Inflacja

Tu można rozmawiać o wszystkim :)
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wacek
Posty: 1086
Rejestracja: 06 listopada 2010, 14:06
Lokalizacja: Kraków

Inflacja

#1 Post autor: Wacek »

Widzę że do abonamentu inflacja też się dobrała. + 32 % :P

Lokys-71
Posty: 364
Rejestracja: 02 maja 2014, 06:03
Lokalizacja: Rahmel

Re: Inflacja

#2 Post autor: Lokys-71 »

Powiedz mi gdzie się nie dobrała?- zawsze możesz opłacić wersje na pare miesięcy - taniej
Na razie 2836 Polska-piwne,169 pozostałe piwne 707 odwrotki, 502 inne, 367 serie oraz 577 niepiwne--razem 5214-- ale pracuję nad powiększeniem....a i 2133 na wymianę, na razie.....

Awatar użytkownika
Wacek
Posty: 1086
Rejestracja: 06 listopada 2010, 14:06
Lokalizacja: Kraków

Re: Inflacja

#3 Post autor: Wacek »

.....też się dobrała .Opłacam od lat co pół roku i jestem zadowolony.

Awatar użytkownika
Pluto
Posty: 2349
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 22:26
Lokalizacja: Karczew

Re: Inflacja

#4 Post autor: Pluto »

Jeszcze żeby tak ludzie chętnie wspomagali CC.I jak wspomagają nasz katalog wykupując abonament to będzie dobrze :)
ZIELONE KARTKI NA FB

Czy to jest nowy kapsel żubra czy nie.
Już zmieniłem zdanie.
Wymienisz się za nie.

Awatar użytkownika
PawełN
Posty: 363
Rejestracja: 06 maja 2006, 20:48
Lokalizacja: Koszalin

Re: Inflacja

#5 Post autor: PawełN »

Za aplikację do wyszukiwania kapsli na Androida a nie tylko na jabłkofon - to ja od razu będę płacił na C.C.I
Ogólnie ta aplikacja w ogóle może być płatna.
Znak towarzyszy zastrzelonych

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2008
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: Inflacja

#6 Post autor: Krzysiek »

Pluto pisze: 30 stycznia 2023, 14:32 Jeszcze żeby tak ludzie chętnie wspomagali CC.I jak wspomagają nasz katalog wykupując abonament to będzie dobrze :)
Jeszcze żeby CC.I tak chętnie oferowało wspierającym jakieś realne korzyści. Sami sobie strzelają w stopę. Powinni zostawić podstawowe opcje szukania w wersji darmowej i wprowadzić konto premium z dodatkowymi opcjami. Tam jest naprawdę wiele możliwości z których można zbudować fajny pakiet i krzyknąć sobie te kilka ojro. Listy trade/wanted, bogate w opcje zaawansowane wyszukiwanie, teraz pojawiło się wyszukiwanie kapsla po obrazie.
Nie wiem co prawda jak to wygląda w kwestii wsparcie - zapotrzebowanie u nas, ale trzeba przyznać, że twórcy katalogu oferują konkretne "coś" w zamian za abonamentowe opłaty.
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

ODPOWIEDZ