Wzmacniacz i gorzała

Zakrętki od butelek plastikowych i szklanych
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#61 Post autor: wzmacniacz »

Wreszcie udało mi się skończyć skanowanie nakrętek z Bialegostoku! Narazie skanuje nakrętki o "typowym" rozmiarze, mniejsze lub większe rozmiarowo muszą jeszcze poczekać.
Po tym co widzę w sklepach, poszukuję nakrętek od nowego "Absolwenta" poz. 0131, są minimum 3 odmiany tej nakrętki a mam tylko 1! Poszkuję też odmiany nakrętki 0137 "Złota gorzka" zielona, bez opisów na brzegu, oraz metalową nakrętkę od wódki "Batory", plastikową mam.

Gdyby ktoś posiadał powyższe nakretki chętnie je wymienia na kapsle lub cos innego.

Jeśli ktoś ma w domu jakiegolwiek nakretki z Polmosu Białystok, będe wdzieczny za sprawdzenie na mojej stronie czy one tam są czy nie!!
Chętnie wymienie!

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#62 Post autor: wzmacniacz »

Dzięki informacją od "Kowalsika" jeszcze kilka nakrętek z Białegostoku chętnie bym widział w mojej kolekcji :
jak 101, ale napis BIAŁYSOK z adresem
jak 101, ale zielona
jak 98, ale napis BIAŁYSTOK zdecydowanie inna czcionka
jak 82, ale złota
jak 99, ale granatowa
jak 106, ale niebieska
jak 123, ale czerwona, nadruk srebrny,
jak 124, ale czerwona, nadruk srebrny,
jak 123, ale czerwona, nadruk złoty,
jak 123, ale niebieska (bez strzałek)
jak 133, ale strzałki i napis "OPEN"

Jeśli ktoś ma jakieś z wymienionych chętnie wymienie na kapsle!!!!
Ostatnio zmieniony 01 września 2009, 07:40 przez wzmacniacz, łącznie zmieniany 1 raz.

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#63 Post autor: wzmacniacz »

Aktualizacja przedziału "POLMOS - ogólnopolskie" dodałem 4 nakretki 0138, 0139, 0140 i 0141.

Stale poszukuję nowych nakrętek do kolekcji!!!

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#64 Post autor: wzmacniacz »

Właśnie wstawilem na stronę ostatnie nakrętki z 20 sztuk jakie posiadam z wytwórni "Niskosher" z Bielska Białej! Teraz kolej na nakrętki z Bielskiego "Polmosu".
Może po drodzę na stronę wskoczy kilka nakrętek z Białegostoku jakie dostałem ostatnio :)
Oczekuję na informacje jakich wzorów mi brakuje, i najchetniej bym je wymienił, wzbogacając kolekcje.

Awatar użytkownika
Kowalsik
Posty: 1732
Rejestracja: 07 lutego 2005, 17:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

#65 Post autor: Kowalsik »

Wzmacniacz masz takie? Zyrardow bez sygn., Lancut i Warszawa z DGS.
Załączniki
gorzala.jpg
(46.29 KiB) Pobrany 343 razy
Kowalsik

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#66 Post autor: wzmacniacz »

Witaj, jeszcze dziś to sprawdze. Własnie wyladowałem w w-wie i wieczorem bede w domu! "Ojczystej" niemam napewno, pozostałe musze porównać!

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#67 Post autor: wzmacniacz »

Pomyślałem sobie ze warto odświerzyć temat. Co prawda ostatnio prawie nie ma mnie w Polsce, ale jakoś kolekcja nakrętek rośnie. Głównie z własnego spożycia :D
A więc jeśli ktoś posiada jakieś ciekawe nakrętki, zawsze chętnie wymienie je na np. kapsle. Zawsze aktualny mail zubero@poczta.fm
Za kilka dni również w mojej Galerii pojawi się uaktualnienie, Białystok i BB Polmos, częściowo. Zapraszam do obejżenia tego co już tam jest, www.zubero.netten.pl , interesuja mnie równiez informacje o nakrętkach których brak w mojej kolekcji!

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#68 Post autor: wzmacniacz »

Właśnie wstawiłem na stronkę uzupełnienie Polmosu Białystok, razem 9 sztuk, numerki od 0162 do 0170.
Ruszyłem tez powoli z nakrętkami z Polmosu Bielsko-Biała, mam nadzieję że do kończ roku będą na stronce wszystkie.
Zapraszam do oblukania co tam mam, moze macie coś co mi brakuje, jestem zawsze chetny do wymiany :D

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#69 Post autor: wzmacniacz »

Dziś na mojej stronie pojawiły się pozostałe "typowe" nakrętki z Bielskich wytwórni. Na dzięń dzisiejszy mam nakrętki z trzech wytwórni. Zapraszam do obejżenia skromnej kolekcji, specjalne zaproszenie dla kolegi "Cringera", to Twój rejon więc może coś byś znalazł do mojej kolekcji :D . Oczywiście liczę na pozostałych kolegów, mam dużo kapsli na zbyciu :D
Liczę równiez na informacje o moich brakach!
Po Nowym Roku kolejne wytwórnie trafią na www.zubero.netten.pl !!!!!

