ZIELONE KARTKI

O nas - zbieraczach. Spotkania.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
krzysio
Posty: 1300
Rejestracja: 14 lipca 2014, 18:55
Lokalizacja: W-wa
Kontaktowanie:

Re: ZIELONE KARTKI

#2251 Post autor: krzysio »

Krzysiek pisze: 23 października 2018, 18:09 Kto ma (czystą), ten zakłada jutro koszulkę ZK! :)
Czy pod tą definicję podpada taka z literkami i rantem, który częściowo już poodpadał?
Kolor się będzie zgadzał - chociaż trochę już sprany.
Policzyłem, że była na 30 giełdach i wielu spotkaniach ZK.....
Grzegorz & Krzysio
Zbieramy kapsle polskie z sygnaturami
Tutaj jest link do naszej kolekcji i dubli.

Awatar użytkownika
Kowalsik
Posty: 1732
Rejestracja: 07 lutego 2005, 17:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: ZIELONE KARTKI

#2252 Post autor: Kowalsik »

Ja czystej nie mam, ale zabiorę i tak.
Kowalsik

Awatar użytkownika
Pluto
Posty: 2349
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 22:26
Lokalizacja: Karczew

Re: ZIELONE KARTKI

#2253 Post autor: Pluto »

krzysio pisze: 23 października 2018, 18:52
Krzysiek pisze: 23 października 2018, 18:09 Kto ma (czystą), ten zakłada jutro koszulkę ZK! :)
Czy pod tą definicję podpada taka z literkami i rantem, który częściowo już poodpadał?
Kolor się będzie zgadzał - chociaż trochę już sprany.
Policzyłem, że była na 30 giełdach i wielu spotkaniach ZK.....
Spokojnie, zrobimy nową! Ale uwaga "nową" można zinterpretować dwojako :D
ZIELONE KARTKI NA FB

Czy to jest nowy kapsel żubra czy nie.
Już zmieniłem zdanie.
Wymienisz się za nie.

Awatar użytkownika
KZK16
Posty: 1397
Rejestracja: 21 października 2007, 19:57
Lokalizacja: 87-800 Włocławek

Re: ZIELONE KARTKI

#2254 Post autor: KZK16 »

17. KZK16
5635 PL
3128 P
x563 N
Giełdy 38 / Zorganizowane Giełdy 9
Spotkania Kapslarzy 2 / ZK 13
"Czuję głód jak Morbius, chcę słyszeć brzęk nowych kapsli w worku" A.K.M.

Awatar użytkownika
Trzeci
Posty: 593
Rejestracja: 22 stycznia 2011, 21:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZIELONE KARTKI

#2255 Post autor: Trzeci »

18. Trzeci

Awatar użytkownika
krzysio
Posty: 1300
Rejestracja: 14 lipca 2014, 18:55
Lokalizacja: W-wa
Kontaktowanie:

Re: ZIELONE KARTKI

#2256 Post autor: krzysio »

No i setne spotkanie Zielonych kartek za nami! W spotkaniu uczestniczyło 21 osób dorosłych oraz jeden przyszły ( miejmy nadzieję ) kolekcjoner nieletni. Na spotkaniu wirtualnie był także Dominik - wprost z kraju kwitnącej wiśni.


zk100.jpg
Kapsle wydane z okazji setnych Zielonych Kartek ( ZK#100 ): złoty ( pokryty prawdziwym złotem ! z pięknym koreczkiem i tłoczeniem ), srebrny ( także z koreczkiem i tłoczeniem ) oraz dodatkowy jubileuszowy kapselek ZK#100

IMG_4077.JPG
Pluto ( to między innymi Jemu zawdzięczamy taką fajną oprawę ZK#100 ) wspomina historię powstania spotkań ZK.

IMG_4081.JPG
Prezentacja kapsli srebrnych.

IMG_4085.JPG
Prezentacja kapsli złotych.

IMG_4088.JPG
Nasze jubileuszowe - pokryte prawdziwym złotem - kapsle ZK#100


Kolega odpowiedzialny za statystyki naszych spotkań obiecał zamieścić na forum osiągnięcia koleżanek i kolegów kolekcjonerów we frekwencji spotkań ZK. Mam nadzieję, że zrobi to niezwłocznie.
Grzegorz & Krzysio
Zbieramy kapsle polskie z sygnaturami
Tutaj jest link do naszej kolekcji i dubli.

