Kapsle Polish Football Clubs - co to?

Tu można rozmawiać o wszystkim :)
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
goblin
Posty: 683
Rejestracja: 18 lipca 2012, 21:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#31 Post autor: goblin »

[quote="Kaarel"]
Człowieku, ja kieruje żadnych zarzutów, tylko głośno myślę. :)[quote]

Zarzuciłeś mi dodrukowanie oficjalnych kapsli. Mam nadzieję, że masz na to DOWODY.
Wydaje mi się że trochę się zagalopowałeś.
Poza tym myślenie pozostaw innym. Nie jest to Twoja mocna strona skoro bezpodstawnie dochodzisz do takich konkluzji.

A co robię ze swoimi kapslami to chyba moja sprawa:)
szukam słowackich serii TIK sprzed 2005 r

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#32 Post autor: lendoo »

goblin pisze:Wywołałem temat, żeby ktoś się podzielił ze mną charakterystyką "szemranych kapsli", jakie to określenie przyjęło się na forum. Nie rozumiem natomiast tego, że pod moim adresem zostały skierowane jakiekolwiek zarzuty. Oczywiście panowie Yoreck, Kareel, Lendoo macie dowody mojej "winy". Chętnie je poznam. Chodzi mi oczywiście o konkrety, nie o jakieś "wydaje mi się".
Chciałeś charakterystyki szemranych kapsli więc się nią dobitnie podzieliłem, nie widzę jednak abym gdziekolwiek skierował wobec Ciebie bezpośrednie zarzuty. Przytocz mi to zdanie proszę jeśli takie znajdziesz.
Zresztą, nie mam żadnych tajnych dowodów. Większość jest/była pokazana na Twojej stronie z dublami. Nikomu nie trzeba ich przedstawiać. Każdy myślący kolekcjoner sam sobie wszystko oceni wg. uznania na podstawie zdjęć i Twoich wypowiedzi.
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
goblin
Posty: 683
Rejestracja: 18 lipca 2012, 21:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#33 Post autor: goblin »

Lendoo, masz rację. Nie skierowałeś wobec mnie oskarżenia.
Jestem wdzięczny za interpretację interesującego mnie określenia. Istnieje przypuszczalnie wiele jego interpretacji.
Zgadzam się również z tym, że każdy ma prawo do własnego zdania, jednak podejrzenia, a tym bardziej publiczne oskarżenia muszą mieć jakieś realne podstawy a nie opierać się na domysłach
szukam słowackich serii TIK sprzed 2005 r

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#34 Post autor: lendoo »

goblin pisze:
Zarzuciłeś mi dodrukowanie oficjalnych kapsli. Mam nadzieję, że masz na to DOWODY.

A co robię ze swoimi kapslami to chyba moja sprawa:)
Nie, on zarzucił Ci nieoficjalne dodrukowywanie nieoficjalnych kapsli :mrgreen:

Jeśli są to kapsle stworzone tylko dla Ciebie w pojedyńczych egzemplarzach, to rzeczywiście możesz z nimi robić co tylko sobie wymarzysz.

Jeśli jednak ktoś robi szemrane kapsle i równie szemranie wprowadza je w obieg, robiąc szemrane interesy to my kolekcjonerzy musimy reagować. (przepraszam za zbyt częste używanie słowa wiadomego, ale bardzo mi się spodobało :) )
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
goblin
Posty: 683
Rejestracja: 18 lipca 2012, 21:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#35 Post autor: goblin »

Kaarel pisze:http://allegro.pl/kapsel-dziewica-kones ... 88357.html
Podobno było 100 kapsli tak?
To jak to możliwe, ze butelkowanych może byly wystawione ze 3 sztuki, a dziewic dziesiątki?
Może to jakiś dodruk? Jak widac u naszego forumowicze GOBLINA w wymianie możemy znaleźć dokladnie taki sam wzor na bialym kapslu, czy tez z mikolajkiem czy czarodzieje. Oczywiscie kapsle zrobil dla siebie. Ale co to za problem dodrukowac sobie też oficjalnych. Rozumiesz kurwa do czego zmierzam? Do tego, że przez takie robienie sobie kapsli zacznie a raczej już się zaczęło podrabiać kapsle. Oczywiście tylko tych GÓWNIANYCH (hehe) druków bez syganturek, bo każdy chce miec nagle kapsel z wlasnym logo pubu itp. :)
Tym razem nie mogę się z Tobą zgodzić, Lendoo.
Nigdy nie twierdziłem, że są to kapsle oficjalne Konesera i nie pamiętam, żebym pisał że zrobiłem je tylko dla siebie. Na pewno stwierdziłem, że wykonałem je dla zabawy
szukam słowackich serii TIK sprzed 2005 r

