Elbląg 23

Tutaj ustalamy ostateczną numerację
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kowalsik
Posty: 1732
Rejestracja: 07 lutego 2005, 17:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Elbląg 23

#1 Post autor: Kowalsik »

Motto:

"Mówi starszy człowiek z tyłu
Ja wiedziałem, że tak będzie..."

...ze jak sie nie odwiedzi Kazika Grzywacza przed emisja ostatecznej wersji katalogu, to beda dziury :-( Mowilem, ze zalatwie to... I nic... Szkoda...

Dzisiaj dostalem kapsel Elblag 23 wg Pawla i dowiedzialem sie na czym polegala roznica, zapisana przez Bartka jako duza i mala sygnatura MK. Otoz sygnatury sa identyczne, tak jak i reszta, poza tym, ze napis dookola ma czeskie S i C (z ptaszkiem, takim odwrotnym "^") w jednej wersji, a polskie Ś i Ż w drugiej. Wlasnie sie rozkoszuję tym czeskim. Poza tym, co widac w katalogu, mają one fajnego kangura, przypominającego pokręconego królika (ogon...)!
Kowalsik

Paweł
Administrator
Posty: 2162
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

#2 Post autor: Paweł »

Dziury byłyby zawsze, nieważne jak bardzo starannie bym się przyłożył do zrobienia nowego katalogu.

Na dowód tego informuję, że ujrzał światło dzienne stary-nowy kapsel z Elbląga, jest w posiadaniu kolekcjonera, który w tej chwili jeszcze pozostaje anonimowy wśród szerszego grona. Brak w katalogu obecnym jak i starym katalogu Bartka.

Zdjęcie w załączniku. Wzór taki jak kapsle 71-76 ale sygnatura PAPC na V.

Ciekawe czy Kazik go ma w kolekcji?
Załączniki
Nowy Wzór.doc
(654.5 KiB) Pobrany 330 razy

Awatar użytkownika
KOLEKCJONER
Posty: 1846
Rejestracja: 20 września 2006, 08:07
Lokalizacja: PODLASKIE
Kontaktowanie:

#3 Post autor: KOLEKCJONER »

To doszły 2 kolejne z Elbląga, co z nimi będzie??
Aktualnie skanuję i dodaję kapsle na stronę. :)
http://www.collector-crowncaps.cba.pl
SERIA KOLEKCJONERÓW !!!
m.gradzki88@gmail.com

Paweł
Administrator
Posty: 2162
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

#4 Post autor: Paweł »

Na razie nic, świat się nie zawali jak katalog nie będzie idealny, tym bardziej że wiem jeszcze o innych nieznanych wcześniej wzorach, których nie było w katalogu Bartka a ja zostałem poinformowany zbyt późno aby umieścić je w swoim.
Nie będę jednak ujawniał jakie to kapsle i do kogo należą, bo nie chce wprowadzać dodatkowego zamętu.

Zablokowany