Awatar użytkownika
yoreck
Posty: 2153
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 20:43
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

#70 Post autor: yoreck »

Krzysiek,ostatnio dostałem nalewkę w takiej ćwiartce,
Jeżeli nakrętka jest z wódczana - to oczywiście jest Twoja
napis na boku to BIAŁYSTOK

Awatar użytkownika
Bronek
Posty: 395
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 20:17
Lokalizacja: Poznań

#71 Post autor: Bronek »

HeY

Czy coś z tego by Ciebie interesowało?
Załączniki
DSC09635.jpg
(351.37 KiB) Pobrany 312 razy
Pozdrawiam

Bronek

www.nissanzone.pl

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#72 Post autor: wzmacniacz »

Jurek , niestety ta nakrętka nie jest od wódki! Ale dzięki za pamięć!
Bronek, bardzo ciekawe nakrętki, napewno Poznań by mnie interesował. Pozostałe mam, znaczy wzory mam, ale możliwe że szczegółami by się różniły od tych co mam.
Może zróbmy tak! Podeślij mi te wszystkie nakrętki, oprócz "Ralco" oraz listę braków, ja sprawdzę co mi jeszcze dojdzie z tych nakrętek i sprawdzę co mogę Tobie dołożyć do kolekcji. Myślę ze obaj będziemy z takiego rozwiązania zadowoleni!
Niestety 3 stycznia wyjeżdżam znowu do pracy na jakiś miesiąc, więc fajnie by było wymianę załatwic przed moim wyjadem!

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#73 Post autor: wzmacniacz »

Poczyniłem dzisiaj małe przemeblowanie w Polmosie z Bielska, nakretki 0171 do 0175 napewno nie sa z tej wytwórni, więc wystawiłem je oddzielnie. Niestety nie mam żadnych szczegółowych informacji o tej wytwórni, więc jesli komuś ten znak "B" z Wytwórni Napojów Alkoholowych z Bielaka Białej kojarzy się z czymś, to bedę wdzieczny za informacje!
Wstawiłem też nakrętki z wytwórni "Jantoń". Teraz pracuje nad skanami w Józefowa :)

Oczywiście cały czas poszukuję nowych egzemplarzy do kolekcji!!!
Kontakt zubero@poczta.fm

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#74 Post autor: wzmacniacz »

Korzystając z natchnienia opracowałem trochę skanów i dziś załadowałem na stronkę cały mój dobytek z Józefowa, Kołaczkowa oraz jedyna nakrętkę z Konina! Luknąć można pod adresem www.zubero.netten.pl !!!

Cały czas poszukuję nowyk nabytków do kolekcji!!! Proszę pisać na zubero@poczta.fm

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#75 Post autor: wzmacniacz »

Dziś rano wstawiłem na stronkę wszystkie 31 nakrętek z Polmosu Kraków!
Zapraszam do obejżenia kolekcji.
Cały czas poszukuję nowych wzorów do kolekcji! Kontakt zubero@poczta.fm

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#76 Post autor: wzmacniacz »

Tak dla odpoczynku od wklepywania Ankiety, wstawiłem na na moja stronkę dwa najnowsze nabytki w kolekcji. Białystok nr 0271 od Absolwenta :D oraz nowy wzór z Pomosu Bielsko-Biała nr 0272 po Advocacie z Biedronki.
Powoli też będe też pracował nad Lublinem, ale to bardzo powoli.

Oczywiście cały czas poszukuję nowych wzorów do kolekcji!!!! Chętnych na wymiankę zapraszam zubero@poczta.fm jak tylko uporam sie z Ankietą, będzie czas na kapsle.

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#77 Post autor: wzmacniacz »

No to uporałem się z czyszczeniem , skanowaniem i obrabianiem skanów w Polmosie Lublin. Ledwie skończyłem a już 7, w tym 2 sa jeszcze na butli, nowe wzory trafiły w moje ręce. Tylko się cieszyć z takiego obrotu sprawy. Teraz skanuję trochu nakrętek z wytwórni jakie juz są na stronie w kwestii uzupełnienia, no i nastepny Łańcut pójdzie do obróbki!

Pracę nad Ankietą zakończyłem i rozsyłam je, więc wkońcu będę miał czas na uregulowanie zaległych wymian.

Cały czas jestem zainteresowany nowymi eksponatami do mojej galerii :D

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#78 Post autor: wzmacniacz »

Dziś dodałem do kolekcji na stronie 3 nakrętki, do działu "Ogólnopolskie". Bardzo ciekawa jest nakrętka 367! Dostałem ją w stanie sporej destrukcji i po kilku godzinach udało mi sie doprowadzić ja do urzywalności. Ciekawa jest bo pod napisem Polmos na litere "D" popredznio miałem z literą "V"!Obie z uszczelką korkowa. Może ktoś ma pomysł co te litery oznaczaja ??

