Wersja ostateczna (dyskusja)

Tutaj ustalamy ostateczną numerację
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
RyBy
Posty: 730
Rejestracja: 21 lutego 2005, 18:08
Lokalizacja: Golędzinów Królewski
Kontaktowanie:

#31 Post autor: RyBy »

P-Oset pisze:Wystarczyłby temat na forum o zmianach w katalogu.
Na forum jest wiele różnych tematów i te wpisy po prostu by się rozmyły a tu byłoby wszystko chronologicznie w jednej zakładce lub w jednym pliku. Jest to szczególnie istotne gyy (jak się chyba po woli okazuje) niektóre kapsle niedługo znikną z katalogu i pojawi się wiele innych nie licząc nowości.
Katalog zrywek i nakładek na butelki http://www.sites.google.com/view/katalogzrywek
Mini kolekcja aluminiowych kapsli https://sites.google.com/view/kapsle-woda-mineralna

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 541
Rejestracja: 04 lutego 2005, 08:31
Lokalizacja: Józefów nad Świdrem
Kontaktowanie:

#32 Post autor: zgrredek »

Można taki temat zrobić jako "ogłoszenie" lub "przyklejony" - wtedy zawsze będzie w czołówce. A pocztą będzie przychodziło powiadomienie o nowym wpisie w tym temacie.

Paweł
Administrator
Posty: 2162
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

#33 Post autor: Paweł »

Kowalsik pisze:Do szybkiego poprawienia - Warka, odwrotki:

Napis warka jest na kapslu pilce z czarnymi gwiadkami
Napis UEFA jest na kapslu pilce z czerwonymi gwiadkami
Napis final jest na kapslu pilce z brazowymi gwiadkami ze zlotym obrzezeniem

Warszawa - odwrotki

napisy kró, lew, skie byly na zielonym i CZERWONYM (a nie na zielonym i BRAZOWYM) kapslu
OK, już poprawione.

Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2327
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

#34 Post autor: wiki »

P-Oset pisze:Można taki temat zrobić jako "ogłoszenie" lub "przyklejony" - wtedy zawsze będzie w czołówce. A pocztą będzie przychodziło powiadomienie o nowym wpisie w tym temacie.
Takie rozwiazanie byloby doskonale pod warunkiem, ze tylko Pawel wpisywalby tam swoje zmiany. Inaczej istotne wpisy zginely by wsrod komentarzy innych forumowiczow. K.

Awatar użytkownika
Bajek
Posty: 2601
Rejestracja: 21 lipca 2006, 09:40
Lokalizacja: Wizna i Olsztyn
Kontaktowanie:

#35 Post autor: Bajek »

wiki pisze:Takie rozwiazanie byloby doskonale pod warunkiem, ze tylko Pawel wpisywalby tam swoje zmiany. Inaczej istotne wpisy zginely by wsrod komentarzy innych forumowiczow. K.
Paweł zablokowałby temat ;-) A potem przy nowym wpisie na chwilkę odblokował, wpisałby się i z powrotem zablokował. Wtedy nikt oprócz niego by tam nie pisał :-)

Paweł
Administrator
Posty: 2162
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

#36 Post autor: Paweł »

Słuchajcie, żadnych duzych zmian juz na pewno nie będzie - będą tylko zmiany które nie ingerują w numerację. (Powtarzałem to juz wiele razy - nie chodzi tu o to że jestem leniwy, ale o to zeby nie było zamieszania wsrod kolekcjonerów ze nagle zmienia sie im lisa braków i sa nieporozumienia)
Będę dokładał nowe kapsle tylko na koncu kazdej listy. No i wyjaśniło się w końcu kilka niezidentyfikowanych rozlewni - tam powstaną dziury.

Awatar użytkownika
mr-perez
Posty: 817
Rejestracja: 16 października 2005, 18:54
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Kontaktowanie:

#37 Post autor: mr-perez »

Paweł pisze:Słuchajcie, żadnych duzych zmian juz na pewno nie będzie - będą tylko zmiany które nie ingerują w numerację. (Powtarzałem to juz wiele razy - nie chodzi tu o to że jestem leniwy, ale o to zeby nie było zamieszania wsrod kolekcjonerów ze nagle zmienia sie im lisa braków i sa nieporozumienia)
Zgadzam się z Pawłem. Niech zostanie tak jak jest, bo inaczej to można ciągnąć to w nieskończoność, a i tak zawsze się znajdzie jakaś maruda.

BajXster pisze:Paweł zablokowałby temat ;-) A potem przy nowym wpisie na chwilkę odblokował, wpisałby się i z powrotem zablokował. Wtedy nikt oprócz niego by tam nie pisał
No dobra... a jakby szybki jak błyskawica haker-BajXter zdążył się jednak wpisać w międzyczasie, albo nie daj Boże Kolekcjoner (przypadkowo) :mrgreen: .

TMax
Posty: 68
Rejestracja: 16 maja 2005, 11:05
Lokalizacja: Poznań

#38 Post autor: TMax »

1. Czy katalog można wydrukować ?

2. Czy można dorobić dodatkową zakładkę w katalogu z nowościami np.
- nowości w lipcu 2007- tam będą kapsle, które sią pojawiły w lipcu
- nowości w sierpniu 2007 ....
itd

oczywiście niezależnie będą w poszczególnych Browarach...

pozdrawiam,
TMax
Udanych zbiorów

Paweł
Administrator
Posty: 2162
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

#39 Post autor: Paweł »

TMax pisze:1. Czy katalog można wydrukować ?

2. Czy można dorobić dodatkową zakładkę w katalogu z nowościami np.
- nowości w lipcu 2007- tam będą kapsle, które sią pojawiły w lipcu
- nowości w sierpniu 2007 ....
itd

oczywiście niezależnie będą w poszczególnych Browarach...

pozdrawiam,
TMax
Wersja do wydruku będzie później, na razie jestem na wakacjach.
Jakaś "lista nowości" na pewno będzie, tylko jeszcze nie wiem jak to rozwiążę...

Zablokowany