Pokochaj Dobre Piwo.

Tu można rozmawiać o wszystkim :)
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Squnik
Posty: 209
Rejestracja: 09 października 2013, 15:07
Lokalizacja: Podkarpacie

Pokochaj Dobre Piwo.

#1 Post autor: Squnik »

Niniejszy temat nie jest powiązany z dziedziną zbierania kapsli, tudzież innych gadżetów związanych z piwem.

Od dłuższego czasu poszukuję serialu dokumentalnego pt. "Pokochaj Dobre Piwo" wyreżyserowanego przez Paula Siemms'a. Cały serial obejmuje 26 odcinków. Swego czasu był on emitowany w telewizji Planete (obecnie Planete+) jednak wówczas piwo było dla mnie napojem alkoholowym bez większego znaczenia, które dopiero po latach przerodziło się w pasję, przez co ów serial dokumentalny został przeze mnie przeoczony. Buszowanie (głównie za pomocą google) po youtube, torrent'ach, chomikuj.pl, 4shared i tym podobnych nie przyniosło pożądanych rezultatów. Obecnie bardzo bym chciał nadrobić zaległości i przyswoić sobie treść owego serialu. Stąd moja prośba do Was, a mianowicie: czy ktokolwiek z Was jest w posiadaniu tegoż serialu lub posiada wiarygodny namiar na stronę, na której można go obejrzeć lub pobrać? :help:

Z góry dziękuję za okazaną pomoc.
Kapsle:
1. krajowe: 1299.
2. zagraniczne: 1077.
3. na wymianę: ustalenie w toku.

Awatar użytkownika
Bajek
Posty: 2601
Rejestracja: 21 lipca 2006, 09:40
Lokalizacja: Wizna i Olsztyn
Kontaktowanie:

Re: Pokochaj Dobre Piwo.

#2 Post autor: Bajek »

A nie znasz oryginalnej (angielskiej) nazwy? Łatwiej byłoby znaleźć.

Awatar użytkownika
Frey71
Posty: 450
Rejestracja: 20 października 2012, 15:30
Lokalizacja: Gniezno

Re: Pokochaj Dobre Piwo.

#3 Post autor: Frey71 »

kanadyjski serial "Beer TV" rok produkcji 2001...był emitowany także na cyfrze +
w sieci raczej niedostępny

ODPOWIEDZ