Awatar użytkownika
Kowalsik
Posty: 1732
Rejestracja: 07 lutego 2005, 17:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: ZIELONE KARTKI

#2257 Post autor: Kowalsik »

No i setka za nami. Wielkie podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w tłoczenie i pokrywanie!
Kowalsik

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2008
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: ZIELONE KARTKI

#2258 Post autor: Krzysiek »

Wjechano mi trochę na ambicję że kiedyś to było lepiej i po każdym spotkaniu była recenzja na forum i opowiastka i przypowiastka. No to troszkę podzielę się z Wami tym co działo się dzisiejszego dnia.
Na wstępie nie sposób nie nawiązać do tego co wydarzyło się w sobotę w Eufumii. Bez ogródek przyznajemy że II Spotkanie Kapslarzy bardzo pozytywnie nas zaskoczyło. Oczekiwana frekwencja była dla nas wielką niewiadomą, tymczasem zawitało wielu kolekcjonerów (również spoza granic naszego kraju) którzy nie szczędzili nam pochwał odnośnie organizacji. Oczywiście pewne niedoskonałości były ale jak na pierwszy raz jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. I za to również Wam dziękujemy. :)
Wracając do głównego tematu, pierwszym szokiem była frekwencja. Nie sposób policzyć ile nas łącznie było bo jedni musieli wyjść przedwcześnie, inni pojawili się dopiero przed 19, ale z pewnością można napisać że było nas ponad 20 osób! I jestem przekonany że nikt z obecnych nie żałował spędzenia tego wieczoru w Chmielarni. Od początku pojawiły się nostalgiczne wątki. Kowalsik przyniósł swój zbiór pamiątkowych podstawek z których najwcześniejsza pochodziła z ZK #19 podczas gdy Dziubak miał niebywały rarytas w postaci podstawek z ZK#1 oraz ZK#3. Przypominaliśmy sobie spotkania które najbardziej zapadły nam w pamięć: domówki u Lolka, niechlubne Kartki w Złotym Ryżu na których byli jedynie Chinet i PGA (oraz Kamil Stoch w telewizorze, zdobywający złoty medal jakichś mistrzostw czy olimpiady) a także będące dotychczasowym rekordem frekwencji ZK #70 w Beerokracji. Ale skoro wspomniałem o pierwszym szoku, były też kolejne.
Drugim szokiem był zaproszony przez Kowalsika gość niespodzianka: Kazimierz z Otwocka, najwyraźniej świeży kolekcjoner skoro wcześniej do nas nie zawitał. Debiut wypadł okazale, kolega wcale nie czuł się onieśmielony obecnością doświadczonych zbieraczy i żywo wdawał się w rozmowy odnośnie ciekawych wzorów kapsli. Warto również wspomnieć że losowaliśmy przekazany przez niego wkupmy kapsel :!: w postaci Suwałek/Suwałk/Suwałków/Suwłek 6 :!: w stanie dziewiczym :!: który trafił w ręce Pluciaka. :/ Ale to i tak przyjemna odmiana od codziennej aktywności uczestników ZK polegającej na czerstwych żartach, podbieraniu sobie kapsli i wyrywaniu z rąk pamiątkowych podstawek. :help:
Następnym szokiem było połączenie live z Dominikiem, synem Chineta, który ubrany w firmową koszulkę kartek z Żubrówką w dłoni bawił się równie dobrze co my przebywając w tym czasie w... Japonii. ZK on tour w pełni tego zwrotu znaczeniu! :)
Wreszcie warto wspomnieć o tym na co wielu czekało. Na setnym spotkaniu Zielonych Kartek nie mogło zabraknąć kapsli okolicznościowych. Ci którzy pojawiali się na spotkaniach w ostatnim czasie wiedzieli że planujemy coś ekstra. Za sprawą Tusi udało nam się zrealizować śmiały projekt tłoczonego kapsla. Tutaj warto nakreślić szczegóły: srebrnego kapsla powstało 55 sztuk i przysługuje każdemu kto był na przynajmniej 1 ze 100 spotkań które za nami. Rarytasem jest pozłacany kapsel (żaden tam byle jaki złoty kapsel z demobIlu, P-O-Z-Ł-A-C-A-N-Y!) który jest tylko w 25 egzemplarzach. Żeby złośliwie pobudzić Waszą wyobraźnię napiszę że właścicieli znaleziono 23 z nim. Dwie sztuki pozostają w odwodzie, Być może kiedyś pojawi się opcja zdobycia ich ale uprzedzam że nie będzie to tania opcja, a zysk z tych kapsli trafi do najbardziej potrzebujących. Tak czy siak ja tych kapsli na ten moment nie posiadam. ;)
O ile projekt tych kapsli znany był od dawna, szokiem dla większości okazał się trzeci wzór o którym do dzisiaj wiedzieli nieliczni. To efekt współpracy nieocenionego Pluciaka z firmą Kapslove (mam nadzieję że dobrze napisałem) która przygotowała kapsle na II Spotkanie Kapslarzy. Fajnie było zaskoczyć niektórych którzy byli święcie przekonani że są zaznajomieni z tematem kapsli na ZK #100. ;)

