Egzotyki za nowe PL

Oferty wymiany.
Wiadomość
Autor
Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#91 Post autor: Gacka »

KROLEWSKIE NIEPASTERYZOWANE,ZWIERZYNIEC,ZUBR,LOMZA EXPORT NIEPASTERYZOWANE,ZYWIEC - najlepiej po kilkanascie szt. Obiecywal kapsle. Potem dowiedzialem sie,ze nie tylko mi. Jeszcze wielu innym KOLEKCJONERom!!! W "trakcie" rozmow,mowil ze dalsze rozmowy jutro,ewentualnie pojutrze. No i byl zajety...Szkola. Wazna lekcja. Wazniejsza lekcja!Bol gardla. Potem glowy.Wyjazd zagranice. Zaraz odpowiem,za tydzien...Potem ze na pewno porozmawiamy. Ze jutro. No i znow szkola...Dalem spokoj. Pomyslalem ze nie warto znac takiego KOLEKCJONERa...No i przyszly maile z zagranicy. A kto to,dlaczego nie odpisuje,Grzegorz,znasz go??? No i ten WSTYD,ze potraktowano mnie,i wielu innych moich kolegow jak dziecko...
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
Paco
Posty: 208
Rejestracja: 03 listopada 2009, 21:24
Lokalizacja: Elblag
Kontaktowanie:

#92 Post autor: Paco »

Gacka pisze: Obiecywal kapsle. Potem dowiedzialem sie,ze nie tylko mi. Jeszcze wielu innym KOLEKCJONERom!!! W "trakcie" rozmow,mowil ze dalsze rozmowy jutro,ewentualnie pojutrze. No i byl zajety...Szkola. Wazna lekcja. Wazniejsza lekcja!Bol gardla. Potem glowy.Wyjazd zagranice. Zaraz odpowiem,za tydzien...Potem ze na pewno porozmawiamy. Ze jutro. No i znow szkola...Dalem spokoj. Pomyslalem ze nie warto znac takiego KOLEKCJONERa...No i przyszly maile z zagranicy. A kto to,dlaczego nie odpisuje,Grzegorz,znasz go??? No i ten WSTYD,ze potraktowano mnie,i wielu innych moich kolegow jak dziecko...
To już zaczyna robić się nudne, nie wiem czy ktoś to jeszcze czyta, może dajcie sobie po pysku i będzie po sprawie. Zaczyna to przypominać trochę przedszkole, ile czasu można wałkować ten sam temat :roll: Główny zainteresowany chyba już to przeczytał i wie co źle zrobił.

Pozdrawiam

Oguś27
Posty: 821
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: Ruda Śląska

#93 Post autor: Oguś27 »

Ja czytam za każdym razem

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#94 Post autor: Gacka »

Paco,zauwazysz GACKA - nie czytaj. Przedszkole znajdz sobie na podwórku. Tam chlopaki nie "trzymaja" zasad,i nie lubia jak kilka lat sie pamieta,ze jeden na drugim "zrobil wałek". Czy Ty chcialbys tam zostac??? Mam ochote przypominac KOLEKCJONERom co zrobil,i bede przypominal. Chce zeby wszyscy dowiedzieli sie co zrobil. "Na zywo" nie bylo dane mi sie jeszcze z nim zobaczyc. Nie bedzie milo jak sie spotkamy. Paco,od takich wpisow miales P.W. tam mogles udzielic swoich cennych sugestii,i zlotych mysli. Temat brzmi GIELDA,nie psuj tego wiecej. ZA TO JAK MNIE POTRAKTOWAL,NIGDY MU NIE ODPUSZCZE.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
KOLEKCJONER
Posty: 1846
Rejestracja: 20 września 2006, 08:07
Lokalizacja: PODLASKIE
Kontaktowanie:

#95 Post autor: KOLEKCJONER »

Gacka pisze:"Na zywo" nie bylo dane mi sie jeszcze z nim zobaczyc.
Widzieliśmy się na jednej z giełd. No ale tego możesz nie pamiętać.... Jeśli nie chcesz nie odpuszczaj mi. Jeśli też ktoś poczuł się skrzywdzony bardzo przepraszam, również wszystkich co czytają te teksty. Grzegorza też przepraszałem, i więcej nie będę. Jak nie miałem czasu na wymianę to nie miałem, i od tamtej pory żadnej nie zrobiłem bo nie mam kolekcji przy sobie tam gdzie mieszkam. Jedyne kapsle jakie mi przychodziły do kolekcji to z GIEŁDY. Z reszto wszyscy znają wersję Grzegorza, Ja tam swojej nie pisałem i nawet nie będę pisał, bronił się jakby tu nie wiem. Jak ktoś nie będzie chciał się wymienić z tego powodu, trudno, jakąś kolekcje uzbieram, lepszą, gorszą. To wszystko co napiszę na ten temat.
Ostatnio zmieniony 28 czerwca 2011, 22:29 przez KOLEKCJONER, łącznie zmieniany 1 raz.
Aktualnie skanuję i dodaję kapsle na stronę. :)
http://www.collector-crowncaps.cba.pl
SERIA KOLEKCJONERÓW !!!
m.gradzki88@gmail.com

