ankieta

Tu można rozmawiać o wszystkim :)
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 2183
Rejestracja: 21 kwietnia 2006, 16:56
Lokalizacja: Malbork/Warszawa
Kontaktowanie:

ankieta

#1 Post autor: Tomek »

Hej!
Umielibyście dosyć szybko dokończyć takie zdania?

Główną cechą mojego charakteru jest …
Nie wyobrażam sobie życia bez …
Moją główną wadą jest …
W najśmielszych marzeniach dostaję najwyższą nagrodę za …
Najbardziej świadomy ciała jestem, kiedy …
Moim ulubionym zajęciem jest …
Moje marzenie o szczęściu to …
Mógłbym umrzeć dla …
Obsesyjny lęk wzbudza we mnie …
Zawsze uśmiecham się słysząc piosenkę …
Największym nieszczęściem byłoby dla mnie …
Gdybym nie był tym, kim jestem byłbym …
Gdybym znalazł jeden stary but, to …
Dziś o miłości wiem, że …
Kłamię kiedy …
Nadużywam słów …
Nie mogę spokojnie siedzieć, bo ciało samo się rusza, gdy słyszę pierwsze nuty z …
Moim bohaterem życia codziennego jest …
Moim autorytetem moralnym jest …
Nie cierpię ponad wszystko …
Dar natury, który chciałbym posiadać to …
Stan mojego umysłu to …
Zbieram niebutelkowane polskie kapsle piwne (bez działu INNE).
http://www.polskiekapslepiwne.pl
2014 – 917 kapsli
2015 – 1041 kapsli (+124)
2016 – 1168 kapsli (+127)
2017 – 1253 kapsli (+85)
2018 – 1426 kapsli (+173)
2019 – 1655 kapsli (+229)

Konto usunięte

Re: ankieta

#2 Post autor: Konto usunięte »

Jakiś test psychologiczny? Czy kolega bierze leki o których powinniśmy wiedzieć? :)

Nie no żarcik, a dla drugiego żartu sobie to wypełnię :)

Główną cechą mojego charakteru jest denerwowanie się oraz ciekawość, idealizm i marudzenie.
Nie wyobrażam sobie życia bez (kto wpisze piwa?) moich dzieci.
Moją główną wadą jest brak tolerancji dla dziwactw, choć osobiście uważam swój tradycjonalizm za zaletę :)
W najśmielszych marzeniach dostaję najwyższą nagrodę za - z tym sobie nie poradzę, aż tak pogięty nie jestem.
Najbardziej świadomy ciała jestem, kiedy - to też jest chore, można to połączyć z brutalnością lub seksem. Albo jednym i drugim :)
Moim ulubionym zajęciem jest spędzanie czasu z dziećmi, następnie kapsle, a dopiero na 3 miejscu praca.
Moje marzenie o szczęściu to wygrać w totka. Potem być zdrowym.
Mógłbym umrzeć dla - kolejne chore pytanie.
Obsesyjny lęk wzbudza we mnie każdy obejrzany horror.
Zawsze uśmiecham się słysząc piosenkę w stylu disco-polo, ale uśmiech jest szyderczy lub wręcz wyśmiewający.
Największym nieszczęściem byłoby dla mnie stracić rodzinę? pracę? To też jest dziwne pytanie bazujące na lękach.
Gdybym nie był tym, kim jestem byłbym - a skąd ja to mam wiedzieć? może bym nie był?
Gdybym znalazł jeden stary but, to na pewno bym go nie ruszał. Niech sobie leży biedaczek.
Dziś o miłości wiem, że jest trudna.
Kłamię kiedy - skąd założenie, że kłamię? - kiedy muszę.
Nadużywam słów proszę, dziękuję oraz przepraszam. Chętnie bym sobie czasem poprzeklinał, ale głupio się czuję w takiej roli.
Nie mogę spokojnie siedzieć, bo ciało samo się rusza, gdy słyszę pierwsze nuty z Rage Against The Machine - Killing In The Name Of :P
Moim bohaterem życia codziennego jest - nie znam żadnego pana Józka ani zaradnej sąsiadki. Nie mam takiego.
Moim autorytetem moralnym jest, pomimo faktu iż jestem całkowicie niewierzący oraz jestem radykalnym wrogiem KK, jest Jan Paweł II.
Nie cierpię ponad wszystko nie mieć racji :P
Dar natury, który chciałbym posiadać to zdrowie. Plus kilka innych, które istnieją tylko w filmach sci-fi :)
Stan mojego umysłu to nie mnie to oceniać.

Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 2183
Rejestracja: 21 kwietnia 2006, 16:56
Lokalizacja: Malbork/Warszawa
Kontaktowanie:

Re: ankieta

#3 Post autor: Tomek »

Rattus pisze:Jakiś test psychologiczny? Czy kolega bierze leki o których powinniśmy wiedzieć? :)
To taka przestroga dla tych, którzy chcieliby wystąpić kiedyś w TV. Zastanówcie się, ja niestety muszę tracić czas i nerwy na takie coś.
Zbieram niebutelkowane polskie kapsle piwne (bez działu INNE).
http://www.polskiekapslepiwne.pl
2014 – 917 kapsli
2015 – 1041 kapsli (+124)
2016 – 1168 kapsli (+127)
2017 – 1253 kapsli (+85)
2018 – 1426 kapsli (+173)
2019 – 1655 kapsli (+229)

Awatar użytkownika
piastorasta
Posty: 208
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 23:22
Lokalizacja: Ostróda

Re: ankieta

#4 Post autor: piastorasta »

Główną cechą mojego charakteru jest … no niech będzie porywczość łamane na spontaniczność
Nie wyobrażam sobie życia bez … przyjaciół i zgrai kumpli u boku...
Moją główną wadą jest … lenistwo, które odtrąca mnie od wielu bardzo ważnych spraw
W najśmielszych marzeniach dostaję najwyższą nagrodę za … wymyślenie legalnego medykamentu nieszkodzącemu zdrowiu o działaniu zbliżonym do marihuany ;)
Najbardziej świadomy ciała jestem, kiedy … przejedzie bo mnie 18tonowy autobus... dosyć boli...
Moim ulubionym zajęciem jest … ostatnimi czasy tworzenie muzyki
Moje marzenie o szczęściu to … aby wszyscy w rodzinie byli tak długo zdrowi jak to jest możliwe
Mógłbym umrzeć dla … SOKOŁA!
Obsesyjny lęk wzbudza we mnie …
Zawsze uśmiecham się słysząc piosenkę … PowerPlay - Wolę Olę
Największym nieszczęściem byłoby dla mnie … stracić wszystkie bliskie osoby/gdyby Sokół spadł do IV ligi.... ;)
Gdybym nie był tym, kim jestem byłbym … o kurde...
Gdybym znalazł jeden stary but, to … dałbym jakiemuś żulkowi, albo zostawił w miejscu ich przesiadywań
Dziś o miłości wiem, że … jest w życiu ważna i każdy człowiek chce być przez kogoś kochany
Kłamię kiedy … dla mniejszego zła... ;) tak metaforycznie to ujmując ;)
Nadużywam słów … chyba tutaj będzie standardowe 'ku*wa'
Nie mogę spokojnie siedzieć, bo ciało samo się rusza, gdy słyszę pierwsze nuty z … z muzyki na koncercie, ale wtedy nie siedzę ;)
Moim bohaterem życia codziennego jest … nie patrzę na innych... idę swoją drogą
Moim autorytetem moralnym jest … brak, chyba, ze bym się dłużej zastanowil, ale nie mam czasu, bo sie spoznie do szkoly ;)
Nie cierpię ponad wszystko … pedałów, lewaków, komuchów, tvn-u i całej tej otoczki.... ;)
Tomek pisze:
Rattus pisze:Jakiś test psychologiczny? Czy kolega bierze leki o których powinniśmy wiedzieć? :)
To taka przestroga dla tych, którzy chcieliby wystąpić kiedyś w TV. Zastanówcie się, ja niestety muszę tracić czas i nerwy na takie coś.
To chyba mija się z celem ;)
Dar natury, który chciałbym posiadać to … latanie, o ile to dar natury...
Stan mojego umysłu to … chora psychika... niestety... ;)

ODPOWIEDZ