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#36 Post autor: lendoo »

goblin pisze:
Kaarel pisze:http://allegro.pl/kapsel-dziewica-kones ... 88357.html
Podobno było 100 kapsli tak?
To jak to możliwe, ze butelkowanych może byly wystawione ze 3 sztuki, a dziewic dziesiątki?
Może to jakiś dodruk? Jak widac u naszego forumowicze GOBLINA w wymianie możemy znaleźć dokladnie taki sam wzor na bialym kapslu, czy tez z mikolajkiem czy czarodzieje. Oczywiscie kapsle zrobil dla siebie. Ale co to za problem dodrukowac sobie też oficjalnych. Rozumiesz kurwa do czego zmierzam? Do tego, że przez takie robienie sobie kapsli zacznie a raczej już się zaczęło podrabiać kapsle. Oczywiście tylko tych GÓWNIANYCH (hehe) druków bez syganturek, bo każdy chce miec nagle kapsel z wlasnym logo pubu itp. :)
Tym razem nie mogę się z Tobą zgodzić, Lendoo.
Nigdy nie twierdziłem, że są to kapsle oficjalne Konesera i nie pamiętam, żebym pisał że zrobiłem je tylko dla siebie. Na pewno stwierdziłem, że wykonałem je dla zabawy
Chyba powinno być Kaarel, nie ja. To jego zacytowałeś.

Co do Konesera, to jestem ciekaw czy podczas wymian wspominasz innym o jego nieorginalności i zabawnym pochodzeniu. :)
Im więcej piszesz, tym bardziej utwierdzasz mnie w przekonaniu, że...
Obrazek
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
goblin
Posty: 683
Rejestracja: 18 lipca 2012, 21:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#37 Post autor: goblin »

Zacytowałem Kaarela, żeby pokazać Ci, że jednak było oskarżenie.
Jeśli masz jakieś wątpliwości co do tego, czy uświadamiam ludzi z którymi się wymieniam co do pochodzenia kapsli konesera, to ich zapytaj.
Tak jak pisałem wcześniej zostaw sobie swoje wątpliwości i przekonania, zwłaszcza jeśli wyrażają one o kimś opinię, a operuj konkretami
szukam słowackich serii TIK sprzed 2005 r

Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2329
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#38 Post autor: wiki »

Nikt nikogo za rękę nie złapał a smrodek rozchodzi się potężny. Goblin, tylko się pogrążasz swoją beznadziejną obroną. Najlepiej byś zrobił gdybyś zamilkł.
Chyba, że działasz w myśl zasady najlepiej żeby wszyscy mówili (o tych kapslach), nie ważny czy dobrze czy źle. Jeżeli dużo osób się dowie to znajdą się tacy, którzy będą chcieli je mieć niezależnie od kosztów.

Kaarel
Posty: 70
Rejestracja: 24 stycznia 2014, 14:51

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#39 Post autor: Kaarel »

Pisząc - Ale co to za problem dodrukowac sobie też oficjalnych.
Mialem na mysli ten jeden - na czarnej blaszce. A wyszło z liczbie mnogiej, bo raczej jednej sztuki podrobionej by nikt nie robil tylko nascie, dziesiąt. :)

Kaarel
Posty: 70
Rejestracja: 24 stycznia 2014, 14:51

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#40 Post autor: Kaarel »

goblin pisze: Zarzuciłeś mi dodrukowanie oficjalnych kapsli. Mam nadzieję, że masz na to DOWODY.
Wydaje mi się że trochę się zagalopowałeś.
Poza tym myślenie pozostaw innym. Nie jest to Twoja mocna strona skoro bezpodstawnie dochodzisz do takich konkluzji.
Nie napisałem, ze Goblin dodrukowal sobie kapsle na czarnej blaszce.

