Dzień Niepodległości w Warszawie

Tu można rozmawiać o wszystkim :)
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

Dzień Niepodległości w Warszawie

#1 Post autor: chinet »

Szlag człowieka trafia jak grupy idiotów błędnie zwanych ludźmi a tym bardziej Polakami niszczą czyjeś mienie jak i atmosferę naszego Narodowego Święta!
Jak dla mnie w takiej sytuacji Policja powinna napier...ć z ostrej amunicji do każdego po nogach, kto miał w ręku kostkę brukową, czy kosz na śmieci czy też rzucił innym niebezpiecznym narzędziem. A po wszystkim miasto powinno wystawić organizatorom obu demonstracji faktury za naprawę wszystich szkód i sprzątanie ulic. Dostaliby fakturkę na jakąś bańkę i posraliby się po nogach.
Poza tym na przyszłość powinno się uchwalić ustawę aby każdy organizator jakiegokolwiek wiecu wpłacił kaucję przed "imprezą". Baliby się o swoją kasę i napewno spokojniej by było.
Jestem trollem :mad:

Awatar użytkownika
Koter
Posty: 351
Rejestracja: 17 marca 2010, 14:05
Lokalizacja: Elbląg

#2 Post autor: Koter »

racja, policja się z nimi cacka. Złapani powinni dostać max karę oraz nakaz naprawienia szkód oraz posprzątania po sobie. Za napaść na policjanta jest do 10 lat
2009 sztuk

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3631
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#3 Post autor: wismat »

Policja jest zbyt pobłażliwa. Też jestem zdania, że wszyscy bez wyjątku, którzy rozrabiali, powinni być aresztowani. Podobnie na stadionach. Bije się kilkaset osób, a aresztowanych jest parę/kilkanaście osób, do tego często nie na miejscu, a na podstawie rozpoznania twarzy na monitoringu.
Tylko co z tego, jeśli w sądzie zostaną ukarani wyrokiem w zawieszeniu? Brakuje tu niestety surowych sędziów.
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

Awatar użytkownika
Koter
Posty: 351
Rejestracja: 17 marca 2010, 14:05
Lokalizacja: Elbląg

#4 Post autor: Koter »

3 auta telewizyjne spalone i mnóstwo zniszczonych elementów infrastruktury ciekawe kto za to zaplaci
2009 sztuk

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2020
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#5 Post autor: Krzysiek »

No tak, ale to jest totalna utopia. Gdyby dało się wyłapać tylko tych, co rozrabiali, to tak by czyniono. Płaci się słoną kasę za monitoring na stadionach, za agencje ochrony, ale jak przychodzi co do czego, to wystarczy że 2 gości rzuci race na boisko, a zakaz wyjazdowy dostanie cały klub. Były zamieszki w Bydgoszczy, a zamknięto stadiony w Warszawie i Poznaniu. :lol:
Ostra amunicja dla policji? Przecież mielibyśmy kopalnię Wujek co miesiąc. Wiem jak wygląda użycie przez stadionową ochronę gazu pieprzowego. W prewencji pracują podobni ludzi. Wolę zniszczony wóz transmisyjny niż niewinne ofiary, bo typ spanikował i otworzył ogień do ludzi. Miał strzelać w nogi, trafił w głowę, w sądzie go wybronią, bo "działał pod presją", a rodzinie pozostanie zapalać świeczkę na grobie... :roll:
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

#6 Post autor: chinet »

Krzysiek pisze:wystarczy że 2 gości rzuci race na boisko, a zakaz wyjazdowy dostanie cały klub
Skoro jest przyzwolenie ogółu. Kilku najbliższych z otoczenia powinno od razu obić im mordę i wsio na temat. Skoro reszta nie reaguje to jest zakaz stadionowy.
Krzysiek pisze:spanikował i otworzył ogień do ludzi. Miał strzelać w nogi, trafił w głowę, w sądzie go wybronią, bo "działał pod presją"
No ale jaki spokój byłby na wiecach. Zresztą pewno większość by nie chodziła już na wiece i inne marsze.
Jestem trollem :mad:

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2020
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#7 Post autor: Krzysiek »

chinet pisze:Skoro jest przyzwolenie ogółu. Kilku najbliższych z otoczenia powinno od razu obić im mordę i wsio na temat. Skoro reszta nie reaguje to jest zakaz stadionowy.
Ale w takim razie konsekwencje powinni ponosić także:
1. Ludzie, którzy wpuścili gościa z racą na stadion.
2. Ludzie, którzy pilnują sektora gości i nie wyłapali osoby która rzuciła.
3. Ludzie, którzy przeglądają monitoring i mimo kilku kamer nie są w stanie.
To oni ponoszą w większej mierze odpowiedzialność za sytuację aniżeli inni kibice.
Zresztą to jest trochę inny temat. Na trybunach jest jak u Grzesiuka: "kapować nie wolno, skarżyć nie wolno, odegrać się wolno". Możesz nawywijać na meczu, nikt cię nie wyda, ale na następny wyjazd już nie pojedziesz. ;)
chinet pisze:No ale jaki spokój byłby na wiecach. Zresztą pewno większość by nie chodziła już na wiece i inne marsze.
W teorii. W praktyce mamy upadek PRL, obalenie Kadafiego, Pomarańczową Rewolucję czy opozycję na Białorusi.
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

#8 Post autor: chinet »

A może krzesełka powinny być pod prądem i każdy kibic musiałby być przypięty pasem do niego. Jak by jakiś fikał to prądem go... :mrgreen:.
Jestem trollem :mad:

Awatar użytkownika
rafal_rr
Posty: 242
Rejestracja: 04 kwietnia 2011, 19:55
Lokalizacja: wro

#9 Post autor: rafal_rr »

Dzień Niepodległości w Warszawie
nie "Dzień Niepodległości", a "Marsz Niepodległości" organizowany przez środowiska nacjonalistyczne.

Jakoś nie zauważyłem, aby Bronisław Komorowski z polskimi biskupami bili reporterów i podpalali wozy transmisyjne na oficjalnych uroczystościach.
-------------------------------

http://kapsle.vacau.com/

Awatar użytkownika
Koter
Posty: 351
Rejestracja: 17 marca 2010, 14:05
Lokalizacja: Elbląg

#10 Post autor: Koter »

2009 sztuk

Awatar użytkownika
MARCIN_74
Posty: 103
Rejestracja: 10 maja 2011, 22:03
Lokalizacja: K_R_A_K_O_W

#11 Post autor: MARCIN_74 »

Skandal i jeszcze raz skandal.To jest wstyd dla calego naszego narodu jak my wygladamy w oczach swiata jak polak polakowi staje sie wilkiem. Dziekuje wszystko w tym temacie !

Awatar użytkownika
rafal_rr
Posty: 242
Rejestracja: 04 kwietnia 2011, 19:55
Lokalizacja: wro

#12 Post autor: rafal_rr »

Obrazek
-------------------------------

http://kapsle.vacau.com/

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

#13 Post autor: chinet »

"Prawdziwy" Polak... kurcze, a może to pracownik miejskiego przedsiębiorstwa oczyszczania miasta zaskoczony przez fotoreportera w trakcie pracy :roll: ?

Obrazek
Jestem trollem :mad:

Awatar użytkownika
RyBy
Posty: 732
Rejestracja: 21 lutego 2005, 18:08
Lokalizacja: Golędzinów Królewski
Kontaktowanie:

#14 Post autor: RyBy »

MARCIN_74 pisze:Skandal i jeszcze raz skandal.To jest wstyd dla calego naszego narodu jak my wygladamy w oczach swiata jak polak polakowi staje sie wilkiem. Dziekuje wszystko w tym temacie !
I tu pojawia się pytanie, czy ci w białych kominiarkach są na pewno polakami, czy wogóle się za takich uważają. Miałem "przyjemność" oglądać z bliska całą tę zadymę. Ci "polacy" już wchodząc na plac byli nastawieni na siłowe rozwiązania.
Moim zdanie błąd był po stronie urzędników, którzy pozwolili na kontrmanifestację - blokadę utworzoną przez Szczukę i jej socjalistów. Gdyby jej nie było, białogłowi mieliby o jeden cel w życiu mniej i może było by spokojniej.

