Oszuści

Oferty wymiany.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Cinx
Posty: 403
Rejestracja: 01 lutego 2005, 18:14
Lokalizacja: Rzeszów

Oszuści

#1 Post autor: Cinx »

Chciałbym uniknąć w przyszłości nieporozumień :? ze strony oszustów, więc proszę Was abyście wpisywali dane oszustów z którymi się niestety spotkaliście.Zapobiegnie to wtedy wymian z naszej strony z tymi oszustami.
Ostatnio zmieniony 27 maja 2005, 16:27 przez Cinx, łącznie zmieniany 1 raz.
Chelsea We Love You....Blue is the colour
FC CHELSEA is the best in the world yeahhh

Awatar użytkownika
AnDrEw
Posty: 353
Rejestracja: 16 lutego 2005, 21:39
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Oszuści

#2 Post autor: AnDrEw »

Cinx pisze:Chciałbym uniknąć w przyszłości nieporozumień :? ze strony oszustów, więc proszę Was abyście wpisywali dane oszustów z którymi się niestety spotkaliście.Zapobiegnie to wtedy wymian z naszej strony z tymi oszustami.

Ja osobiście czekam na paczkę od Alexandra Klimenki już prawie 1,5miesiąca :x Jego email to dreher@mail.ru
Ja kapsle już tygodnie temu wysłąłem, wrrr jestem bardzo zły z tegho powodu.Unikajcie wymian z tym gościem
Cinx

PS: jest to kolekcjoner z Moskwy
Ja wymieniałem się z tym gościem kilka razy i dostałem od niego piękne kapsle, u mnie z nim nie było żadnych problemów, czekaj cierpliwie,a pozatym umieszczanie tzw. czarnej listy jest niezgodne z polskim prawem.
Poszukuję starszych kapsli po piwie z Italii

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#3 Post autor: Gacka »

Niepotrzebnie sie niecierpliwisz CINX :? .Na paczki ze wschodu ,czeka sie tyle samo co z AZJI,AFRYKI.Mysle ze smialo mozna poczekac do 50-70 dni.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
Cinx
Posty: 403
Rejestracja: 01 lutego 2005, 18:14
Lokalizacja: Rzeszów

#4 Post autor: Cinx »

AnDrEw pisze:Ja wymieniałem się z tym gościem kilka razy i dostałem od niego piękne kapsle, u mnie z nim nie było żadnych problemów, czekaj cierpliwie,a pozatym umieszczanie tzw. czarnej listy jest niezgodne z polskim prawem.
@Andrew Co ty prawnik jesteś czy co??
i jaka to czarnalista...
@ Gacka ja już niestety jestem taki łoś i moją największa wadą jest niecrpliwość :cry:
Chelsea We Love You....Blue is the colour
FC CHELSEA is the best in the world yeahhh

Awatar użytkownika
AnDrEw
Posty: 353
Rejestracja: 16 lutego 2005, 21:39
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

#5 Post autor: AnDrEw »

Cinx pisze:
AnDrEw pisze:Ja wymieniałem się z tym gościem kilka razy i dostałem od niego piękne kapsle, u mnie z nim nie było żadnych problemów, czekaj cierpliwie,a pozatym umieszczanie tzw. czarnej listy jest niezgodne z polskim prawem.
@Andrew Co ty prawnik jesteś czy co??
i jaka to czarnalista...
@ Gacka ja już niestety jestem taki łoś i moją największa wadą jest niecrpliwość :cry:
Żaden ze mnie prawnik, ale zamieszczasz dane osobowe osoby, którą uważasz za oszukańca, a to jest niezgodne z polskim prawem - ale już nieważne - temat ten kiedyś był poruszany na browar. biz
Także Cinx będziesz musiał poczekac sobie troche na paczuszke .
Poszukuję starszych kapsli po piwie z Italii

Paweł
Administrator
Posty: 2162
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

#6 Post autor: Paweł »

Imie i nazwisko to jeszcze nie dane osobowe, a informacje na temat kolekcjonerów na których trzeba zwracać baczniejszą uwagę myśle że wszystkim sie przydadzą. Być może cinx zbyt ostro zatytułował sowjego posta, ale intencje były chyba dobre.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2008
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#7 Post autor: Krzysiek »

Ja też znam jednego podejrzanego typa, wziął ode mnie kilkanaście kapsli z zagranicy, dał za nie 4 polskie, i sie zmył... :lol:
Dodajmy że to bardzo znany kolekcjoner :twisted:

A co do kolegi Andrew, to raz przeprowadziłem z nim bardzo udan wymianę, za to drugim razem czekałem na jego skany ponad 2 tygodnie, aż się w końcu rozmyślił... :evil:
Ostatnio zmieniony 20 maja 2005, 13:32 przez Krzysiek, łącznie zmieniany 1 raz.