Tylko uważam, że jak ktoś dokladnie taki sam wzór i kilka pokrewnych wykonuje dla zabawy na bialym kapslu, to może sobie też ' dla zabawy' zrobić na czarnym, aby sprawdzic czy wyjdzie tak samo, żadnej problem.
A zapewne byłby dokladnie taki sam. :)

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#41 Post autor: lendoo »

goblin pisze:Zacytowałem Kaarela, żeby pokazać Ci, że jednak było oskarżenie.
Jeśli masz jakieś wątpliwości co do tego, czy uświadamiam ludzi z którymi się wymieniam co do pochodzenia kapsli konesera, to ich zapytaj.
Tak jak pisałem wcześniej zostaw sobie swoje wątpliwości i przekonania, zwłaszcza jeśli wyrażają one o kimś opinię, a operuj konkretami
Wierzę, że ich uświadamiasz, nie tylko co do kapsli Konesera, ale też wszystkich pozostałych, szkoda tylko
że nie uświadamiasz nas tutaj na forum. A może aby dostąpić łaski uświadomienia trzeba się za nie wymienić?

Dla " szemranych wydawców" byłoby najlepiej aby była cisza i nieświadomość. Opinię mogę wyrażać co chcę i gdzie, bo mam takie prawo. A kto sobie coś pomyśli, albo się z nią zgodzi to już inna bajka. Naświetlam problem własną opinią, a inni sobie wyrabiają własną, mam nadzieję słuszną.
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#42 Post autor: lendoo »

wiki pisze:Nikt nikogo za rękę nie złapał a smrodek rozchodzi się potężny. Goblin, tylko się pogrążasz swoją beznadziejną obroną. Najlepiej byś zrobił gdybyś zamilkł.
Broń boże niech nie milknie. Tyle ciekawych i zabawnych rzeczy coś już się dowiedzieliśmy. Nie wiadomo ile jeszcze zabawnych rzeczy przed nami i co wyjdzie na jaw.

Najlepiej by zrobił (w co nie wierzę) gdyby napisał, "ej chłopaki sorry, że wam wcześniej nie powiedziałem, ale te i te kapsle zrobiłem sobie dla zabawy, potem je dla zabawy wymieniłem, część dla zabawy sprzedałem za zabawne pieniądze, inne dla zabawy posiadam aktualnie na wymianę, może ktoś się dla zabawy wymieni zabawnymi kapslami? Obiecuję, że o kolejnych zabawnych kapslach was poinformuję"

Nie bronię nikomu robić kapsli "dla zabawy" ale jeśli nie chce aby potem były uznane za szemrane, to dobrze byłoby aby informował o nich na forum. To powinno być w interesie wydawców, ale taki interes szemranym wydawcom pewnie by nie pasował.

Ktoś zapyta, a po co to? Aby uświadomić nieuświadomionych, początkujących oraz kolekcjonerów z zagranicy, że to tylko dla zabawy a tym co zbierają tylko kapsle piwne uświadomić, że takie kapsle nic z nim wspólnego nie mają. Niezbyt zabawnie byłoby odkryć, że seria (czy pojedyńcze kapsle) za którą dało się inne piwne kapsle, takie nie są. Potem płacz i lamenty, że oszukują i nikt z zagranicy z Polakami wymieniać się nie chce.

To wszystko to jedynie moja opinia. Ja taką mam, a niech każdy sam sobie w duchu odpowie co o tej szemranej zabawie myśli.
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
goblin
Posty: 683
Rejestracja: 18 lipca 2012, 21:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#43 Post autor: goblin »

Cieszę się, że wszystkim humory dopisują. Wiki do Twojej wiadomości: nie bronię się /zupełnie nie czuję się winny/ i nie mam ochoty zamilknąć. Chcę rozmowy ale o konkretach.
Uważam, że cała ta wymiana zdań jest jałowa, nie użyto żadnych konkretnych argumentów o które prosiłem, nie przytoczono żadnych faktów. rozmowa zeszła na bardzo niski poziom, zahaczając o rynsztok i brukowce - polega nie na wyjaśnieniu nieporozumień i znalezieniu satysfakcjonującego rozwiązania sytuacji, ale na obrzucaniu błotem.
Niestety nie potrafię na serio rozmawiać o tym, co kto myśli, co się komuś wydaje, czy jakie kto ma wątpliwości, ale jeśli kiedykolwiek zaistnieje szansa na jakąś normalną dyskusję, chętnie wezmę w niej udział.
Być może zawiodę moich współrozmówców oraz obserwujących wątek, ale czuję lekki dyskomfort kontynuując tę rozmowę. Dlatego postanowiłem nie kontynuować tego tematu, rozwinął się w kierunku, który zupełnie nie daje jakichkolwiek szans na jego wyjaśnienie
szukam słowackich serii TIK sprzed 2005 r