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#79 Post autor: wzmacniacz »

4 nowe nakrętki z Polmosu Białystok pojawiły się na mojej stronce. Ostatnio moja kolekcja znaczaco się powiększyła i w najbliższym czasie pojawi się znacznie więcej aktualizcji w kolejnych wytwórniach :D
Cały czas poszukuje nowych nakrętek do kolekcji, ewentualne propozycje prosze przesłać na maila zubero@poczta.fm

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#80 Post autor: wzmacniacz »

Wczoraj trochę jeszcze posiedziałem przy komputerze i dołożyłem do kolekcji nakrętek z Bielsko Białej z wytwórnii "Nisskosher" 2 pozycje i 1 z wytwórnii "Jantoń". Popracowałem tez na nakrętkami z Józefowa, i tu wszystko fajnie szło az....... nietylko że nie wszystko trafiło na stronę ale i przy okazji wykasowałem sobie część tego co już było. Jak to zrobiłem nie wiem, ale zły jestem strasznie. :/

Awatar użytkownika
wojtekr72
Posty: 311
Rejestracja: 05 maja 2007, 21:08
Lokalizacja: PL

#81 Post autor: wojtekr72 »

Za dużo gorzały :D
Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#82 Post autor: wzmacniacz »

:) a tak w temacie? Może coś na wymiankę?

Awatar użytkownika
wojtekr72
Posty: 311
Rejestracja: 05 maja 2007, 21:08
Lokalizacja: PL

#83 Post autor: wojtekr72 »

Wszystko masz. Jeżeli chodzi o nakrętki od gorzały - sprawdzałem.Szukam odwrotek i kodów jeżeli chodzi o kapsle piwne.
Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2329
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

#84 Post autor: wiki »

jakich kodów, z jakich kapsli, gdzieś mi coś jeszcze zostało

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#85 Post autor: wzmacniacz »

U mnie tez bym coś znalazł, ale najlepiej jakbys sam podjechał i se powybierał!

Awatar użytkownika
wojtekr72
Posty: 311
Rejestracja: 05 maja 2007, 21:08
Lokalizacja: PL

#86 Post autor: wojtekr72 »

Głównie odwrotki 10,5 i Brax ale również kody 4 literowe z Carlsberga,Sierpca,Wrocławia,Szczecina.Jak coś macie to proszę na PW.
Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#87 Post autor: wzmacniacz »

Coś by się znalazło ale jakbyś chciał to musisz do mnie zajechec i pogrzebac!
A wracając do tematu! To co nowego z Józefowa miałem to dorzuciłem do stronki, to co sobie usunąłem będe musiał zeskanować raz jeszcze :/ . Uzupełniłem tez to co miałem nowego z Krakowa. Z obu tych wytwórnii w domu już czekają na skanowanie nowe nabytki :D :D :D Kolekcja rośnie aż miło!
Cały czas poszukuję nowych nakrętek do kolekcji, w zamian kapsle lub coś innego, dowolnie!

w czwartek będę w domu więc gdyby coś to pisać zubero@poczta.fm a to co już jest na stronie można oglądać na www.zubero.netten.pl

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#88 Post autor: wzmacniacz »

No i udało mi się zakończyć opracowywanie mojej kolekcji nakrętek z Lańcutu! Kolejna duża wytwórnia do opracowania, to Polmos Łódź, nakrętki graficznie bardzo ładne :)
Podrodze będzie trochę uaktualnienia Polmos Bielsko Biała, Józefów, Kraków oraz Lublin.
Cały czas poszukuję nowych pozycji do mojej kolekcji, a takze nakrętek które juz mam ale mam w opłakanym stanie, również chętnie podmienia na lepsze stany!

Kolekcja do obejzenia cały czas pod jednym i tym samym adresem www.zubero.netten.pl na propozycje wymiany czekam pod mailem zubero@poczta,fm

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#89 Post autor: wzmacniacz »

Dzisiaj do mojej stronki dołozyłem sześć nakretek z Polmosu Bielsko-Biała, poz. 0428 do 0433. Jestem w posiadaniu jeszcze 3 wzorów ale one,najpierw wymagają sporej blacharki.
Kolejną wytwórnią jaka zostanie zaktualizowana bedzie Józefów.

Cały czas poszukuję nowych nabytków do kolekcji!!! zubero@poczta.fm

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#90 Post autor: wzmacniacz »

W wolnej chwili uaktualniłem i usystematyzowałem moję kolekcje nakrętek z Józefowa. Kolekcja to całe 40 pozycji. Ładnie się to prezentuje. Zachęcam to obejżenia, moze znajdzie się coś czego tam nie mam!! www.zubero.netten.pl

Przygotowałem tez do wysyłki wszystkie zaległe wymiany. Po niedzieli powinny być w skrzynkach u zainteresowanych!

Na wszelkie propozycje wymiany oczekuję pod: zubero@poczta.fm

ODPOWIEDZ