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#8 Post autor: wzmacniacz »

Ja też mogę tu do dać jedynego kolesia jaki mnie wykrecił w całej historii moich wymian! To ten kolega który tak głośno krzyczy o prawie!
A swoją drogą dobrze by było zrobić takową listę! Można by było faktycznie sie zorientowac z kim sie nie wymianiać! Dotychczas jak zaczynam wymianę z zagranicą to pytam się znanych mi kolekcjonerów z Polski co wiedzą o danym gościu no i nie którzy wypadają bo już innych powykręcali, szkoda kapsli!

Awatar użytkownika
Cinx
Posty: 403
Rejestracja: 01 lutego 2005, 18:14
Lokalizacja: Rzeszów

#9 Post autor: Cinx »

Tak lista taka by się przydała.
A ty Andrew mi powiedz czy imię i nazwisko to są dane osobowe, bo ja wątpię.Jak masz mnie wnerwiać to lepiej nic nie pisz.

Piszę to w chwili wnerwienia bo nie lubie być wrobionym w konia a tak się czuję :cry:


PS: A do tej listy chce się ktoś tym zająć :wink:
Chelsea We Love You....Blue is the colour
FC CHELSEA is the best in the world yeahhh

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#10 Post autor: Gacka »

:D Tak "prawnik" Nam sie udal :?
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
AnDrEw
Posty: 353
Rejestracja: 16 lutego 2005, 21:39
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

#11 Post autor: AnDrEw »

dobrze, spokojnie, obiecane kapsle zawsze wysyłam, myślałem, że to jest niezgodne z prawem, ale jeśli tak mowicie to o.k, czarna lista to rzeczywiscie dobra rzecz, jednak osoba, która byłaby na niej umieszczona, zaraz kłóciłaby się, iż została umieszczona bez przeczyny. Nie miałem zamiaru nikogo zdenerwowac!naprawde!jesli kogos urazilem to przepraszam, - nie chciałem, pozdrowienia.
Poszukuję starszych kapsli po piwie z Italii

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2008
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#12 Post autor: Krzysiek »

Heh, skoro tak jest to czemu jest tyle zażaleń i niezadowoleń na Twoją osobę :?: :twisted: :lol: 8) :D :wink:

Awatar użytkownika
AnDrEw
Posty: 353
Rejestracja: 16 lutego 2005, 21:39
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

#13 Post autor: AnDrEw »

Krzysiek pisze:Heh, skoro tak jest to czemu jest tyle zażaleń i niezadowoleń na Twoją osobę :?: :twisted: :lol: 8) :D :wink:
tyle?ile?wysyłam setki paczek i zdarza że coś nie dojdzie, że coś jest raz w lepszym, a raz gorszym stanie.
Poszukuję starszych kapsli po piwie z Italii

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2008
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#14 Post autor: Krzysiek »

Znam conajmniej 3 i wszyscy są znanymi i renomowanymi kolekcjonerami :? :|
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#15 Post autor: wzmacniacz »

No Twoja wypowiedz kolego z Lublina jest co najmniej nie na miejscu! Wymieniałem się już z wieloma kolekcjonerami z kraju i jesteś jedyny który wykręcił mi numer! W sumie to chyba jedynym w historii, bo nigdy nie słyszałem aby jakikolwiek kolekcjoner kapsli robił takie numery! Stosowanie różnych loginów na browar.biz, ukrywanie się pod różnymi e-mailami nic Ci nie pomoże bo i tak w końcu zostaniesz rozpoznany!Zresztą zgodnie z Twoim zapewnieniem nadal oczekuję na kapsel który z Tobą wymieniłem, adostałem coś apstrakcyjnego nawet nie z Łodzi, a jeśli już nie pamietasz to przypomnę ze to "ŁÓDŹ - 41", resztę juz dorwałem!