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#96 Post autor: Gacka »

KROLEWSKIE NIEPASTERYZOWANE,ZWIERZYNIEC,ZUBR,LOMZA EXPORT NIEPASTERYZOWANE,ZYWIEC - NAJLEPIEJ PO KILKANASCIE SZT.
Nie czytaj. Nie przepraszaj. Niech nie bedzie niczego:). Po za tym ubiegam sie o prace w 3M...
Wks Slask! Kocham kapsle!

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#97 Post autor: Gacka »

Poszukuje kilka/kilkanascie sztuk: WITNICA,AMBER,ZYWIEC NISKOALK.,ZAMKOWY-PORTER,LOMZA PRZENICZNE. Pozdrawiam tych co zawsze. Uczciwych.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#98 Post autor: Gacka »

RAKSZAWA takze mile widziana.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#99 Post autor: Gacka »

Mam wiele nowych kapsli z EUROPY/EGZOTYKI/kilka KORKOW. Zalezy mi na : CIESZYN,LOMZA,LEZAJSK, TYCHY,AMBER,WITNICA,ZYWIEC.
Robisz ze mnie idiote? Tego KOLEKCJONERom nie wybaczam.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#100 Post autor: Gacka »

Obecnie potrzebuje : LOMZA,CIESZYN,POZNAN,TRYBUNALSKIE,LEZAJSK,WITNICA.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#101 Post autor: Gacka »

LOMZA MOCNE/EXPORT PRZENICZNE,TATRA czarna,CIESZYN,PORTER,WITNICA. Dziekuje bardzo wszystkim ktorzy mi wciaz pomagaja!!! Mam juz chyba okolo tysiaca PL na wymiane z zagranica!!!
Wks Slask! Kocham kapsle!

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#102 Post autor: Gacka »

FORTUNA,PORTER,JABLONOWO,GAB,czarna TATRA,LOMZA WYBOROWE,oraz WARKA STRONG. Czekam Koledzy na P.W.
Donald ma tole.
Opowiastka z innej beczki.
Pojechalismy w 400 osob do Sofii,na mecz Slaska Wroclaw. Lecialem w busie z osmioma ziomkami. Wodeczka w PL,WEGRZECH,piwko w CZECHACH,SLOWACJI. Dzien przed wyjazdem,sprawdzam paszport. Wazny do 1.03.2011. Mysle sobie,wazny jeszcze rok,jest dobrze (przeciez mamy 2010 :mrgreen: ). Na granicy Wegierskiej kolega krzyczy,Pyza (alias Gacka),masz niewazny pasek!!! Cisza w busie. Kurwa,jak to?! Zgadujemy sie co robic. Rzucam-nie dawaj mojego paska,klade sie na ziemie.Leci glos,zamkna Nas wszystkich :( . No dobra,moze nie zauwazy :) .Wola jednak Gacke. Nie ma 2010 r. zapytuje? Gacka,jak chcesz,lec do Serbii,moze bedziesz mial fart.Lecimy 50 m.Niestety...
Policjant grzecznie prosi mnie o opuszczenie ich kraju. Ziomki zalamane. Pyza,chcesz wodke,kielbase,EURo? Nie dam se rade,przeciez jestem fanatykiem Bera Gryla.Byla 1 w nocy.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#103 Post autor: Gacka »

Chce poleciec do Budapesztu,mam tel. do Rolanda A. Lece do niego przeconowac,chlopaki beda wracac,odbiora mnie. Nikt nie chce mnie zabrac...
Wytatuowany,lekko podchmielony,w emblematach swojego Slaska Wroclaw. DLACZEGO NIKT NIE CHCE MNIE PODRZUCIC :mrgreen: . Chodze po granicy,znajduje krzeslo. Chyba bylo jakiegos celnika :cool: .Pozyczam. Ide dalej,znajduje drzewo. Klade pod nim krzeslo,opieramdynie,ide spac. Budze sie okolo 5. Kolo mnie wielu ludzi,jestem atrakcja. Dlaczego :mrgreen: . Ide na STOPA. Stoje 5-6 godz. Poddaje sie.Ide na stacje,wymieniam EURo.Kupuje nilet do najblizszej miejscowosci.Okolo 20 tys. Potrzebuje kolejnych FORINTOW. Kantorow brak,do banku daleko. Smigam na postoj,taksowkarze zawsze lubia pokombinowac!Sprzedaje. Ide do kasy PKP,bilet do Budapesztu prosze.Brakuje mi okolo 2 PLN.Nie chce mi sie latac znow do Taksowkarzy..,Prosze o bilet stacje wczesniej.Zdzwaniam sie z Rolandem. Przyjezdza.Potem piwko,bajera,padam...Na 2 dzien,piwko,bajera. Lecimy na umowione spotkanie z ziomkami.Stoi 8 wytatuwoanych,pijanych,radosnych,kilku ponad stukilowych gosci.Rzucaja sie na Rolanda,HI FRIEND!!! Tak oto po 3 dniach wracam do Wrocka.SLASK oczywiscie przeszedl do kolejnej rundy!!!Byli mi to winni.Teraz 25 wyjazd do Timisoary.Juz sie ciesze!!!
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
wtk
Posty: 2517
Rejestracja: 14 listopada 2010, 10:31
Lokalizacja: okolice Wrocławia