Długo by dalej opowiadać dlatego chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim obecnym, szczególnie:
Tomiemu i KZK którzy przejechali naprawdę spory dystans żeby z nami (nie po raz pierwszy!) być.
Kazikowi Grzywaczowi za to że zaszczycił nas swoją obecnością, mam nadzieję że nie ostatni raz
Tusi za zaangażowanie w projekt tłoczonych i pozłacanych kapsli.
Dziubakowi i PGA za to że byli z nami na pierwszym spotkaniu w Ramzesie jak i dzisiaj w Chmielarni.
I wreszcie. Niby na końcu posta, ale wdzięczność nieograniczona (ale niemierzalna kapslami albo piwami :nono: ) - Pluto, człowiek bez którego nie byłoby wspaniałego sobotniego spotkania oraz dzisiejszych atrakcji!

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego (nieformalnego) stowarzyszenia przemęcza, prezes Popis Patryk, naszego (nieformalnego) stowarzyszenia Zielone Kartki. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Mosiej Krzysztof, pomagier prezesa. Niech żyje nam prezes sto lat!

PS. No Lolkiem nie jestem, tak barwnie i fajnie nie napiszę. W ogóle Lolek i Bucik to te dwie postacie których nam szczególnie zabrakło dzisiejszego dnia ale wierzymy że jeszcze nieraz się spotkamy bo Zielone Kartki dopiero wrzucają drugi bieg! :D
Dobrze że chociaż zdjęcia są, oszczędziliście mi roboty.
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

Awatar użytkownika
krzysio
Posty: 1300
Rejestracja: 14 lipca 2014, 18:55
Lokalizacja: W-wa
Kontaktowanie:

Re: ZIELONE KARTKI

#2259 Post autor: krzysio »

Krzysiek pisze: 24 października 2018, 21:55 Dobrze że chociaż zdjęcia są, oszczędziliście mi roboty.
No nieeee..... Ja zrobiłem tylko kilka zdjęć. Mam nadzieję, że załączycie więcej zdjęć całego obecnego grona..... Zdaje się łącznie z Dominikiem ON TOUR...
Grzegorz & Krzysio
Zbieramy kapsle polskie z sygnaturami
Tutaj jest link do naszej kolekcji i dubli.

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

Re: ZIELONE KARTKI

#2260 Post autor: chinet »

To teraz musimy poczekać na ruch Pluto...
Jestem trollem :mad:

Awatar użytkownika
intel_x
Posty: 448
Rejestracja: 06 marca 2012, 08:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZIELONE KARTKI

#2261 Post autor: intel_x »

Małe co nieco, ode mnie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Pluto
Posty: 2349
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 22:26
Lokalizacja: Karczew

Re: ZIELONE KARTKI

#2262 Post autor: Pluto »

Co ja mogę powiedzieć... :wink:

Zapraszam na: https://www.facebook.com/zielone.kartki

Jeżeli ktoś ma więcej zdjęć w lepszej rozdzielczości to podeślijcie do mnie na maila: popis111@gmail.com
Załączniki
5156903033_naprawde_.jpg
5156903033_naprawde_.jpg (25.81 KiB) Przejrzano 10480 razy
ZIELONE KARTKI NA FB

Czy to jest nowy kapsel żubra czy nie.
Już zmieniłem zdanie.
Wymienisz się za nie.