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#44 Post autor: zipkeczup »

"Pytam czemu nie ma, co to za sztuczka?
Babka patrzy na mnie jak filozof na ucznia
i odpowiada równie filozoficznym zdaniem
Nie można mieć wszystkiego drogi panie."
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
almin
Posty: 509
Rejestracja: 24 listopada 2011, 17:16
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontaktowanie:

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#45 Post autor: almin »

Szanowni Koledzy,
czytam ten temat, i czytam, i tak sobie myślę, że kolejny raz jakiś wątek rozlewa nam się po kilku tematach a konkretów i merytorycznej dyskusji brak...

Jeden coś zauważył, drugi zasugerował, trzeci zażartował, czwarty się obraził, piąty po słownikach i wikipediach pokopał, szósty coś wie ale nie powie... Przecież my - przepraszam za wyrażenie - sramy we własne gniazdo. Ja jestem stażem kolekcjonerem powiedzmy "średnim". Giełdy odwiedzam te pobliskie. Ale Wy Panowie, niektórzy siedzicie w tym ładnych parę(naście) lat, zjeździliście Polsce za giełdami wzdłuż i wszerz. Pewnie razem niejednego browara opracowaliście, a teraz wzajemnie na siebie skaczecie i do ładu dojść nie potraficie.
Ktoś tu robi "smród" takimi akcjami i dobrze by było aby oficjalnie było powiedziane: kto, z kim, co dokładnie. Bo na razie wiemy (przynajmniej ja), że kapsle są, ktoś projekt zrobił, ktoś wydrukował, ktoś wymienił, ktoś wrzucił na CC.I itp. Po za tym to problemu nie ma, bo kto ma wiedzieć o co chodzi ten wie, a reszta albo się na to złapie albo nie :D
My tu zrobimy dochodzenie i być może się sprawa wyjaśni (oby), kapsle pewnie w 99% przez kolekcjonerów zostaną olane (i dobrze). Ale zagraniczni zbieracze pewnie naszego forum nie czytają i niekoniecznie dowiedzą się "co i jak". I jeden z drugim "nabity" w taką serie odtrąbi wszem i wobec, że polscy kapslarze są tacy i owacy. Po co to nam?

Tak na marginesie. Ktoś wspomniał, że zrobił jakieś kapsle dla zabawy. Że niby podobne do innych ale dla niego tylko itp. Ja tam się zbytnio nie znam, ale jeśli można tak, to czy za chwilę ktoś dla zabawy nie "zaprojektuje" i nie wydrukuje (a dalej na allegro itd.) np. Bojanowo 1?

Naprawdę zastanówmy się. Sami sobie źle robimy, a potem narzekania na spekulacje kapslami giełdowymi, limitowanymi, że to już nie kolekcjonerstwo, a biznes... Kto do tego doprowadził?
Kolekcjoner kapsli piwnych. Sygnaturom podziękowałem

http://alminkapsle.jimdo.com/

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 1725
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 14:59
Lokalizacja: Kraków, Rakszawa
Kontaktowanie:

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#46 Post autor: Jacek »

Ja się dziwię dlaczego Bajek jeszcze nie zabrał głosu w tej sprawie, w końcu to on dodał je do katalogu na CC.I i myślę, że ma kompletną wiedzę na temat tych kapsli i powinien w zaistniałej sytuacji wyłożyć wszystko jak na tacy, a czemu tego jeszcze nie zrobił ? Pomimo tego, że logował się na forum wczoraj jak i dzisiaj, i nie wierzę w to, że nie czytał tego tematu.

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#47 Post autor: lendoo »

goblin pisze:Cieszę się, że wszystkim humory dopisują. Wiki do Twojej wiadomości: nie bronię się /zupełnie nie czuję się winny/ i nie mam ochoty zamilknąć. Chcę rozmowy ale o konkretach.
Uważam, że cała ta wymiana zdań jest jałowa, nie użyto żadnych konkretnych argumentów o które prosiłem, nie przytoczono żadnych faktów. rozmowa zeszła na bardzo niski poziom, zahaczając o rynsztok i brukowce - polega nie na wyjaśnieniu nieporozumień i znalezieniu satysfakcjonującego rozwiązania sytuacji, ale na obrzucaniu błotem.
Niestety nie potrafię na serio rozmawiać o tym, co kto myśli, co się komuś wydaje, czy jakie kto ma wątpliwości, ale jeśli kiedykolwiek zaistnieje szansa na jakąś normalną dyskusję, chętnie wezmę w niej udział.
Być może zawiodę moich współrozmówców oraz obserwujących wątek, ale czuję lekki dyskomfort kontynuując tę rozmowę. Dlatego postanowiłem nie kontynuować tego tematu, rozwinął się w kierunku, który zupełnie nie daje jakichkolwiek szans na jego wyjaśnienie
Z jednej strony nie masz ochoty zamilknąć z drugiej nie zamierzasz kontynuować. Zdecyduj się, bo sprzeczności coraz więcej.

