2 MAJA CZWARTEK - BARDZO WAŻNY DZIEŃ :)

Tu można rozmawiać o wszystkim :)
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
piastorasta
Posty: 208
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 23:22
Lokalizacja: Ostróda

#61 Post autor: piastorasta »

Dobra ja rozumiem, że są kibice, którzy jadą na wyjazd obejrzeć mecz, są ci bardziej zagorzali, którzy w kulturalny zazwyczaj sposób dopingują swój zespół, są też wariaci, którzy odpalają race... ale są i debile, którzy rzucają nimi na boisko, w kibiców przeciwnej drużyny, czy nawet w pikników (czyt. rodziny z dziećmi). To mi się absolutnie nie podoba... Sam jestem kibicem i to nie takim, co siedzi na meczu ze słonecznikiem. Stoję w młynie na każdym meczu i drę japę. Nie wyobrażam sobie rzucić flarą, racą, petardą, świecą dymną w jakiegoś piknikola, czy ojca z dzieckiem... (gdyby był kibicem Jezioraka nawet :P ) Trzeba być lojalnym wobec siebie... Zwady trzeba było załatwić poza stadionem, umówić się na "grilla" i byłby spokój...
Nie mam nic przeciwko racom, jestem nawet zwolennikiem. Ale jeśli chcemy legalizacji PIRO na stadionach, to takie akcje jak 08.05.2013 nie pomogą w tym...

Legia z dopingiem dobrze jak zwykle. Szacun dla kibiców WKS-u za to, że się nie poddawali. Czasem nawet było Was słychać ;p

^ tak obiektywnym, neutralnym okiem

po(S)dro dla kumatych
Ostatnio zmieniony 09 maja 2013, 19:32 przez piastorasta, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Trzeci
Posty: 600
Rejestracja: 22 stycznia 2011, 21:37
Lokalizacja: Warszawa

#62 Post autor: Trzeci »

Bajek - Jasne że odpowiedzialność zbiorowa jest zła. Tylko tych debili nie da się wyłapać. Zakładają kominiary i są kryci a niewinni ludzie cierpią. Na wyjazdach, ale i nie tylko jeden kibic jest odpowiedzialny za drugiego. Jak chcą zadymy to można się przecież zawsze ustawić. Będą się tylko tłuc ci którzy tego chcą. Jasne że Legia nie jest święta, ale są pewne normy. Walka ze sprzętem i rzucanie racami w pikników jest po prostu dyshonorowa. Po co były pakty poznańskie skoro i tak to potem szlag trafia.

Piastorasta - masz racje. Mamy prawo się nie lubić, a nawet nienawidzić ale musimy się choć odrobinę szanować. Pirotechnika to wspaniała rzecz. Pięknie wyglądają sektorówki/oprawy oświetlone blaskiem racy. Ale zapewniam was że nikt nie chciałby oberwać taką płonącą racą po głowie. Teraz Boniek powie NIE dla legalnego piro i się skończy....

P.S.

Śląsk miał jak na taką liczbe osób nawet przyzwoity doping. Nie wiem co śpiewali bo na Żylecie nie byli słyszalni ale widać było że się dobrze bawili.

Awatar użytkownika
Bajek
Posty: 2601
Rejestracja: 21 lipca 2006, 09:40
Lokalizacja: Wizna i Olsztyn
Kontaktowanie:

#63 Post autor: Bajek »

Trzeci-na stadionach są kamery, przynajmniej w ekstraklapie. Nie przez cały czas mają te kominiarki. Na filmach wszystko widać, łatwo dojść kto co i jak...

Awatar użytkownika
Trzeci
Posty: 600
Rejestracja: 22 stycznia 2011, 21:37
Lokalizacja: Warszawa

#64 Post autor: Trzeci »

Nie tak łatwo. Każdy fanatyk wie jak to wygląda. To nie jest tak prosta i spontaniczna akcja "a odpalimy sobie race" to trzeba zaplanować, przygotować się. Potem się przebierać, zamieniać miejscami a wszystko to pod sektorówką. Kibice potrafią obejść monitoring :)

Awatar użytkownika
Kibi
Posty: 1354
Rejestracja: 09 kwietnia 2005, 19:23
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#65 Post autor: Kibi »

Gacka pisze:Kibi,mam nadzieje,że Twoja Legia zdobędzie Mistrza
Też mam taką nadzieję, dzięki za wsparcie :mrgreen: .
Moje Grolsche już 168 sztuk !!
Moja Coca Cola - 2513 sztuk!

guma
Posty: 1066
Rejestracja: 28 maja 2012, 18:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

#66 Post autor: guma »

Kinson I jak twoja nagroda ? Bo chyba się jeszcze nie chwaliłeś :P

Kinson
Posty: 114
Rejestracja: 19 czerwca 2012, 18:33
Lokalizacja: Gliwice

#67 Post autor: Kinson »

guma pisze:Kinson I jak twoja nagroda ? Bo chyba się jeszcze nie chwaliłeś :P
No bo ja jestem niechwalący się :lol:

https://picasaweb.google.com/lh/photo/j ... directlink

Także jak widać opłacało się wygrać :)

Pozdro

ODPOWIEDZ