Awatar użytkownika
KZK16
Posty: 1397
Rejestracja: 21 października 2007, 19:57
Lokalizacja: 87-800 Włocławek

Re: ZIELONE KARTKI

#2263 Post autor: KZK16 »

Jak już ogarnę to swoje zdjęcia też wrzucę :)
Mega spotkanie, super robota, tylu osób to i ja nawet się nie spodziewałem, i choć poetą jestem to słów mi brakuje :)
Jeszcze raz dziękuje i do zobaczenia na szlaku !
5635 PL
3128 P
x563 N
Giełdy 38 / Zorganizowane Giełdy 9
Spotkania Kapslarzy 2 / ZK 13
"Czuję głód jak Morbius, chcę słyszeć brzęk nowych kapsli w worku" A.K.M.

Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 2183
Rejestracja: 21 kwietnia 2006, 16:56
Lokalizacja: Malbork/Warszawa
Kontaktowanie:

Re: ZIELONE KARTKI

#2264 Post autor: Tomek »

A ja kurde chciałem przyjść, ale mnie jakiś wirus dopadł i leżę od niedzieli w łóżku. :-(
Zbieram niebutelkowane polskie kapsle piwne (bez działu INNE).
http://www.polskiekapslepiwne.pl
2014 – 917 kapsli
2015 – 1041 kapsli (+124)
2016 – 1168 kapsli (+127)
2017 – 1253 kapsli (+85)
2018 – 1426 kapsli (+173)
2019 – 1655 kapsli (+229)

Awatar użytkownika
intel_x
Posty: 448
Rejestracja: 06 marca 2012, 08:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZIELONE KARTKI

#2265 Post autor: intel_x »


Awatar użytkownika
krzysio
Posty: 1300
Rejestracja: 14 lipca 2014, 18:55
Lokalizacja: W-wa
Kontaktowanie:

Re: ZIELONE KARTKI

#2266 Post autor: krzysio »

100 spotkań za nami, przed nami jeszcze kilka razy tyle.
Przeglądałem ostatnio katalog kapsli i zwróciłem uwagę, że jest tam zarejestrowanych jeszcze kilkanaście osób z Warszawy, których nie znam. Do większości z nich wysłałem maila o poniższej treści:

Drogi Kolego,
Widzę po informacji w katalogu kapsli, że jesteś mieszkańcem Warszawy.
Zbieranie kapsli można połączyć z fajnymi towarzyskimi spotkaniami z ludźmi
o podobnych zainteresowaniach.
Ja nazywam się Grzegorz 'Krzysio' Jankowski i zbieram kapsle ponad 4 lata. Praktycznie
od początku zarejestrowałem się na forum kolekcjonerów kapsli ( https://forum.katalogkapsli.pl ),
gdzie dowiedziałem się o stowarzyszeniu Zielone Kartki.
Spotykamy się od 100 miesięcy ( ostatnio było właśnie jubileuszowe setne spotkanie )
raz w miesiącu w jakiejś warszawskiej piwiarni - przeważnie w ostatni czwartek w miesiącu.
Jeśli jesteś osobą pełnoletnią - dołącz do nas. Spotkania mają charakter towarzyski, dyskutujemy
przy piwku, koli, pizzy na interesujące nas tematy - przeważnie dotyczące kapsli.
Co ważne - przychodzą na te spotkania koledzy o dużym doświadczeniu w kolekcjonowaniu
kapsli, a także tacy, którzy mają największe kolekcje kapsli polskich - ci z pierwszej dziesiątki
czy piętnastki w katalogu.
Jak wygląda Bielkówko 2 i czym różni się od jedynki - wystarczy poprosić kolegę, który je ma
aby przyniósł na spotkanie swój kapsel.
Bydgoszcz 21 i 22 - jaka jest na prawdę różnica - trzeba to zobaczyć na żywo.
Te i wiele innych tematów były na naszych spotkaniach wałkowane nawet po kilka razy.

