Problem na CC.I

Tu można rozmawiać o wszystkim :)
Wiadomość
Autor
Ivka
Posty: 117
Rejestracja: 31 stycznia 2014, 17:47

Problem na CC.I

#1 Post autor: Ivka »

Witam serdecznie .
Od pewnego czasu mam problem z korzystania z nawigacji na CC.I , nie mogę przeglądać listy kolekcjonerów , po za tym wszystko działa normalnie . Jeżeli ktoś może pomóc to będę wdzięczna . Może ktoś z Was miał już podobny problem ?

Awatar użytkownika
Marcin Majewski
Posty: 41
Rejestracja: 22 czerwca 2019, 15:48
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Problem na CC.I

#2 Post autor: Marcin Majewski »

Problem pojawia się dość często z przeglądaniem listy kolekcjonerów czy z aktualizacją swojego profilu. Myślę że jest to problem z witryną i nic na to się nie poradzi .

Ivka
Posty: 117
Rejestracja: 31 stycznia 2014, 17:47

Re: Problem na CC.I

#3 Post autor: Ivka »

Dzięki Marcin za odpowiedź . Ale czy ktoś kto korzysta z CC.I ma podobne problemy ? W dalszym ciągu nie mogę przeglądać listy kolekcjonerów a po za tym wszystko działa bez zarzutu .

Awatar użytkownika
wtk
Posty: 2517
Rejestracja: 14 listopada 2010, 10:31
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Problem na CC.I

#4 Post autor: wtk »

Hej!
U mnie działa nawet bez logowania...
Pozdrawiam! =)

P.s. Ale tylko pierwsza strona... :( Po zalogowaniu również tylko pierwsza... :/
CCi#1223 / Discord wtk#9189

Ivka
Posty: 117
Rejestracja: 31 stycznia 2014, 17:47

Re: Problem na CC.I

#5 Post autor: Ivka »

To mamy podobnie . Też przeglądam pierwszą stronę z kolekcjonerami bez logowania ale ile można patrzeć tylko na jedną stronę ? :>

Awatar użytkownika
Marcin Majewski
Posty: 41
Rejestracja: 22 czerwca 2019, 15:48
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Problem na CC.I

#6 Post autor: Marcin Majewski »

Mam inny sposób a mianowicie : na stronie głównej C.C.I pojawia się lista 10 ostatnio odwiedzających kolekcjonerów . Wybieram jednego z nich i przeglądam jego info oraz partnerów wymian i tak analogicznie czynię przeglądając kolejnych kolekcjonerów . Jak narazie pełnej listy nie da się przeglądać bo zatrzymuję się na stronie pierwszej pozostałych 42 stron nie można przeglądać więc to jest chyba jedyny sposób do przeglądania kolekcjonerów o którym napisałem wcześniej. :cool:

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 1719
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 14:59
Lokalizacja: Kraków, Rakszawa
Kontaktowanie:

Re: Problem na CC.I

#7 Post autor: Jacek »

Zawsze można użyć wyszukiwarki i poprzez wybranie np. interesującego nas kraju przeglądać kolekcjonerów.

Ivka
Posty: 117
Rejestracja: 31 stycznia 2014, 17:47

Re: Problem na CC.I

#8 Post autor: Ivka »

Też przeglądam poprzez wybranie kraju ale to jest pewne utrudnienie . Skoro jednak tak musi , póki co , być to trzeba się z tym pogodzić . Dzięki wszystkim za podpowiedzi .

Awatar użytkownika
kopernik
Posty: 544
Rejestracja: 09 lutego 2014, 08:41
Lokalizacja: Police

Re: Problem na CC.I

#9 Post autor: kopernik »

Dla wszystkich zainteresowanych, problem z przeglądaniem listy kolekcjonerów na CC.I został rozwiązany, strona znów działa ja powinna.

Awatar użytkownika
Marcin Majewski
Posty: 41
Rejestracja: 22 czerwca 2019, 15:48
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Problem na CC.I

#10 Post autor: Marcin Majewski »

Jak narazie działa i przy okazji wygląd stronki troszeczkę uległ zmianie .

ODPOWIEDZ