#104 Post autor: wtk »

Grubo miałeś!! :P
Ja mam CP i relacja prawie na żywo!! :P
CCi#1223 / Discord wtk#9189

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#105 Post autor: Gacka »

Potrzebuje GAB,TATRA czarna,ZAMKOWY,JABLONOWO,ZUBR,LECH PILS,FORTUNA. W zamian Balkany,Egzotyki. Pozdrawiam.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3622
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#106 Post autor: wismat »

Jabłonowo z napisem "Manufaktura" czy te czarne z dwoma lwami (nr 17 i 19)?
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#107 Post autor: Gacka »

MANUFAKTURA
Wks Slask! Kocham kapsle!

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#108 Post autor: Gacka »

KSIAZECE PRZENICZNE,SULIMAR x 2,ZUBR,GAB,JABLONOWO,oraz kapselek z gieldy w Lublinie.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#109 Post autor: Gacka »

SULIMAR x 4, GAB, JABLONOWO, FORTUNA, WITNICA. W zamian CHORWACJA,EGZOTYKI.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#110 Post autor: Gacka »

Mam troche KORKOW na zbyciu. A potrzebuje to co w poscie wyzej.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#111 Post autor: Gacka »

KORKI,EGZOTYKI,BALKANY do "oddania". Potrzebuje LECH,WITNICA,RACIBORZ,SULIMAR wszystkie,TARTA grzaniec,HARNAS mocne.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#112 Post autor: Gacka »

Witam. Potrzebuje : PERLA, HARNAS Mocne, TARTA Grzaniec, ZYWIEC Zamkowy, SULIMAR wszystkie "kolory". W zamian KORKI z WLOCH,dziewice z Niemiec,i co ktos sobie wymarzy :cool:
Wks Slask! Kocham kapsle!

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#113 Post autor: Gacka »

Witam. Potrzeby mam wciaz te same. SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU KOLEDZY!!! DUZO ZDROWKA,KAPSLI,POMYSLNOSCI!!!
Wks Slask! Kocham kapsle!

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#114 Post autor: Gacka »

Witam. Potrzebuje:Nowa PERLA, HARNAS Mocne, TARTA Grzaniec, ZYWIEC Zamkowy, SULIMAR wszystkie "kolory",JABLONOWO,KANCLERZ,FORTUNA. Przyjme kazda ilosc.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#115 Post autor: Gacka »

Witam. Potrzebuje MANUFAKTURA seria :) ,oraz nową PERŁE,Namysłów ZAMKOWE,LECHY,JABŁONOWO,i wszystkie kraje z WITNICY.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#116 Post autor: Gacka »

Potrzebuje: MANUFAKTURA Jabłonowo, NAMYSŁÓW, ŁOMŻĄ, LECH, ŻYWE. Bardzo dziekuje za P.W. Za 1 pozycje,moge ofiarować jakieś ciekawsze kapsle.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#117 Post autor: Gacka »

NAMYSŁÓW, ŁOMŻA, i pozostałe 3 szt. Czekam na P.W.
Załączniki
IMG_0001.jpg
IMG_0001.jpg (13.67 KiB) Przejrzano 8429 razy
Wks Slask! Kocham kapsle!

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#118 Post autor: Gacka »

ŁOMŻA, TYSKIE, AMBER, LECH odkręcane, ŻYWE. P.W. prosze.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#119 Post autor: Gacka »

Z ostatnich nowości potrzebuje: POŁCZYN, FORTUNA MIŁOSŁAW, EB SPECJAL, ARGUS ŁOMŻA. W zamian oczywiście coś fajnego. Jakiś KOREK, EGZOTYKA,itd...
P.W. prosze.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#120 Post autor: Gacka »

Oczywiście jak zwykle mam na myśli wymiane po kilkanaście/kilkadziesiat wspomnianych kapsli.
Wks Slask! Kocham kapsle!

ODPOWIEDZ