Nie zbieramy składek, nie sprawdzamy listy, nie ma żadnych zobowiązań poza chęcią spotkania
z kolegami. Nie ważne, czy masz 1000 kapsli czy 2000 - liczy się możliwość spotkania z fascynatami
birofilstwa.
Na spotkania przeważnie przychodzi 6 - 8 osób. ZK w całości to około 25 osób. Przez ostatnie 100 spotkań
przewinęło się około 50 kolekcjonerów i kolekcjonerek.

Tutaj:
https://forum.katalogkapsli.pl/viewtopi ... start=2250
jest relacja o naszym jubileuszowym spotkaniu - trochę zdjęć i opisów.
Poczytaj wątek ZIELONE KARTKI - mam nadzieję, że zachęci Cię to do spotkania z nami.
Następne spotkanie już za niecałe 4 tygodnie - zapewne 29 listopada 2018 r.
Gdzie? Miejsce zostanie podane kilka dni wcześniej na forum właśnie w tym wątku.

Zapraszam.

Jeśli masz pytania - pisz śmiało. Do mnie lub na forum - warto się zarejestrować.


Być może nie wysłałem tego do wszystkich... Jeśli ktoś z koleżanek i kolegów chciałby przychodzić na nasze spotkania - zapraszamy. Byłoby fajnie, gdyby na kolejną okrągłą rocznicę grono się podwoiło.....
Grzegorz & Krzysio
Zbieramy kapsle polskie z sygnaturami
Tutaj jest link do naszej kolekcji i dubli.

southern
Posty: 288
Rejestracja: 18 sierpnia 2014, 17:38

Re: ZIELONE KARTKI

#2267 Post autor: southern »

Krzysiek był łaskaw napisać:
"Drugim szokiem był zaproszony przez Kowalsika gość niespodzianka: Kazimierz z Otwocka, najwyraźniej świeży kolekcjoner skoro wcześniej do nas nie zawitał."
Mam nadzieję, że opis nie dotyczy Kazimierza G. z Otwocka;)

Awatar użytkownika
Kowalsik
Posty: 1732
Rejestracja: 07 lutego 2005, 17:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: ZIELONE KARTKI

#2268 Post autor: Kowalsik »

Oczywiście, że dotyczy ;)
Kowalsik

Awatar użytkownika
krzysio
Posty: 1300
Rejestracja: 14 lipca 2014, 18:55
Lokalizacja: W-wa
Kontaktowanie:

Re: ZIELONE KARTKI

#2269 Post autor: krzysio »

Jeśli wiesz, jak Kolega z Otwocka wygląda - przejrzyj zdjęcia. Podpowiem.... szary sweter.... :-)

edit: Marek był szybszy....
Grzegorz & Krzysio
Zbieramy kapsle polskie z sygnaturami
Tutaj jest link do naszej kolekcji i dubli.

Awatar użytkownika
RyBy
Posty: 730
Rejestracja: 21 lutego 2005, 18:08
Lokalizacja: Golędzinów Królewski
Kontaktowanie:

Re: ZIELONE KARTKI

#2270 Post autor: RyBy »

Czy ktoś z Kartkowiczów ma może w dublu nowe żółte Waszczukowe? Jakoś przegapiłem :cry:
Katalog zrywek i nakładek na butelki http://www.sites.google.com/view/katalogzrywek
Mini kolekcja aluminiowych kapsli https://sites.google.com/view/kapsle-woda-mineralna

Awatar użytkownika
Kibi
Posty: 1351
Rejestracja: 09 kwietnia 2005, 19:23
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: ZIELONE KARTKI

#2271 Post autor: Kibi »

Pytaj Pluto :).
Moje Grolsche już 168 sztuk !!
Moja Coca Cola - 2509 sztuk!

