do zrozumienia, że to "my" go wybraliśmy, że "my" się z nim identyfikujemy.

Gdyby pojawił się temat:
NASZ problem został rozwiązany.
Wynaleziono tabletki, zrobione na bazie kulki toczonej przez żuka gnojarza oraz "kempy" Sonchus arvensis na podniesienie NASZEGO ilorazu inteligencji powyżej 70 IQ.

Niby ciekawostka, ale znalazłby się nie jeden urażony takim postem. Też mogę wytłumaczyć, że użyłem tego wyrażenia w znaczeniu "jeden z nas", albowiem prawdopodobnie znajdą się tutaj osoby które mają poniżej 70 IQ.

Kibi, faux pas
Zostałem osobiście wywołany do odpowiedzi.
Myślałem, że jasno wytłumaczyłem o co mi chodziło, ale skoro niektórym raz nie wystarcza...

Nie napisałem i nie dawałem do zrozumienia, że my wybraliśmy tego człowieka, nie napisałem i nie dawałem do zrozumienia, że się z nim identyfikujemy, my po prostu mamy wspólne hobby.
Nie napisałem też, ze prawdopodobnie znajdą się tu osoby które zbierają kapsle.
Jesteśmy na polskim forum kolekcjonerów kapsli i to dosyć jednoznacznie definiuje pojęcie "my".
Jednym z nas jest każdy, kto kapsle zbiera, niezależnie od wieku, płci, tuszy, koloru oczu, sympatii politycznych i orientacji seksualnej i nie potrzebna jest do tego Twoja czy moja akceptacja.

Jeżeli trudno Ci się z tym pogodzić, zawsze możesz założyć np. "Forum heteroseksualnych kolekcjonerów kapsli głosujących na PIS" czy jakieś podobne i możesz tam przyjmować tylko osoby, z którymi się identyfikujesz.

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie zrozumieli: przynależność partyjna tego pana nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia. Ja tylko napisałem, że jeden z nas, kolekcjonerów kapsli kandyduje do sejmu.
Ot taka ciekawostka...

A przy okazji: kolego mu0dy, doradzam głęboki namysł, zanim zaczniesz pouczać starszych, bo to właśnie jest faux pas.
Moje Grolsche już 168 sztuk !!
Moja Coca Cola - 2513 sztuk!

kapiral
Posty: 464
Rejestracja: 30 czerwca 2008, 17:14

#27 Post autor: kapiral »

Wpadłem przypadkiem na ten temat, czytam i przecieram oczy ze zdumienia. To już nawet nie jest zabawne. Niektórym pomyliły się chyba fora, bo jeżeli tak nienawistne wpisy widzę pod publikacjami dotyczącymi polityki, to po prostu je olewam, ale gdy trafiają sie w miejscu gdzie bardzo wielu młodych ludzi zagląda po to by sie w swoisty sposób odstresować to straszne.
A przy okazji - oczywiście proszę nie brać tego do końca poważnie.
Skąd wiecie, że Rosjanin z którym się wymieniacie i ma rewelacyjne kapsle z całego świata nie jest etatowym pracownikiem KGB czy OMON-u. A może jakiś Włoch to jeden z czołowych Mafiosów. A Tajlandczyk czy Chińczyk z którym każdy się chce wymienić to nie ???
Nie podejrzewam nawet żeby kogokolwiek z kapslowej braci to interesowało. Twierdzenie, że partnerów do wymiany w jakikolwiek sposób poza ofertą i komentarzami weryfikujecie to oczywiste kłamstwo. To dzieciom wybacza sie kłamstwa, dorośli kłamiący tak nieudolnie są żałośni. Ci udolniejsi zresztą też.

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

#28 Post autor: chinet »

Może każdy w profilu powinien o sobie coś napisać: preferencje seksualne i polityczne, ulubione kolory i potrawy, zainteresowania poza kapslowe, etc. Wtedy spokojnie będzie można sobie wybrać kontrahenta do wymian.

O, rany! A jak ktoś z bliskich tegoż kontrahenta jest z PiSu albo z PO, albo jakiś "homo...", a może kibicuje Legii ?! :|

Paweł
Administrator
Posty: 2163
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

#29 Post autor: Paweł »

Ja na wszelki wypadek przestałem się wymieniać z kimkolwiek :D

danio_145
Moderator
Posty: 3082
Rejestracja: 07 lutego 2005, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sacz 33-300
Kontaktowanie:

#30 Post autor: danio_145 »

chinet pisze:a może kibicuje Legii ?!
Dlatego z Lolkiem się nie wymieniam :/
O Kura Masa!
Viva'la Obwoluta!
Pijemen po einen Bieren!
Miodos sie nie topios!

ODPOWIEDZ