Mnie satysfakcjonowałoby wyjaśnienie (ilość sztuk, data wydania) odnośnie wszystkich kapsli które zostały wydrukowane przez Ciebie jak to określiłeś dla zabawy? (i które to były) Pytam serio w celu jak to określiłeś wyjaśnianiu nieporozumień i znalezieniu rozwiązania. Pytam normalnie. Konkretne pytanie i konkretna odpowiedz. Czy stać Cię na takie wyjaśnienie, czy będzie to zbyt wielki dyskomfort?
Szansy nie ma na wyjaśnienie bo do niego nie dążysz, a my tylko oczekujemy informacji odnośnie tych kapsli.
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#48 Post autor: lendoo »

Jacek pisze:Ja się dziwię dlaczego Bajek jeszcze nie zabrał głosu w tej sprawie, w końcu to on dodał je do katalogu na CC.I i myślę, że ma kompletną wiedzę na temat tych kapsli i powinien w zaistniałej sytuacji wyłożyć wszystko jak na tacy, a czemu tego jeszcze nie zrobił ? Pomimo tego, że logował się na forum wczoraj jak i dzisiaj, i nie wierzę w to, że nie czytał tego tematu.
Ręka rękę myje Jacku. A my przecież zbyt wiele nie oczekujemy poza kilkoma prostymi, normalnymi informacjami podanymi do wiadomości ogółu bez żadnych podtekstów. Każdy już by sam ocenił ile dla niego takie kapsle są warte. Jednak wtedy koniec szemrania. :(
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
goblin
Posty: 683
Rejestracja: 18 lipca 2012, 21:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#49 Post autor: goblin »

Lendoo wiem co napisałem i nie widzę tu żadnej sprzeczności. Chcę uczestniczyć w dyskusji /zajrzyj do słownika, żeby się przekonać co to słowo oznacza/, a nie w jałowej rozmowie, w którą przerodził się ten temat.
Sprecyzuj także swoje oczekiwania i dostosuj do nich swoje działania. może zacznij bardziej odpowiedzialnie i konsekwentnie dobierać słowa do swoich wypowiedzi. Bo jeśli ktoś tu postępuje niekonsekwentnie to raczej nie ja.
Może masz rozdwojenie jaźni?
pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt
szukam słowackich serii TIK sprzed 2005 r

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#50 Post autor: zipkeczup »

Mam do Ciebie ogromną prośbę. Napisz bez owijania w bawełnę skąd masz te serie, kiedy powstały i kto je stworzył, w jakiej ilości, czy można je w ogóle jakoś zdobyć i w jakim celu zostały wstawione do katalogu CCI. To jest moja prośba i do niczego Cię nie zmuszam, jeśli nie chcesz nie odpowiadaj i po prostu wrzuć na luz i zamilcz. A sprawę szemranych kapsli wyjaśnij sobie z Lendoo prywatnie (bo z tego co widzę, to tylko ty nie rozumiesz tego określenia).

Prośba również do pozostałych kolegów - zrobi jak zechce, nie odpowie - trudno, temat zamknę i po problemie.
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
goblin
Posty: 683
Rejestracja: 18 lipca 2012, 21:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#51 Post autor: goblin »

Panie zipkeczup, posiadam informacje, o które pytasz, jednak nie mogę Ci ich udzielić.
Nie jestem autorem tych serii, a nie upoważniono mnie do rozpowszechniania tych danych. Ale istnieją na forum inne osoby, które posiadają cząstkową wiedzę w tym temacie, a nie mają takich skrupułów moralnych jak ja.
szukam słowackich serii TIK sprzed 2005 r

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#52 Post autor: zipkeczup »

Napisałem ten post w imieniu innych oraz dla wprowadzenia odwilży na forum (osobiście mnie to w najmniejszym stopniu nie interesuje).

