Alledro-pomoc!@!

Tu można rozmawiać o wszystkim :)
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Delma21
Posty: 622
Rejestracja: 31 sierpnia 2013, 17:23
Lokalizacja: Waplewo Wielkie/Malbork
Kontaktowanie:

Alledro-pomoc!@!

#1 Post autor: Delma21 »

Mam do was pytanko:
A mianowicie czy mieliście kiedyś coś takiego że wystawiliście negatywny komentarz sprzedającemu, a on nam wystawił skłamany komentarz negatywny,poradzicie coś co mam zrobić?

Awatar użytkownika
krzysio
Posty: 1300
Rejestracja: 14 lipca 2014, 18:55
Lokalizacja: W-wa
Kontaktowanie:

Re: Alledro-pomoc!@!

#2 Post autor: krzysio »

Możesz zgłosić temat do allegro. Najlepsze, co może się zdarzyć to, że go skreślą ( obie strony zgodzą się na unieważnienie tego komentarza).
Klasyczny komentarz odwetowy.
Grzegorz & Krzysio
Zbieramy kapsle polskie z sygnaturami
Tutaj jest link do naszej kolekcji i dubli.

Awatar użytkownika
Delma21
Posty: 622
Rejestracja: 31 sierpnia 2013, 17:23
Lokalizacja: Waplewo Wielkie/Malbork
Kontaktowanie:

Re: Alledro-pomoc!@!

#3 Post autor: Delma21 »

Właśnie chodzi o to żeby do tego nie doszło,zasłużył sobie na komentarz negatywny,a mi wystawił też negatywa ze zmyśloną nie wiadomo skąd treścią,sprzedawca według mnie nie powinien mieć prawa do wystawiania negatywów,to jest bez sensu:)
Napisałem do allegro czekam na ich odp,zobaczymy co z tego wyjdzie:)

Awatar użytkownika
triple_h_stg
Posty: 411
Rejestracja: 31 lipca 2012, 10:41
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Alledro-pomoc!@!

#4 Post autor: triple_h_stg »

Jak sprzedawca może nie mieć prawa wystawiania negatywów? Co Ty delma mówisz i jeszcze to jest bez sensu? Musi mieć takie prawo! Przykładowo ktoś coś by kupił od niego, nie wpłaciłby za tą aukcje należnej kwoty, nie odzywałby się na e-maila pomimo np. codziennego logowania się na allegro, totalnie miałby tą aukcje w 4 literach, to co sprzedający ma zrobić (nie licząc pobrania należnego zwrotu prowizji, ew. dodania go do czarnej listy) nie wystawiać mu negatywa? To jest wtedy przestroga dla innych sprzedających, by uważać na takiego kupującego. To by było dopiero wszystko bez sensu. Co Ci mogę poradzić? W sumie już nic, wszystko krzysio napisał, ale myślę, że najbardziej rozsądnym będzie dogadanie się z tym sprzedającym o unieważnienie komentarza.
http://pokazywarka.pl/trade/
http://katalogkapsli.pl/powtorki.php?kto=triple_h_stg

Wymienię na moje polskie braki piwne (niekoniecznie dziewice). :)

Awatar użytkownika
Kibi
Posty: 1353
Rejestracja: 09 kwietnia 2005, 19:23
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: Alledro-pomoc!@!

#5 Post autor: Kibi »

Masz chyba możliwość odpowiedzi na negatywny komentarz.
Opisz tam jak było naprawdę i każdy kto będzie przeglądał Twoje komentarze będzie widział Twoje wyjaśnienia. Sprzedawca już nie będzie mógł się do tego ustosunkować.

Jeśli wzajemnie unieważnicie swoje komentarze, to nikogo nie ostrzeżesz przed nieuczciwym kontrahentem, a o to przecież chodzi w tej instytucji.
Moje Grolsche już 168 sztuk !!
Moja Coca Cola - 2513 sztuk!

Awatar użytkownika
Delma21
Posty: 622
Rejestracja: 31 sierpnia 2013, 17:23
Lokalizacja: Waplewo Wielkie/Malbork
Kontaktowanie:

Re: Alledro-pomoc!@!

#6 Post autor: Delma21 »

Wlasnie to ja pierwszy wystawilem mu negatywa,a on wystawil mi zmyslonego negatywa,tak abym tylko go mial,wymyslil sobie ze powinnienem wybrac inny list niz ekonomie bo to starsznie dlugo schodzi,a bylo tak ze nie chcialo mu sie sprawdzac na koncie czy ma przelew,i musialem mu kombinowac i przesylac kopie wplaty,malo tego nie wyslal tego dnia co mialo byc wyslane tylko 5 dni roboczych pozniej i tak wiec po wszystkich trudnosciach przesylka przyszla po 3 tyg,a dotego wcale nie odpisywal na mejle,tylko musialem do niego zadzwonic i zaptac sie czy wyslal przesylke,i powiedzial ze wysle mi na mejla nr przesylki i dotej pory go nie widze,
Ps:zadnego uniewaznienia nie bede bral bo to ma byc przestroga przed takim sprzedajacym

ODPOWIEDZ