Pytanie o kapselek warszawski
Pytanie o kapselek warszawski
U Pawła w dubletach widnieje kapsel z Warszawy, o kolorze niuebieskim. Z tego co sie orientuje, to nie ma go w katalogu. Kto potrafi mi to wyjaśnić?
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku 
Czy bierzesz już udział w Zielonej Lidze Typerów?
Czy bierzesz już udział w Zielonej Lidze Typerów?
Według mnie mo.że to być kapsel niepiwny, tak jak było w pzypadku Tyskiego, który okazał się oranżadą. 
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku 
Czy bierzesz już udział w Zielonej Lidze Typerów?
Czy bierzesz już udział w Zielonej Lidze Typerów?
Widze, że mój tata tu znany. Tak czy siak dzeki, rozwiałeś moje wątpliwości. 
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku 
Czy bierzesz już udział w Zielonej Lidze Typerów?
Czy bierzesz już udział w Zielonej Lidze Typerów?