Awatar użytkownika
Pluto
Posty: 2349
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 22:26
Lokalizacja: Karczew

Re: ZIELONE KARTKI

#2272 Post autor: Pluto »

RyBy pisze: 04 listopada 2018, 19:38 Czy ktoś z Kartkowiczów ma może w dublu nowe żółte Waszczukowe? Jakoś przegapiłem :cry:
Mam, odkładam.
ZIELONE KARTKI NA FB

Czy to jest nowy kapsel żubra czy nie.
Już zmieniłem zdanie.
Wymienisz się za nie.

Awatar użytkownika
RyBy
Posty: 730
Rejestracja: 21 lutego 2005, 18:08
Lokalizacja: Golędzinów Królewski
Kontaktowanie:

Re: ZIELONE KARTKI

#2273 Post autor: RyBy »

Dzięki :)
Katalog zrywek i nakładek na butelki http://www.sites.google.com/view/katalogzrywek
Mini kolekcja aluminiowych kapsli https://sites.google.com/view/kapsle-woda-mineralna

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2008
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: ZIELONE KARTKI

#2274 Post autor: Krzysiek »

Rozpoczynamy drugą setkę. :cool:

Serdecznie zapraszam na ZK #101! Spotkanko odbędzie się w czwartek 29.11.2018 w znanym już nam lokalu Craft Beer Muranów. Rezerwacja tradycyjnie na godzinę 17:00.
W planie takie atrakcje jak:
- wspominanie ZK #100
- wspominanie atmosfery ZK #100
- wspominanie kapsli ZK #100
- narzekanie że po ZK #100 to już żadne spotkanie nie będzie takie fajne
- problemy Patryka ze znalezieniem parkingowego miejsca

1. Krzysiek
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

Awatar użytkownika
Kowalsik
Posty: 1732
Rejestracja: 07 lutego 2005, 17:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: ZIELONE KARTKI

#2275 Post autor: Kowalsik »

Trzeba nabijać frekwencję na złoto #200...

1. Krzysiek
2. Kowalsik
Kowalsik

pawlosek12
Posty: 1495
Rejestracja: 19 lutego 2015, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: ZIELONE KARTKI

#2276 Post autor: pawlosek12 »

Trzeba nabijać frekwencję na złoto #200...

1. Krzysiek
2. Kowalsik
3. pawlosek12

Awatar użytkownika
krzysio
Posty: 1300
Rejestracja: 14 lipca 2014, 18:55
Lokalizacja: W-wa
Kontaktowanie:

Re: ZIELONE KARTKI

#2277 Post autor: krzysio »

Tam są smaczne hot dogi.
Grzegorz & Krzysio
Zbieramy kapsle polskie z sygnaturami
Tutaj jest link do naszej kolekcji i dubli.

Awatar użytkownika
RyBy
Posty: 730
Rejestracja: 21 lutego 2005, 18:08
Lokalizacja: Golędzinów Królewski
Kontaktowanie:

Re: ZIELONE KARTKI

#2278 Post autor: RyBy »

1. Krzysiek
2. Kowalsik
3. pawlosek12
4. RyBy
Katalog zrywek i nakładek na butelki http://www.sites.google.com/view/katalogzrywek
Mini kolekcja aluminiowych kapsli https://sites.google.com/view/kapsle-woda-mineralna

Awatar użytkownika
Kibi
Posty: 1351
Rejestracja: 09 kwietnia 2005, 19:23
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: ZIELONE KARTKI

#2279 Post autor: Kibi »

krzysio pisze: 22 listopada 2018, 21:03 Tam są smaczne hot dogi.
Przekonałeś mnie :D.

1. Krzysiek
2. Kowalsik
3. pawlosek12
4. RyBy
5. Kibi
Moje Grolsche już 168 sztuk !!
Moja Coca Cola - 2509 sztuk!

ar2007
Posty: 22
Rejestracja: 25 września 2017, 14:44
Lokalizacja: Zielonka

Re: ZIELONE KARTKI

#2280 Post autor: ar2007 »

1. Krzysiek
2. Kowalsik
3. pawlosek12
4. RyBy
5. Kibi
6. ar2007

poszukuję Witnica flagi : Nigeria , Portugalia , Francja , Australia , Chorwacja , Kolumbia
do wymiany mam : Rosja ,Urugwaj , Egipt , Hiszpania , Meksyk , Belgia , Tunezja , Anglia

ODPOWIEDZ