Sprawa wydaje się patowa, więc temat zamykam. Jeśli ktoś będzie chciał napisać jakieś konkrety, niech się zgłosi, odblokuję temat.

Kropka.
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#53 Post autor: zipkeczup »

Chętni do zdobycia serii piłkarskiej mogą się zgłosić do mundka83 (jest w ankiecie). Podobno chodziły po 200 zł, ale tego pewien nie jestem. Przy okazji może się uda nabyć Hellgate. Może coś jeszcze zostało z produkcji i zakupy będą owocne.

PS Nie przypominam sobie, żebym podpisywał jakąś lojalkę :)

PS2 Jestem przerażony zmową milczenia.
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#54 Post autor: lendoo »

zipkeczup pisze:Chętni do zdobycia serii piłkarskiej mogą się zgłosić do mundka83 (jest w ankiecie). Podobno chodziły po 200 zł, ale tego pewien nie jestem.
To się PZPN ucieszy. :) Na własny użytek to może by jeszcze przymknęli oko, ale brak zgody na wykorzystanie logotypów i licencji na sprzedaż gadżetów to już gruba sprawa.
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#55 Post autor: wzmacniacz »

Serię piłkarską oferował faktycznie po 200 złotych lub wymian na jego braki, osobiście znam tylko jedna osobe która to kupiła reszta go pozdrowiła. Zip jeszcze zapomniałeś o jego atlasie grzybów po ślasku, taka zabawna seria!
Hellgaty również można u niego kuić lub wymienić cena jedyne 200,-
osobiscie nie jestem zainteresowany takimi kapslami i nie znam nikogo kto mu za nie zaplaił, znam jedynie osoby którerozbawione propozycją zakupu!

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#56 Post autor: zipkeczup »

O grzybach pierwsze słyszę. W całym gąszczu tej rozmowy jakoś przeszedł bez echa fakt, że Jurek napisał już o mundku.
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#57 Post autor: lendoo »

Grzybki. Zdjęcie pochodzi ze strony goblina z jego kolekcji.

Obrazek
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Kropek
Posty: 3
Rejestracja: 17 listopada 2014, 11:23
Lokalizacja: Google Maps

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#58 Post autor: Kropek »

Podobno jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi...
Ja nawet bardziej mogę się do ciebie nie odzywać.

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#59 Post autor: lendoo »

goblin pisze:Lendoo wiem co napisałem i nie widzę tu żadnej sprzeczności. Chcę uczestniczyć w dyskusji /zajrzyj do słownika, żeby się przekonać co to słowo oznacza/, a nie w jałowej rozmowie, w którą przerodził się ten temat.
Sprecyzuj także swoje oczekiwania i dostosuj do nich swoje działania. może zacznij bardziej odpowiedzialnie i konsekwentnie dobierać słowa do swoich wypowiedzi. Bo jeśli ktoś tu postępuje niekonsekwentnie to raczej nie ja.
Może masz rozdwojenie jaźni?
pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt
Tobie widzę nie brakuje konsekwencji w powtarzaniu z uporem maniaka kolejnej gadki-szmatki.
goblin pisze:Panie zipkeczup, posiadam informacje, o które pytasz, jednak nie mogę Ci ich udzielić.
Nie jestem autorem tych serii, a nie upoważniono mnie do rozpowszechniania tych danych. Ale istnieją na forum inne osoby, które posiadają cząstkową wiedzę w tym temacie, a nie mają takich skrupułów moralnych jak ja.
Ok, nie jesteś autorem serii, nie pisz. Ale co z Twoimi kapslami "dla zabawy"? Nie upoważniłeś się?
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
KZK16
Posty: 1408
Rejestracja: 21 października 2007, 19:57
Lokalizacja: 87-800 Włocławek

Re: Kapsle Polish Football Clubs - co to?

#60 Post autor: KZK16 »

Widziałem te serie, te piłkarską jaki tą grzybową, nie oskarżam ale to się robi chore, ktoś chce prawdopodobnie czerpać zyski albo cokolwiek innego.
5729 PL
3140 P
x569 N
Giełdy 38 / Zorganizowane Giełdy 9
Spotkania Kapslarzy 2 / ZK 13
"Czuję głód jak Morbius, chcę słyszeć brzęk nowych kapsli w worku" A.K.M.

Zablokowany