Awatar użytkownika
Cinx
Posty: 403
Rejestracja: 01 lutego 2005, 18:14
Lokalizacja: Rzeszów

#16 Post autor: Cinx »

Nom kolega A.Z. też mnie lekko zrobił w konia ponieważ wysyłał mi kilka razy te same kapsle i ilośc się nie zgadzała ale to już było na szczęście :?
Chelsea We Love You....Blue is the colour
FC CHELSEA is the best in the world yeahhh

Awatar użytkownika
AnDrEw
Posty: 353
Rejestracja: 16 lutego 2005, 21:39
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

#17 Post autor: AnDrEw »

Ludzie! nikogo nie miałem zamiaru oszukać!-jestem teraz pod jednym loginem, kapsla dla ciebie wzmacniacz wciąż szukam i poprostu pomyliłem wtedy kapsla, a ty cinx czepiasz sie o szczegoly, to ze wyslalem kilka kapsli mniej czy wiecej, czy 2 dublety, jesli tak ci na nich zalezy moge ci wyslac 100 za darmo.
Poszukuję starszych kapsli po piwie z Italii

Paweł
Administrator
Posty: 2162
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

#18 Post autor: Paweł »

wzmacniacz pisze:No Twoja wypowiedz kolego z Lublina jest co najmniej nie na miejscu! Wymieniałem się już z wieloma kolekcjonerami z kraju i jesteś jedyny który wykręcił mi numer! W sumie to chyba jedynym w historii, bo nigdy nie słyszałem aby jakikolwiek kolekcjoner kapsli robił takie numery! Stosowanie różnych loginów na browar.biz, ukrywanie się pod różnymi e-mailami nic Ci nie pomoże bo i tak w końcu zostaniesz rozpoznany!Zresztą zgodnie z Twoim zapewnieniem nadal oczekuję na kapsel który z Tobą wymieniłem, adostałem coś apstrakcyjnego nawet nie z Łodzi, a jeśli już nie pamietasz to przypomnę ze to "ŁÓDŹ - 41", resztę juz dorwałem!
Myślałem w pierwszej chwili że piszesz o mnie :mrgreen:

Pedro
Posty: 357
Rejestracja: 21 lutego 2005, 14:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

#19 Post autor: Pedro »

Z tego, ze ktos nie wyslal kapsli przez pare tygodni nie robil bym od razu afery. Niektorzy moze maja duzo czasu i niczym innym sie nie zajmuja, niz kapslami, ale ja np. ciezko pracuje i czasem nawet nie mam chwili zeby zajzec do kapsli. Stad zalezy ile akurat mam czasu, czasem wysylam od razu, czasem po kilku tygodniach, ale wszyscy w koncu je otrzymuja. Swoja droga ten brak czasu dziala tez na moja niekorzysc, bo np. z rok temu wyslalem kapsle do 2 gosci i mialem sam wybrac z ich stron, ale jak do tej pory tego nie zrobilem. :( Chyba czas najwyzszy...

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#20 Post autor: Gacka »

Biedny,skruszony,ZASKOCZONY?! Andrew :O
Wks Slask! Kocham kapsle!

Oguś27
Posty: 821
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: Ruda Śląska

#21 Post autor: Oguś27 »

http://www.browar.biz/forum/member.php?u=8910 http://www.browar.biz/forum/member.php?u=11900
to dw2a nicki od andrewa sątam te same nr gg i należa one do andrewa to dowodzxi że to ta sama osoba
a to nicki od andrewa na allegro jest ich dużo wiecej niż pokazałem ale za każdym razem konto mu zawieszali o to linki

http://www.allegro.pl/show_user.php?search=Prm007

http://www.allegro.pl/show_user.php?search=Preston007
Pozdrawiam wszystkich forumowniczów (prócz andrewa) Ogus18

Awatar użytkownika
AnDrEw
Posty: 353
Rejestracja: 16 lutego 2005, 21:39
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