Pojawiła się jeszcze jedna, według mnie niedopuszczalna sytuacja. Szczuka i jej towarzysze na pomoc ściągnęli niemieckich antyfaszystów, którzy jak się okazało byli też nastawieni na konfrontację z policją. Zaczęli awanturę na Nowym Świecie zaraz po wyjściu z autokarów.
Katalog zrywek i nakładek na butelki http://www.sites.google.com/view/katalogzrywek
Mini kolekcja aluminiowych kapsli https://sites.google.com/view/kapsle-woda-mineralna

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#15 Post autor: zipkeczup »

RyBy pisze:Moim zdanie błąd był po stronie urzędników
Tak, na pewno urzędników...

Jeśli będę jechał 150 km/h w obszarze zabudowanym i zabiję pieszego na przejściu dla pieszych, to kogo będzie wina?

Egzaminatora z WORD-u, który zaliczył mi egzamin na prawko?
Burmistrza, który mi je wydał?
A może lekarza, który mnie badał przez złożeniem dokumentów na egzamin?
Policji lub Straży Miejskiej, bo nie stała z radarem?
Drogowców - "urzędasów z zarządu dróg", którzy nie zrobili wszystkiego, żebym nie mógł przekroczyć prędkości, np. nie zamontowali progów zwalniających?
Pieszego, który widząc, że pędzę jak wariat mógł przecież nie włazić na przejście?
A może moja, ponieważ jestem idiotą i przekraczam prędkość o 100 km/h w miejscowości?
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Paweł
Administrator
Posty: 2163
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

#16 Post autor: Paweł »

Napiszę coś z innego punktu widzenia. Byłem niedawno na wyjeździe integracyjnym z mojej firmy (zbieżność z tytułem filmu nieprzypadkowa :D) w Ośrodku Szkolenia Policji w Legionowie. Jednym z elementów "zabawy" było przebranie się w najprawdziwszy komplet stroju członka oddziału prewencji - tych samych jakie widać na stadionach i na wydarzeniach opisywanych w tym wątku. Po przebraniu się we wszystkie ochraniacze, kask, dobraniu tarczy i pałki nawet pojedyńcza osoba o kiepskiej kondycji fizycznej ma potężną siłę obrony i ataku.
Teraz wiem jedno - jeden celny cios pałą funkcjonariusza prewencji i wandal, który robi rozróbę ląduje na OIOMie. Nie mogę więc zrozumieć dlaczego procedury pozwalają na bierne przyglądanie się policji w takich sytuacjach. ZOMO wiedziało jak to robić - spałować kilku najaktywniejszych prowodyrów - i cała manifestacja znikała.
Oczywiście w ogóle nie powinno być zgody na takie zbiorowiska, wtedy byłoby znacznie mniej chętnych na udział w rozróbie, która planowana była od tygodni.

Ubieramy się:
Obrazek

Minioddział gotowy:
Obrazek

Mimo tego, że naparzają się z całych sił, nikomu nie dzieje się krzywda.
Obrazek

A to ja ćwiczę strzelanie z Glocka 19. Miałem ochotę to powtórzyć oglądając TV w piątek.
Obrazek

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

#17 Post autor: chinet »

Glock fajny, ale nie ma to jak stary AK-47 :D .
Jestem trollem :mad:

Awatar użytkownika
Bajek
Posty: 2601
Rejestracja: 21 lipca 2006, 09:40
Lokalizacja: Wizna i Olsztyn
Kontaktowanie:

#18 Post autor: Bajek »

Taaa... A wiecie że na flagach kilku krajów afrykańskich znajduje się ten Kalashnikov? Sława która nie przeminie :)

ODPOWIEDZ