Zwierzyniec

Tu można rozmawiać o wszystkim :)
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wacek
Posty: 1087
Rejestracja: 06 listopada 2010, 14:06
Lokalizacja: Kraków

Zwierzyniec

#1 Post autor: Wacek »

Wiadomość z Metro MSN.pl
"Wraca Zwierzyniec
Jesienią tego roku Perła rozpocznie produkcję piwa w budynku zabytkowego browaru w Zwierzyńcu. Według podpisanej umowy dzierżawy ma na to czas do końca października.
Na dziś uzgodniono, że produkowany tam złoty trunek będzie miał markę właśnie Zwierzyniec.
Piwo ma się różnić od tego produkowanego w Lublinie. Po pierwsze będzie opierało się na tamtejszej wodzie, a proces produkcji będzie bardziej wymagający, czasochłonny i przez to kosztowniejszy. Jak mówią w Perle, ma to być taki pils, jaki się piło przed laty."

arles

Re: Zwierzyniec

#2 Post autor: arles »

Muszę przyznać, że nie kłamali. wczoraj oglądałem skróty meczów z ubiegłego tygodnia i popijałem do tego zwierzyniec pils. Smakuje jak dobre piwo z tradycją.

Awatar użytkownika
Kibi
Posty: 1354
Rejestracja: 09 kwietnia 2005, 19:23
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: Zwierzyniec

#3 Post autor: Kibi »

Moim zdaniem piwa bez tradycji smakują lepiej. A poza tym, to jest forum kolekcjonerów kapsli.
Zacznij od tego co zbierasz, jak dużą masz kolekcję, a nie od marketingu partyzanckiego :nono: .
Moje Grolsche już 168 sztuk !!
Moja Coca Cola - 2513 sztuk!

Awatar użytkownika
Bajek
Posty: 2601
Rejestracja: 21 lipca 2006, 09:40
Lokalizacja: Wizna i Olsztyn
Kontaktowanie:

Re: Zwierzyniec

#4 Post autor: Bajek »

drugie konto do reklamowania przeciętnego piwa... tak z ciekawości, ile Tobie/Wam za to płacą ludzie z Lublina?

Awatar użytkownika
Wacek
Posty: 1087
Rejestracja: 06 listopada 2010, 14:06
Lokalizacja: Kraków

Re: Zwierzyniec

#5 Post autor: Wacek »

Kibi pisze:Moim zdaniem piwa bez tradycji smakują lepiej. A poza tym, to jest forum kolekcjonerów kapsli.
Zacznij od tego co zbierasz, jak dużą masz kolekcję, a nie od marketingu partyzanckiego :nono: .
No właśnie."Nowy browar",nowe piwo i nowy kapsel i o to chodziło w tym /moim/ poście.
Poza tym,to jest dział "pub",co nie ?

Awatar użytkownika
Kibi
Posty: 1354
Rejestracja: 09 kwietnia 2005, 19:23
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: Zwierzyniec

#6 Post autor: Kibi »

Wacek, to nie było do Ciebie!
Dział pub również jest miejscem dla kolekcjonerów kapsli, a nie przedstawicieli marketingu browarów.
Nie zastanowiło Cię to, że nagle dwóch nowych gości (albo jeden pod dwoma nickami) rejestruje się na forum, żeby Cię natychmiast poinformować jakie dobre piwo pili wczoraj?
Wszyscy wiemy, że koszty utrzymania katalogu i forum są spore i chyba ostatnio za duże jak na jedną osobę, która je ponosi.
Przecież nie musi się w nich mieścić zapewnianie browarowi darmowej reklamy.
Moje Grolsche już 168 sztuk !!
Moja Coca Cola - 2513 sztuk!

Awatar użytkownika
Wacek
Posty: 1087
Rejestracja: 06 listopada 2010, 14:06
Lokalizacja: Kraków

Re: Zwierzyniec

#7 Post autor: Wacek »

Kibi.Nie przykładam najmniejszej wagi do tego typu postów o których piszesz.Dlatego dopiero teraz zauważyłem o co chodzi.Masz rację.
Twój post przypomniał mi też,he he,że muszę opłacić abonament,który kończy się za dwa dni.Dzięki. :P :P

Awatar użytkownika
Kibi
Posty: 1354
Rejestracja: 09 kwietnia 2005, 19:23
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: Zwierzyniec

#8 Post autor: Kibi »

A ja z kolei mam alergię na tego typu wrzutki i jak czytam takie teksty to dostaję wysypki :).
Nie lubię, kiedy ktoś mnie poklepuje po ramieniu i udaje kolegę po kapslu a okazuje się, że załatwia swoje interesy.
W ciągu ostatnich trzech dni zarejestrowało się na forum sześciu nowych kolekcjonerów - dużo nie?
Chciałbym się z nimi powymieniać, może mają jakieś Grolsche jakich mi brakuje...
Naprawdę chciałbym.
Moje Grolsche już 168 sztuk !!
Moja Coca Cola - 2513 sztuk!

ODPOWIEDZ