#22 Post autor: AnDrEw »

te konta na allegro były mojego kolegi z motycza,wystawiałem u niego czasami,nie były moje, prawdą jest, ze kiedys na allegro miałem kilka kont, ale to przeszłość, pozatym wydaje mi się, że twoja odzywka typu : pozdrowienia dla wszystkich ale nie dla ciebie andrew jest choć troche hamska.
Poszukuję starszych kapsli po piwie z Italii

Awatar użytkownika
Cinx
Posty: 403
Rejestracja: 01 lutego 2005, 18:14
Lokalizacja: Rzeszów

#23 Post autor: Cinx »

AnDrEw pisze:Ludzie! nikogo nie miałem zamiaru oszukać!-jestem teraz pod jednym loginem, kapsla dla ciebie wzmacniacz wciąż szukam i poprostu pomyliłem wtedy kapsla, a ty cinx czepiasz sie o szczegoly, to ze wyslalem kilka kapsli mniej czy wiecej, czy 2 dublety, jesli tak ci na nich zalezy moge ci wyslac 100 za darmo.
OK trzymam Cię za słowo z tą 100 ehhehe :twisted:
Chelsea We Love You....Blue is the colour
FC CHELSEA is the best in the world yeahhh

Awatar użytkownika
Cinx
Posty: 403
Rejestracja: 01 lutego 2005, 18:14
Lokalizacja: Rzeszów

#24 Post autor: Cinx »

AnDrEw pisze:te konta na allegro były mojego kolegi z motycza,wystawiałem u niego czasami,nie były moje, prawdą jest, ze kiedys na allegro miałem kilka kont, ale to przeszłość, pozatym wydaje mi się, że twoja odzywka typu : pozdrowienia dla wszystkich ale nie dla ciebie andrew jest choć troche hamska.
Za błędy w przeszłości niestety trzeba czasem słono płacić kolego :wink:

Ja tam pozdrawiam wszystkich, nawet naszą czarną owcę ehehe
Chelsea We Love You....Blue is the colour
FC CHELSEA is the best in the world yeahhh

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2008
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#25 Post autor: Krzysiek »

Dodajmy, że oba konta są zablokowane... :|
Ja na Twoim miejscu Andrew, nie wykłócałbym się tylko, raczej kajał i nie stwarzał problemów, lae rób jak chcesz... :?
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

Awatar użytkownika
AnDrEw
Posty: 353
Rejestracja: 16 lutego 2005, 21:39
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

#26 Post autor: AnDrEw »

Krzysiek pisze:Dodajmy, że oba konta są zablokowane... :|
Ja na Twoim miejscu Andrew, nie wykłócałbym się tylko, raczej kajał i nie stwarzał problemów, lae rób jak chcesz... :?
ja przeprosiłem i obiecałem, ze zaległe kapsle wyśle i to uczynie, słów ogusia nie będe komentował, bo sami jak już zauwazyliscie nie jestem świety, a konta te były zablokowane, nie z mojej przyczyny, lecz innej, spowodowanej nie moją działanościa, tylko kolegi,pozdrawiam - wszystkich
Poszukuję starszych kapsli po piwie z Italii

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#27 Post autor: Gacka »

Kolejne kurwa mac klamstwo,zaskoczonego Andrew...
Wks Slask! Kocham kapsle!

Oguś27
Posty: 821
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: Ruda Śląska

#28 Post autor: Oguś27 »

No to po co kolega rejestrował się na twoje dane cos kręcisz przestań wreszcie kłamać mów prawdę kłamstwo ma krótkie nogi!

Awatar użytkownika
AnDrEw
Posty: 353
Rejestracja: 16 lutego 2005, 21:39
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

#29 Post autor: AnDrEw »

Oguś18 pisze:No to po co kolega rejestrował się na twoje dane cos kręcisz przestań wreszcie kłamać mów prawdę kłamstwo ma krótkie nogi!
2 konta są zarejestrowane na kolege- na jego imie,nazwisko,adres nie na mnie. pzdr.
Poszukuję starszych kapsli po piwie z Italii

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2008
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#30 Post autor: Krzysiek »

Gacka pisze:Kolejne kurwa mac klamstwo,zaskoczonego Andrew...
Rozumiem emocje kolegi kolego Gacka, ale powsztrymujmy język... :x

Zablokowany